پریشون کردن خواب عظما توسط قیام‌آفرینان شهرکرد و اصفهان ـ موشکاف

پریشون کردن خواب عظما توسط قیام‌آفرینان شهرکرد و اصفهان ـ موشکاف ـ ۲آذر۱۴۰۰

موشکاف: سلام رفقا! سلام و درود جانانه به همهٔ قیام‌آفرینان شهرکرد و هم‌چنین اصفهان. از زن و مرد و پیر و جوون که تو این چن روزه خواب عظما رو پریشون کردن. هاهاهاها.

تلویزیون رژیم ـ اول آذر

گوینده: گروهی از مردم شهر کرد امروز هم برای حقابه آب تجمع داشتند تجمع‌کنندگان که شمار آنها به ۷۰۰تا ۸۰۰نفر میرسید

 

موشکاف: هاهاهاها. تو خیابون جای سوزن انداختن نبود بعد یارو میگه ۷۰۰- ۸۰۰نفر. هاهاهاها. برو یارو! برو عظماتو سیاه کن! شعارا رو داشته باشین تا یه ریزه دستتون بیاد که چن نفر بودن. هاهاهاها.

بختیاری می‌میرد ذلت نمی‌پذیرد

مسئولان بی‌غیرت آبو بردن به غارت

مرگ بر مافیا

وای اگر ایل ما برنو به دست بگیرد

موشکاف: هاهاهاها. جانمی جان! برنو! هاهاهاها. عظی! گولة برنو دوس داری؟ هاهاهاها. البته تو کارخونه‌ها و صنایع این پاسدار ماسدارا که آب مردمو بالا کشیدن، برنو نمی‌سازن، به فرموده عظما، تو کار موشک و هسته‌یی و اینجور چیزان که مبادا عمامهٔ عظما رو بپرونن. هاهاهاها. جالب اینه که این بی‌حیاها آب ملتو بالا کشیدن، بعد میگن تقصیر آسمون بود که نبارید! تقصیر خشکسالی بود، اما حتی کارشناسای نظام هم چاخانشونو رو می‌کنن. هاهاهاها.

 

تلویزیون رژیم ـ ۲۹آبان

میزان بارش سالیانه در کشورهای خاورمیانه حتی نسبت به کشور ایران پایین‌تر هست اما ما شاهد مدیریت منابع آب در این کشورها هستیم به‌نحوی که از بحران آب عبور کردند

موشکاف: هاهاهاها. رفقا! به‌نظر تون مشکل فقط آبه؟ یعنی اگه عظی و پاسدار ماسدارا کوتاه بیان و چارتا کارخونه رو تعطیل کنن، مسئلهٔ نظام حل میشه و دیگه از قیام و شعار و برنو خبری نیست؟ همه چی میشه گل و بلبل؟هاهاهاها.

 

روزنامه حکومتی رسالت ـ اول آذر

شیوه‌ای که اگر امروز در بحث پیگیری حقابه از شهری به شهر دیگر و از استانی به استان دیگر سرایت می‌کند یا در پیگیری حقوق صنفی از جامعه کارگری به جامعه فرهنگیان یا کادر درمان منتقل می‌شود، به‌زودی دیگر قشرها و طیف‌های اجتماعی را نیز در بحثهای مورد نیازشان به مطالبه‌گری ترغیب خواهد کرد. روش و سبک مدیریت دستوری و پشت‌میزنشینی دیگر پاسخگوی جامعه پرسشگر نخواهد بود.

موشکاف: هاهاهاها. رفقا! به‌نظر تون چرا خبیثی نمیاد اصفهان و شهرکرد تا با چارتا باید و ایشالا و ماشالا، مسئلهٔ آبو حل کنه؟هاهاهاها. چرا عظی و خبیثی لالمونی گرفتن؟هاهاهاها. آخه مسئلهٔ نظام که آب نیست، مسأله اینه که عظی و خبیثی در آیینهٴ این قیامها و این جمعیت و این شعارها، رپ‌ت‌پتو شدن خودشونو می‌بینن. به‌قول معروف اصل نظام نشانه‌اس. هاهاهاها. بیشتر از اینشم تو راهه. هاهاهاها. مرحمت زیاد.

مطالب مرتبط 

خیزش مردم شهر کرد برای سومین روز متوالی در اعتراض به غارت آب توسط مافیای حکومتی

زنجیرهٔ قیام شهرها برای آب و آزادی