رضایت دادن به سفر گروسی به تهران در روز آخر ترس از شورای حکام ـ موشکاف

رضایت دادن به سفر گروسی به تهران در روز آخر ترس از شورای حکام ـ موشکاف ـ ۱آذر۱۴۰۰

موشکاف: سلام و درود! سلام و درود به بر و بچه‌های قیام تو اصفهان و لرستان و تهران و رباط‌کریم! دم همه تون گرم که پرچم قیامو بالا نگه داشتین. هاهاهاها.

نظام ولایت مونده کجا رو بگیره که شیرازه از دستش در نره. هاهاها. تو این هیر و ویر بساط اتمیش هم داره رو سرشون آوار میشه. هاهاهاها.

آخه چن هفته‌یی بود که گروسی می‌گفت بیام تهران، آخوندا هم سر می‌دوئوندن، اما بازم تو روز آخر که قراره شورای حکام تشکیل بشه، از ترس رضایت دادن. هاهاها.

 

روزنامه حکومتی فرهیختگان ـ ۳۰آبان

مدیرکل آژانس بین‌المللی انرژی اتمی فردا برای چندمین بار در ماههای اخیر به تهران می‌آید

بیش از آن‌که به‌دنبال حل مناقشه هسته‌یی ایران از راه مسالمت‌آمیز خود باشد، هم‌راستا با کشورهای غربی و آمریکا سعی بر سیاسی کردن پرونده هسته‌یی ایران دارد تا از این طریق در آستانه شروع مذاکرات وین فشارهای بین‌المللی بر کشورمان افزوده شود.

دولت رئیسی در مواجهه با این شرایط تا حد امکان باید تلاش کند تا بهانه به‌دست آژانس ندهد.

موشکاف: هاهاهاها. بعله، نظام ولایت طرفو آورده تهران که بازم تو دقیقهٔ نود یه جورایی سر و ته قضیه رو هم بیاره تا مبادا قطعنامهٔ شورای حکام رو سرش آوار شه. هاهاهاها. اما رفقا! این ترفند نظام سوخته. این برجام واسه عظما دیگه برجام بشو نیست. هاهاهاها.

روزنامه حکومتی جوان ـ ۳۰آبان

آمریکا بر «وین آغاز نشده» گرد مرگ پاشید

وزیردفاع دولت بایدن هم برای اولین بار از «گزینه‌های روی میز» در برابر ایران صحبت کرده است؛ ادعا‌هایی که نشان می‌دهد توافق ۲۰۱۵ برای واشنگتن منسوخ شده و به‌دنبال توافق جدید با دستاورد‌های بیشتر با تهران است. یعنی همان ترامپیسم، اما این‌بار در جلد بایدن!

رابرت مالی گفت که ایران در حال ایجاد خطر غیرممکن ساختن هر گونه انتفاع از احیای توافق هسته‌یی است. آمریکایی‌ها برجام ۲۰۱۵ را، توافقی مرده می‌دانند که نتوانسته منافع واشنگتن را تأمین کند و به همین منظور سعی دارند توافقی متفاوت‌تر از برجام امضا کنند.

موشکاف: هاهاهاها. بعله از یه طرف قطعنامهٔ شورای حکام بالای سر نظامه، از طرف دیگه قیاماس که طاقت نظامو طاق کرده. هاهاهاها. اما رفقا! به‌نظر تون تو این وانفسا، استبل نظام مشغول بازی یه قل دو قل‌ان! هاهاهاها.

روزنامه حکومتی مستقل ـ ۳۰آبان

لطفاً کروکودیل نگه ندارید

آیا کسی در خانه کروکودیل نگه می‌دارد؟ آیا خرگوش حیوان مضر و خطرناکیست؟ آیا متشنج کردن شرایط مردمی که با حداقل‌ها سعی در اجتناب از گسیختگی روانی خود دارند کار عاقلانه‌ایست؟ آیا نمایندگان ملت متوجه اولویت‌های جامعه هستند؟ حذف حیوانات شهری، اولویت چندم مردمی است که نمایندگان خود را به‌عنوان موکلین امور به مجلس فرستاده‌اند؟ دامن‌زدن به اختلاف طبقاتی در شهری که متمولین بدون مزاحم، در منازل آن‌چنانی، ببر و شیر دارند و مردم عادی در نگهداری یک خرگوش مختار نیستند چه سودی و به‌حال چه کسانی خواهد داشت؟

موشکاف: هاهاهاها. این جونورای نظام خودشون کروکودیلن! حالا واسه یه گربه و خرگوش تو خونهٔ مردم قانون میذارن که ملتو سر اینم تیغ بزنن. هاهاهاها. این در حالیه که نظام ولایت زیر ضرب چکش آژانس و کشورهای ۴+۱ است که دشمن برانداز اونو کارسازی کرده و از طرف دیگه تنه‌شون روی سندان تظاهرات مردمه رفقا به این ترتیب به‌نظر شما عظما راه فراری هم داره یا رپ‌ت‌پتو رو شاخشه! هاهاهاها. مرحمت زیاد.

مطالب مرتبط 

«کلاف سردرگمی‌» نظام در برزخ برجام و «مخاطرات پیش رو»

سفر گروسی به تهران، ترس و دجالگری حکومت آخوندی