بور شدن رئیسی نسبت به لایحه دوفوریتی به مجلس که تصویب نشد ـ موشکاف

موشکاف ـ بور شدن خبیثی نسبت به لایحه دوفوریتی به مجلس که تصویب نشد ـ ۲۴آبان۱۴۰۰

موشکاف: سلام و صد سلام به همهٔ دوستان و رفقا! جمالتونو گل بارون!هاهاهاها. عرض کنم که یارو خبیثی واسه کمبود بودجه‌اش لایحهٔ دوفوریتی داد به استبل نظام که ارز چار و دویستی رو وردارن اما خیطی بار آورد. نه تنها دو فوریتش تصویب نشد، یه فوریتم تصویب نشد و رفت ته صف لایحه‌ها. هاهاهاها. آخه اینجور چیزا واسه نظام جیزه، جرقهٔ قیامو میزنه، تا دس می‌زنن، زودی می‌ندازنش کنار. می‌ترسن یه غلطی بکنن و... وای وای! دوباره آبان هاهاهاها.

حضرت پور – عضو مجلس ارتجاع – ۲۳آبان

دیگر این دولت آن دولت برای مردم فرقی ندارند شعله‌های بحران اقتصادی چهارگوشه معیشت و زندگی مردم را به آتش کشیده است مردم دیگر اعتمادی به مسئولان ندارند حتی می‌گویند ما وقتی و قولی از مسئولان می‌شنویم دلهره بیشتری می‌گیریم چون در کمترین مدت خلاف آن اتفاق می‌افتد که نمونه بارز آن هم گرانی خودرو بود وزیر صمت وعده کاهش قیمت‌ها را داد ولی در عمل چه شد؟

موشکاف: هاهاهاها. بعله که مردم یه سگ و سیله‌های نظام اعتماد ندارن. هر چی اونا گفتن، اگه صد و هشتاد درجه عکسش کنی، میشه واقعیت! هاهاهاها. اما یارو خبیثی میخواد بی‌دنده و ترمز کسری بودجه‌اشو حل کنه، غافل که این غلطای اضافی کار دست عظماش میده. هاهاهاها.

فرهنگی عضو مجلس ارتجاع – ۲۳آبان

این شوک‌هایی که به جامعه وارد می‌کنه قابل حل و قابل جبران نیست

ما در حوزه معیشت نه تنها در طول دوره این دولت محترم نتوانستیم قدم های مؤثری برداریم بلکه مرتب شاهد افزایش بیشتر هزینه‌ها و فشارها به اقشار مختلف مخصوصاً اقشار آسیب‌پذیر جامعه بودیم ما باید به جای شوک درمانی به‌دنبال تقویت ارزش پول ملی برویم

موشکاف: هاهاها. البته شوک درمانی یارو خبیثی لو رفته‌اس. هاهاهاها. یه مدل دیگه‌اش بلوف درمانیه که اونم کارساز نیست. هاهاهاها. مثل بلوف آزاد شدن اموال مسدود شدهٔ نظام تو کره. هاهاهاها.

روزنامهٔ حکومتی اعتماد – ۲۳آبان

«آزادسازی اموال مسدود شده» حربه‌ای تازه برای کاهش قیمت دلار در بازار نیست.

مردم نیز به حرف‌ها و خبرهای اینچنینی اعتماد ندارند و آن را مساوی با آزادسازی و ورود دلار به کشور نمی‌دانند و حتی برعکس، صفوف مقابل صرافیها را طولانی‌تر می‌کنند.

واقعیت این است که خبرهایی از این دست در میان تمام وعده‌هایی که قرار بود روزی محقق شوند (مانند کاهش ۱۰درصدی قیمت لبنیات که عملاً رخ نداد)، گم می‌شود. چرا که مردم نیز می‌دانند چنین نمی‌شود.

موشکاف: هاهاهاها. حالا عظما مونده و خبیثی و حوض خالی بودجه! هاهاهاها. اگه با حذف دلار چار و دویستی یا گرون کردن بنزین به جامعه شوک وارد کنه که وای به‌حال نظام. هاهاهاها. اگه نکنه حقوق کارمندا که هیچ، پول و پله سگ و سیله‌هاشم نداره بده. هاهاهاها. رفقا! به‌نظر تون عظی و خبیثی خاک کجا رو روی سرشون می‌ریزن؟ مرحمت زیاد.

مطالب مرتبط 

بازی با ارز ۴۲۰۰تومانی؛ بازی با آتش!

بیلان ۱۰۰روزه رئیسی جلاد از دید یک رسانه معتبر اروپایی