چرندیات آخوند نوروزی راجع به قیام آبان لرزش سرتاپای نظام ـ موشکاف

چرندیات آخوند نوروزی راجع به قیام آبان لرزش سرتاپای نظام ـ موشکاف ـ ۲۵آبان۱۴۰۰

موشکاف: سلام و صد سلام تقدیم به همه دوستان با صفا و با مرام! وجودتونو گل بارون! ایشالا سرحال و شاد باشین!هاهاهاها.

عرض کنم خدمتتون که وقتی آبان میشه، نظام ولایت میره رو ویبره. آخه آبان واسه نظام جیزه!هاهاهاها.

اما این یارو آخوند نوروزی، گاف کرد و یه چرندیاتی راجع به قیام آبان گفت و بلا گفت. هاهاهاها. از سر تا پای نظام به لرزه افتاد که چه غلطی بود کردی! هاهاهاها.

 

روزنامه حکومتی جمهوری اسلامی ـ ۲۴آبان

شوخی باشد هم زشت است آقای نماینده!

یکی از آن‌هایی که به مردم شلیک کرد من بودم، ما کُشتیم. حالا چه کسی می‌خواهد ما را محاکمه کند؟! طرف آمده بانک را آتش زده است و ما هم او را کُشتیم. چه کسی را می‌خواهید محاکمه کنید؟ این را نایب‌رئیس کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس می‌گوید... نوروزی... در پایان صحبت‌هایش می‌گوید که «شوخی کردم». اما شوخی آن هم قشنگ نیست بماند که قبیح هم هست در آن ماجرا، "دِمای مسلمین" - ولو به فرمایش شما، بانک آتش زده باشند - برزمین ریخته شده است.

موشکاف: هاهاهاها. یارو مسئول کمیسیون قضایی استبل نظامه‌ها! از رو این یارو می‌تونین حدس بزنین که چه جونورایی تو استبل نظامن. هاهاهاها. رفقا! این موجودی که این حرفا رو زده، از طرفدارای دو آتیشهٴ فیلترینگ هم هست. یه چرت و چولاهایی هم سر جنایت سپاه واسه ساقط کردن هواپیمای اوکراینی گفته بود. یعنی می‌خوام بگم یارو کلاً یه فاز عقبه و حالیش نیست تو این اوضاع و احوالی که نظام داره، وقت این جنغولک بازیا نیست و واسش گرون تموم میشه. هاهاهاها.

 

روزنامه حکومتی همدلی ـ ۲۴آبان

نمک بر زخم آبان

برخی مسئولان... برخلاف الزامات وحدت ملی ـ نمکی نیز بر این زخم ملی می‌پاشند. روز گذشته مصاحبه یک نماینده مجلس در این‌باره شوک‌آور بود؛ ... بیش و پیش از آن دل خانواده‌های قربانیان را به درد آورد.

حوادث آبان ۹۸ موضوعی نیست که بشود با آن شوخی کرد یا مثل مسئولان دولت قبل درباره آن صحبت کرد و گفت: فقط به سر شلیک نکردیمبه‌پاهم زدیم».

موشکاف: هاهاهاها. اما وقتی داستان بالا گرفت و یارو دید هوا پسه، به غلط‌کردم‌گویی افتاد و حاشا کرد. غافل که پشیمونی سودی نداره. بخواد و نخواد آن‌چنان دادگاهی واسش بذار که بشه زار و پشیمانا!هاهاهاها.

پیام مادران قیام به محاکمه نوروزی

پیام مادران قیام ـ برگرفته از اینترنت

توی لونه‌هاتون وای میستین با بیس تا سی تا محافظ، می‌گین ما کشتیم و هیچ‌کس هم نمی‌تونه محاکمه کنه. فقط یک‌کلام داریم براتون. شما بیا توی گود، بیا وسط میدون، محاکمه‌ات با ما.

موشکاف: هاهاهاها. دم مادرای قیام گرم، زنده باشن ایشالا که اون دادگاه مورد نظرشون نزدیکه!هاهاهاها.

بعله، این روزا، روزای دادگاهی کردن نظامه، از یارو اسدی، دیپلمات تروریست بمب‌گذار گرفته تا یارو نوری، ور دست جلاد اوین. هاهاها.

خود خبیثی هم از ترس همین دادگاهها بی‌خیال گلاسکو و نیویورک شد. هاهاهاها.

اما به همت بچه‌های قیام و کانونای شورشی، روز دادگاه دور نیست. هاهاهاها. مرحمت زیاد.

مطالب مرتبط 

دادگاه آبان و خودآدرس دهی جلادان

حمله روزنامه حکومتی به آخوند نوروزی و یادآوری اظهارات شاذ وی درباره فیلمهای اوین و هواپیمای اوکراینی