بیجاره شدن عظی توسط کشاورزان و مردم اصفهان ـ موشکاف

بیجاره شدن عظی توسط کشاورزان و مردم اصفهان ـ موشکاف ـ ۲۹آبان۱۴۰۰

 

موشکاف: سلام و درود! یه سلام و درود گرم و ویژه تقدیم به کشاورزان و مردم اصفهان که با اعتراضاتشون عظی رو که بیچاره بود، بیچاره‌تر کردن. هاهاهاها.

دم جوونا و مردم اصفهان گرم که در حمایت از کشاورزا، حقابه و حق آزادی خودشونو فریاد کردن. هاهاهاها.

اعتراضاتشون روز و شب هم نداره، چادر زدن کف زاینده‌رود و شبا هم اونجان. هاهاهها. دم همه شون گرم.

موشکاف: هاهاهاها. رفقا! به‌نظر تون چه کاری از دست نظام ولایت برمیاد؟ اصلاً غیر از سرکوب، میخواد کاری بکنه؟ کار دیگه‌ای هم مگه می‌ةونه؟هاهاهاها. البته از حق نگذریم یارو خبیثی یه کاریو خوب بلده، اونم باید درمانیه. هاهاهاها.

آخوند رئیسی ـ ۲۷آبان

یک چیزهایی را باید پیگیری کنیم بدانیم

باید یک کار ویژه انجام بشود

ما حتماً باید فرآیندها در آن تحول بشود

این‌که باید نهادها سازمانها ادارات‌مان متناسب با تحول بشه آدم‌های تحول خواه را باید بگذاریم یک جا که او احساس کند باید برود اوضاع را متحول باید آن حس ایجاد بشود

یعنی باید معلوم بشود که این وعده و این قولی که آقای وزیر دارد می‌دهد باید به دست توانای عزیزان و مجموعه سازمان اداری در استان انجام بشود

 

باید کار کرد

ظرفیت‌های بسیاری داریم این ظرفیتها باید بهش توجه بشه.

باید بالاخره همآهنگی بشه، باید سازمان نظامش حفظ بشه.

باید دنبال بشه که اتفاقی بیفته.

 

موشکاف: هاهاهاها. باید و کاشتیم چیزی در نیومد. هاهاهاها. از بایدای یارو خبیثی ماست هم مایه نمی‌گیره. هاهاهاها. یارو خودشم مقر میاد که فقط وعده میدن. هاهاهاها.

 

آخوند رئیسی ـ ۲۸آبان

آقای وزیر راه و شهر سازی اعلام کردند بررسی‌هایی که انجام دادند و وعده‌هایی که داده شد برای این‌که بتونه یعنی اعتباراتی که در این رابطه قرار داده شد.

 

موشکاف: هاهاهاها. بالا رفتیم ماست بود، پایین اومدیم دوغ بود، تموم وعده‌ها دروغ بود. هاهاهاها. رفقا ملاحظه بفرمایین که این بایدا و وعده‌ها چقدر پوشالن که این یارو تو جلسهٔ شورای اداری استان زنجان، جلو روی یارو خبیثی این حرفا رو میزنه. هاهاهاها.

 

مصطفی طاهری ـ عضو مجلس ارتجاع

لیست کردم از چه مواردی صحبت بکنم از عقب‌ماندگی ۳۰درصد در تولید ناخالص استان نسبت به میانگین کشور، از مسأله آبی که گفتند ما ۹۵درصد آب مان آب صنعت‌مان از آب چاههای دشتهای ممنوعه است ۹۵% دشت ممنوعه یعنی یک جنازه‌ای که فقط تشییع جنازه آن مانده مرده ۸۰درصد شرب مان از همین چاههای ممنوعه است گفتم از ۱۵هزار هکتار زیتون کاری که از فروردین نگران آب آنها هستیم

 

موشکاف: هاهاهاها. اما رفقا! فقط اصفهان و زنجان که نیست، به هر کجای این مملکت آخوند زده که بری آسمون همین رنگه از خوزستان، تا سیستان و بلوچستان، تا خراسان و آذربایجان و تهران و... کلاً آخوندا و سگ و سیله‌هاشون هیچ جای آبادی باقی نذاشتن. نه میخوان واسه ملت کاری بکنن و نه با این هپلی هپویی که راه انداختن، می‌تونن کاری بکنن. هاهاهاها. اما جوونای قیام و کانونای شورشی خوب می‌دونن چه کار باید بکنن! کاری می‌کنن کارستان. هاهاهاهاها.

مطالب مرتبط 

تظاهرات گسترده و استمرار اعتراض کشاورزان اصفهان - اگر که آب وا نشه، اصفهان غوغا میشه!

نمای روز – مردم اصفهان، مرگ دشمن زاینده‌رود را می‌خواهند