درب و داغون اوضاع نظام و فکر دوا و درمان روبه قبله شده این مریض ـ موشکاف

درب و داغون اوضاع نظام و فکر دوا و درمان روبه قبله شده این مریض ـ موشکاف ـ ۳آذر۱۴۰۰

موشکاف: سلام و صد سلام تقدیم همهٔ دوستان و رفقا! ایشالا که تن و جونتون سالم باشه و رو به راه باشین. هاهاهاها. رفقا! اوضاع نظام اون قدر درب و داغونه که هر کی رو که با این نظام راه داره به فکر دوا درمون این مریض رو به قبله انداخته‌هاهاهاها. نمونه‌اش این یارو! هاهاهاها.

 

بهروز افخمی ـ عضو اسبق مجلس ارتجاع و فیلمساز حکومتی ـ اول آذر

افخمی: الآن در چهل سال دوم شاید لازم باشد که برویم به سمت نظام نخست‌وزیری یعنی تغییر دادن قانون اساسی به‌نحوی که ما مثل یک نظام پارلمانی که در آن نخست‌وزیر از طرف پارلمان انتخاب می‌شود اداره بشویم و بر اساس رهبری ولایت و اداره ایران و احتمالاً حوزه فرهنگی ایران بزرگ بر اساس ارزشهای ولایی

موشکاف: هاهاهاها. قدیم ندیما به امثال این یارو می‌گفتن تلخک دربار! حالا شدن فیلمساز و کارگردان. هاهاهاها. جهت اطلاعتون! یارو از اون پاچه‌خوارای کهنه‌کاره که دوره شیشم، تو استبل نظام بوده. هاهاهاا. رزومهٔ یارو پره از فیلم‌های سفارشی از وزارت اطلاعات. هاهاهاها. اما حال زار و نزار عظما رو داشته باشین که این یارو واسش شده حکیم‌باشی و نسخه می‌پیچه. هاهاهاها.

 

ناکارآمدی این ریاست جمهوریهایی که همه آنها به تدریج با رهبر مملکت اختلاف پیدا کردند اختلاف‌نظر پیدا کردند خوب الآن به ما نشان می‌دهد که قانون اساسی باید قانون اساسی

 

آخر مثال نقض هم دارد یعنی قبلاً که فرض کنید که ما نخست‌وزیر هم داشتیم آن موقع هم بین امام و مثلاً نخست‌وزیر هم می شد اختلاف باشد دیگر دهه۶۰ را می گویم

 

موشکاف: هاهاهاهاها. خود همین عظی وقتی رئیس‌جمهور نظام بود، یه بار ساز مخالف زد و اون دجال گور به گوری بهش گفت خفَه! هاهاهاها. حالا این تیکه رو داشته باشین. هاهاهاها.

 

افخمی: تجدید حیات امپراطوری ایران دارد اتفاق می‌افتد! منتهی با ولایت فقیه در رأسش که این

این حرفهای خطرناکی است

در خیلی از بحثهای فقهی باب ولایت تحت عنوان سلطنت فقیه آمده یعنی در واقع در ذات ماجرا ولایت فقیه همان سلطنت است

 

موشکاف: هاهاهاها! یکی می‌مرد از درد بی‌نوایی، یکی می‌گفت خانوم زَرَک می‌خواهی؟!هاهاهاها. بیچاره عظی داره دست و پا می‌زنه که تو گرداب بحرانا غرق نشه، این یارو از امپراطوری حرف می‌زنه. هاهاهاها. حالا این یکی تیکه رو داشته باشین. هاهاهاها.

 

دوباره هیاهو راه می‌افتد که این مثلاً مزدور نظام پول گرفته میلیاردها تومان از آنها پول گرفته یک فیلم ساخته

 

موشکاف: هاهاهاها. آخه گوگوری مگوری! کی این حرفا رو بهت زده! خونتو از اینی که هست کثیف‌تر نکن! پول فیلما به کنار! فقط بگو چند گرفتی که این اراجیفو تو تی‌. وی‌ریش بزنی؟!هاهاهاها. رفقا! اما این یارو هم می‌دونه که خر ولایت تو گل تپیده و عنقریبه که ر پ ت پتویینا! بچه‌های شیر اصفهان و چهار محال و همه جای ایران درست نمی‌گم؟! هاهاهاها. مرحمت زیاد.

مطالب مرتبط 

عقب‌نشینی و تمکین شرط بقا! - مروری بر روزنامه‌های حکومتی

محمدرضا باهنر: این‌که امروز (رئیسی) بگوید من تورم را ۶ماهه حل می‌کنم، نمی‌شود