وحشت از قیام و غیظ حکومت آخوندی از پیام خانم مریم رجوی در حمایت از قیام مردم اصفهان ـ در یک نگاه

در یک نگاه ـ وحشت از قیام و غیظ حکومت آخوندی از پیام خانم مریم رجوی در حمایت از قیام مردم اصفهان ـ ۲۹آبان۱۴۰۰

رسانه‌های حکومتی امروز، حاوی وحشت و هشدارهای پیاپی نسبت به وضعیت انفجاری و خطر قیام است. از جمله:

روزنامهٔ حکومتی اعتماد نوشت: «با این‌که ۲سال از وقایع تلخ و خسارت‌بار و فاجعه‌آسای آبان سال۹۸ (برای نظام) می‌گذرد، ولی هنوز آثار منفی آن (برای حاکمیت) به چشم می‌خورد. در نگاه خیره مردم، غم (و کینه‌ای) نهفته وجود دارد!»

این روزنامهٔ حکومتی ادامه داد: «اعتراض خشم‌آلود مردم حتی اگر در جریان گران‌شدن بنزین بروز پیدا نمی‌کرد ممکن بوده و هست که بر سر هر موضوع دیگر ظهور کند!».

روزنامهٔ حکومتی مستقل هم با اشاره به دزدی‌های نهادینه در رژیم، نوشت: «مدیران ارگانهای دولتی که از همان آغاز تورم افسارگسیخته، حقوق و دستمزد خود را چندین‌باره افزایش می‌دادند، با حضور در رسانه‌ها، معترضان آبان۹۸ را به معاندین متصل کرده و بر خشم عمومی دامن می‌زنند!»

در همین حال از روز گذشته، رسانه‌های حکومتی به‌صورت زنجیره‌یی نسبت به مجاهدین و استقبال توده‌یی از فراخوان به خیزش و ایستادگی، سوزوگداز می‌کنند. از جمله باشگاه خبرنگاران بسیجی رژیم ضمن پخش کلیپی، وحشت خود را از دشمن برانداز نظام، ابراز کرد.

‌از هفته گذشته کشاورزان اصفهانی که نسبت به وضعیت کشت پاییزه خود نگرانی‌هایی داشتند، در بستر خشک زاینده رود چادرهای خود را برپا کردند و تلاش کردند تا صدای اعتراض چندین ساله خود را به گوش مردم و مسئولان دولت جدید برسانند.

در بین، اما مجاهدین و شبکه‌های معاند سعی داشتند تا مردم را به اغتشاش ترغیب کنند. وابستگان مریم رجوی تجمعات اصفهانیها را اعتراضات سراسری و قیام نامیده بودند.

هلاکت سرهنگ نیروی سرکوبگر انتظامی در خوزستان

پاسدار، سرهنگ هادی کنعانی، از سرکردگان سرکوبگر مردم خوزستان، در یک درگیری مسلحانه در خوزستان به هلاکت رسید.

طی روزهای گذشته، رسانه‌های حکومتی، پیاپی از هلاکت نیروها و سرکردگان نیروهای سرکوبگر رژیم، در درگیریهای مسلحانه، خبر می‌دهند.

کارشناس حکومتی: اگر منابع آب از دست مافیای حکومتی خارج شود، شاهد خشکی رودخانه‌ها نخواهیم بود

محبوب‌فر، کارشناس حکومتی این ادعای سران رژیم که علت خشکی زاینده‌رود انتقال آب به سایر استانها است را به سخره گرفت و گفت: «مضحک‌ترین سناریو... که در حال حاضر عنوان می‌شود این است که از استانهای خوزستان و چهارمحال به اسم اصفهان و زاینده‌رود آب به اصفهان منتقل می‌شود، اما اگر این اتفاق افتاده بود، نه زاینده‌رود خشک می‌شد و نه دچار چالش فرونشست زمین می‌شدیم».

آنگاه این کارشناس حکومتی، به نقش مافیای آب زیر نظر خامنه‌ای، در خشک شدن رودخانه‌ها و چشمه‌های ایران اعتراف کرد و نوشت:

«اگر منابع آب کشور از دست سازمانهای اقتصادی و مافیای آب خارج شود، مشکل (خشکی رودخانه‌ها) قطعاً کم خواهد شد».

مطالب مرتبط

خبرگزاری فرانسه ـ معترضان در اصفهان گردهم آمدندتاخشم خود را از زاینده رود، خشک شدن شاهرگ حیاتی این شهرابراز کنند ـ دریک نگاه

خیزش هزاران نفر از مردم و کشاورزان اصفهان در اعتراض به‌غارت حقابه و نابودی زاینده رود با شعار «توپ تانک فشفشه، آخوند باید گم بشه»