خیطی بالا آوردن وزیر معرفی شده خبیثی در اصطبل نظام که رأی نیاورد ـ موشکاف

خیطی بالا آوردن وزیر معرفی خبیثی در اصطبل نظام که رأی نیاورد ـ موشکاف ـ ۲۶آبان۱۴۰۰

 

موشکاف: سلام و صد سلام تقدیم به همه دوستان و رفقا! فدایی دارین چه جور!هاهاهاها.

عرضم به حضور انور عالی که یارو خبیثی رفت تو اصطبل نظام که یارو فیاضی رو بکنه وزیر، اما خیطی بالا آورد و ردش کردن. هاهاهاها.

 

آخوند رئیسی ـ ۲۵آبان

فرایند انتخاب وزیر محور شایستگی است رابطه رفاقت قرابت فشار آوردنهای احیاناً رسانه‌یی و اینها هیچ‌کدام موجب این نمیشه که یک فردی معرفی بشه امروز در دولت ما هم شما می‌بینید در سه دهه گذشته بررسی کنید دولت ما را با دولتهای سه دهه گذشته ببینید روابط رفاقت و رقابت و اینها چقدر نقش داشته!

 

موشکاف: هاهاهاها. مثلا ما نمی‌دونیم که یارو فیاضی داماد زاکانیه و بازم نمی‌دونیم که زاکانی به‌خاطر این شهردار تهران شد که واسه ریاست‌جمهوری خبیثی کوتاه اومد. هاهاهاها. این داستان تو فضای مجازی گر گرفته. هاهاهاها.

 

زهره الهیان ـ عضو مجلس ارتجاع ـ ۲۵آبان

در فضای مجازی متأسفانه خب بعضاً غیرمنصفانه قضاوت میشه بحث برادر داماد را در مورد ایشان مطرح می‌کنند

 

موشکاف: هاهاهاها. نگران نباش! فقط بحث داماد نیست، بحث رفقا و جیره مواجیب بگیرا و پاسدار ماسدارا هم هست. هاهاهاها.

 

دلخوش ـ عضو مجلس ارتجاع ـ ۲۵آبان

نکاتی را به آقای رئیس‌جمهور عرض می‌کنم آقای رئیس‌جمهور:

گفتند که یاران موافق هستند

مجنون شدند و همه عاشق هستند

نصف وزرای تو رئیس‌جمهور

از مدرسه امام صادق هستند

ما دلمان می‌سوزد آقای رئیس‌جمهور والله قسم دوست نداریم در این شرایط دشمنان این کشور بیایند خرده بگیرند و دولت شما را ناکارآمد نشان بدهند جاده که یک طرفه نمی‌شود آقای رئیس‌جمهور ما دلمان می‌سوزد می‌خواهید ساکت بشویم؟ بنده خفه بشوم؟ باشه چشم حرف نمی‌زنیم ولی این ره که تو می‌روی به ترکستان است

 

موشکاف: هاهاهاها. اگه خفه شن که خوبه! مشکل اینه که خفه نمیشن. هاهاهاها اما رفقا! قبلنا می‌گفتیم اینا تو جنگ باندین! اما التفاط دارین که این جنگ، جنگ درون باندیه. هاهاهاها. یعنی این داد و هوارا تو مجلس یه دست عظما پسنده. هاهاهاها. حالا واکنش یارو سلیمی رو داشته باشین. هاهاهاها.

 

آخوند علیرضا سلیمی ـ عضو مجلس ارتجاع ـ ۲۵آبان

این بحث مدرک امروز از زبان برخی داره منتشر میشه که سابقه‌شان من نمی‌دانم حالا چه آدم عرض کنه عزیزی را در وزارت کار داشتند که یک مدت هم وزارت صمت بود یک مدت هم وزارت بازرگانی مدرک دیپلم داشت عزیزی را همین آقایان به هر کیفیت یک وزارتخانه صمت گذاشته بودند که مدرک الهیات داشت خاطرتان که نرفته؟ یک عزیزی وزیر کار بود مدتهای مدید در دوره آقایان که ایشان دیپلم داشت یک عزیز دیگری را اقایون آورده بودند وزیر آموزش و پرورش ایشان دیپلم داشت چه جور اون روز زبان‌شان باز نبود

 

موشکاف: هاهاهاها. باز خوبه اونا دیپلم داشتن، الانه رئیس‌جمهور نظام شیش کلاس سواد داره، اونم با معدل یازده. هاهاهاها. بعله، این جنگ و دعوا‌ها بیشتر و بیشتر هم میشه. تازه ماه‌عسلشون تموم شده. به‌نظر میرسه عظی بازم باید جراحی کنه. اما به‌قول یارو علم‌الهدی، این بدن نحیف و لاغر نظام، تاب تحملشو نداره و زیر عمل رپ‌ت‌پتوینا. هاهاهاها. مرحمت زیاد.

مطالب مرتبط 

یک فاش‌گویی و هزار لرزه بر اندام دیکتاتور

فقیرتر شدن مردم دستاورد ۱۰۰روزهٔ رئیسی جلاد