حمله سایبری گسترده به ۱۴مرکز و بسته شدن سایت های این مراکز با شعار مرگ بر خامنه ای، درود بر رجوی

خبرگزاریها و رسانه های رژیم از یک حملهٔ سایبری گسترده به ۱۴مرکز با شعارهای مرگ بر خامنه‌ای- درود بر رجوی و بسته‌شدن سایت‌های این مراکز خبر دادندـ۳آذر۱۴۰۰

به گزارش رسانه‌های رژیم برخی از سایت‌های از دسترس خارج شده عبارتند از: سایت خبرگان رژیم، وزارت دادگستری، مرکز رسیدگی امور مساجد

سازمان برنامه و بودجه، پژوهشگاه فقه نظام، انتظار و دکترین مهدویت ـمرکزتحقیقات کامپیوتری علوم اسلامی، نجوم در اسلام، پایگاه جامع مطهری ـمرکز مطالعات اقتصادی و سیاسی دانشگاه موسوم به بهشتی و سایت علم الهدی

خبرگزاری نیروی تروریستی قدس-۳آذر۱۴۰۰ـپایگاه اطلاع‌رسانی نماینده ولی‌فقیه در خراسان رضوی روز چهارشنبه مورد حمله سایبری قرار گرفته و از دسترس خارج شده است.

عناصر سایبری مجاهدین که بارها در سایت و صفحات اطلاع‌رسانی نماینده ولی‌فقیه در خراسان رضوی و امام جمعه مشهد به وی اهانت و او را تهدید کرده بودند در آخرین فعالیت مغرضانه خود به‌طور همزمان پایگاه اطلاع‌رسانی علم‌الهدی و برخی سایتهای داخلی را مورد حمله قرار دادند.

این حمله سایبری به سایت اطلاع‌رسانی علم‌الهدی با نمایش شعارهایی از سوی (مجاهدین) همراه بود که با اقدام به موقع تیم فنی رسانه امام جمعه مشهد شعارهای نمایش داده شده حذف شد و تلاش برای رفع مشکل و بازگرداندن سایت به‌حالت عادی ادامه دارد.

سایتهای مجلس خبرگان و وزارت دادگستری از دسترس خارج شدند.

سایبری 

کانال تلگرام چند ثانیه ۳آذر ۱۴۰۰: صبح امروز که با خبر حمله سایبری به سدهای ایران آغاز شد. ظهر امروز به حمله سایبری به سایت‌های اطلاع‌رسانی نهادها و سازمانها ختم شد. تا این لحظه، سایت مجلس خبرگان رهبری و وزارت دادگستری هم از دسترس خارج شده است، اما مشخص نیست این موضوع به حملات ربط دارد یا نه.

سایت دیده‌بان نظام سایت مجلس خبرگان و دادگستری از دسترس خارج شد.

 

سایت مجلس خبرگان رهبری و وزارت دادگستری از دسترس خارج شده است ـ هنوز وزارت دادگستری و مجلس خبرگان توضیحی درباره دلایل از دسترس خارج شدن سایتهای خود ارائه نداده‌اند.

خبرگزاری رسمی رژیم (ایرنا) پایگاه اطلاع‌رسانی علم‌الهدی و تعداد دیگری از سایتهای داخلی مورد حمله سایبری مجاهدین قرار گرفته و از دسترس خارج شدند.

این حمله سایبری به سایت اطلاع‌رسانی آیت‌الله علم‌الهدی با نمایش شعارهایی از سوی مجاهدین همراه بود که با اقدام به موقع تیم فنی رسانه امام جمعه مشهد شعارهای نمایش داده شده حذف شد و تلاش برای رفع مشکل و بازگرداندن سایت به‌حالت عادی ادامه دارد.

خبرگزاری حکومتی مهر-۳آذر۱۴۰۰ـحمله سایبری به پایگاه اطلاع‌رسانی علم‌الهدی و سایتهای داخلی

عناصر سایبری (مجاهدین) در آخرین فعالیت مغرضانه خود، به‌طور همزمان پایگاه اطلاع‌رسانی علم‌الهدی و برخی سایتهای داخلی را مورد حمله قرار دادند.

مطالب مرتبط

پاسدار جلالی رئیس سازمان پدافند غیرعامل ـ حمله سایبری در بخش میان افزار اتفاق افتاد که پاکسازی آن دشوار است

خبرگزاریها و رسانه‌های رژیم: حمله سایبری گسترده به ۱۴مرکز رژیم با شعارهای مرگ بر خامنه‌ای – درود بر رجوی