استمرار تروریسم و جاسوسی رژیم در اروپا ـ تیک تاک ـ قسمت اول و دوم

تیک تاک ـ استمرار تروریسم و جاسوسی رژیم در اروپا ـ قسمت اول ـ ۲آذر۱۴۰۰

گفتگو با پرویز خزائی نماینده شورای ملی مقاومت ایران در کشورهای نوردیک

به نظر شما هنوز بخشی از دنیا بخصوص غرب با ساده‌لوحی تمام با رژیم برخورد می‌کند؟

پرویز خزائی: مقدمتا بگویم که خبرها خیلی خوب می‌آید. یک دیپلمات رژیم در اسکاندیناوی به کمک یک تروریست حزب‌اللهی در ترور ناشر کتاب سلمان رشدی دست داشته که سه روز پیش فرار کرده است.

الان هم مسئله اسرائیل پیش آمده و مسئله دانمارک هم که بوده دادگاه حمید نوری هم که در جریان است. اما گرفتاری غربی‌ها این است که خیلی از جازدن و شل گرفتن و بی در و پیکر بودن می‌خورند. قبول دارم که دمکراسی باز است ولی اینها دیگر خیلی مماشاتگری اذیتشان می‌کند.

اینها فکر می‌کنند که اگر مچ رژیمی را جایی گرفتند، می‌گویند که ما اعتراض می‌کنیم و او هم می‌گوید که من نبودم و این فایده ندارد. آنقدر شل داده‌اند و کار ناکافی برای کنترل کرده‌اند که آمده و نفوذ کرده‌اند.

چند وقت پیش تعدادی دانشجو همه از سپاه پاسداران آورده بودند نروژ. یکی و دو سال هم درس خوانده بودند و سازمان امنیت نروژ تازه درآورد که اینها را آورده‌اند تا اطلاعات تکنیکی اینها را منجمله در امر راکتورها با خودشان ببرند برای رژیم.

وضعیت در سوئد که خیلی بدتر است. این موارد در گذشته هم خیلی بوده است. من یادم هست که چندین سال پیش مرا به سازمان امنیت سوئد خواستند که یک نفر پناهنده نفوذی آمده و می‌خواسته در گردهمایی شما بمب بگذارد.

در گردهمایی که خواهر یگانه و من و برادر حبیب در آن قرار بود شرکت کنیم. که او را دستگیر کرده و محکوم به زندان شد.

تیک تاک ـ دیدار رافائل گروسی از تهران ـ قسمت دوم

گفتگو با احمد گل افشار

مطالب مرتبط

بحران اقتصادی رژیم و سرنوشت دلار ۴۲۰۰تومانی ـ تیک تاک ـ قسمت اول و دوم

سخنان وزیر کشور انگلستان در مورد تروریسم رژیم ایران در اروپا و آمریکا و تهدیدات مشترک امنیتی