فضیحت دروغ گویی پاسدار اسلامی رئیس سازمان انرژی اتمی رژیم و سپس تکذیب آن توسط گروسی

دروغ‌گویی پاسدار اسلامی رئیس سازمان انرژی اتمی رژیم و سپس تکذیب آن توسط گروسی به یک فضیحت برای رژیم تبدیل شد ـ۴آذر۱۴۰۰

پاسدار سلامی در کنفرانس مطبوعاتی مشترک با رافائل گروسی در یک جعل آشکار مدعی شد مدیر کل آژانس چندین بار گفته که هیچ انحرافی در برنامه‌های هسته‌یی رژیم مشاهده نکرده است:

نشست خبری گروسی و اسلامی

مطلب مهمی را که آقای گروسی امروز باز چندین بار در گفتگوی خودشان و در ملاقات بیان کردند این است که هیچ انحرافی در برنامه‌های هسته‌یی ایران مشاهده نکردند و ایران طبق معاهدات و طبق ضوابط فعالیت‌های هسته‌یی‌اش در حال انجام است.

رافائل گروسی در کنفرانس خبری خود پس از بازگشت از ایران ادعای اسلامی را تکذیب کرد و گفت: اصلاً در این مورد این مسأله با مقامات رژیم ایران صحبتی نداشته است.

برخی از رسانه‌های حکومتی فضحیت دروغ‌گویی پاسدار اسلامی در حضور گروسی و انعکاس آن در چهره گروسی، انگشت گذاشتند و پس از کنفرانس مطبوعاتی مشترک پاسدار اسلامی و رافائل گروسی با چاپ عکسهایی تحت عنوان «زبان بدن» گروسی در واکنش با صحبت‌های اسلامی، دروغ پاسدار اسلامی را که گروسی چندین بار گفته هیچ انحرافی در برنامه هسته‌یی مشاهده نکرده‌، منعکس کردند.

روزنامه حکومتی جهان صنعت در این باره نوشت: رافائل گروسی بعد از این سفر برخلاف اظهارات اسلامی که از توافق درباره گفتگو خبر داده بود، از بی‌نتیجه ماندن گفت و گوها گفته است. طبیعتاً در گزارش خود نیز همین را لحاظ کرده و می‌گوید با جمهوری اسلامی در بحث ترتیبات نظارتی مشمول بر فعال کردن دوربین‌ها توافق نکرده است.

مطالب مرتبط

سوزش پاسدار رمضان شریف ـ«دشمن تلاش می‌کند ما را ناامید و مأیوس کرده و شرایط نظام را بحرانی نشان دهد ـ دریک نگاه

افتضاح دروغ‌گویی پاسدار اسلامی رئیس سازمان انرژی اتمی رژیم در کنفرانس مطبوعاتی با مدیر کل آژانس و تکذیب آن توسط گروسی