دورهمی خبیثی با اصطبل نشینان سه استان اصفهان و سمنان و اصقم ـ موشکاف

 

دورهمی خبیثی با اصطبل نشینان سه استان اصفهان و سمنان و قم ـ موشکاف ـ ۲۲آبان۱۴۰۰

 

موشکاف: سلام رفقا! سلام دوستان! حال و روزتون چطوره؟ رو به راهین؟ سردماغین؟ روزگار به کامتون. هاهاهاها.

عرض کنم خدمتتون که یارو خبیثی یه دورهمی گذاشته با استبل نشینان نظام از سه استان اصفهان و سمنان و قم! ملاحظه بفرمایین که حاصل دورهمی فیثاغورثای نظام واسه حل تضاد آب چی بوده. هاهاهاها

تلویزیون رژیم ـ ۲۰آبان

در نشست امروز نمایندگان هم از مشکلات استانهاشان خصوصاً کم‌آبی با رئیس‌جمهور گفتند که آقای رئیسی تأکید کرد دولت سیزدهم برای رفع نگرانی مردم در این حوزه برنامهٔ کوتاه مدت و بلندمدت دارد که در کوتاه مدت توزیع عادلانهٴ آب موجود و استخراج از منابع آبی عمیق در دستور کار است.

موشکاف: هاهاهاها. کشک! هاهاهاها. ولی حیف کشک، آخه کشک یه خاصیتی داره. هاهاهاها. آخه آی کیو! همین چاه‌های عمیق وضعیت آب این استانها رو داغون کرده. هاهاهاها. حالا ملاحظه بفرمایین معیشت مردمو چطوری حل می‌کنه. هاهاهاها.

آخوند رئیسی ـ ۲۰آبان

(رئیسی) «هر چی هزینه ایجاد کنیم، مشکل ایجاد می‌شه. لذا واقعاً تلاش جدی باشه؛ بله ممکنه اقشار مختلفی در این قضیه، یک قشر خوشحال بشن، اما خود اون قشر هم که خوشحال میشه، خوشحالیش موسمی و موقتیه. بعد از مدتی با اون پولی که بهش داده شده نمی‌تونه کاری بکنه، بگذارید ما تورم رو کنترل کنیم». ما اگر تورم رو کاهش بدیم که می‌توانیم انشاالله! ما اگر تورم رو کنترل کنیم، گرانی رو کنترل کنیم، نمایندگان محترم، درآمد رو افزایش بدیم، هزینه رو کاهش بدیم، حداقل نگذاریم هزینه بیشتر از این بشه».

موشکاف: هاهاهاها. رفقا! یارو اکتشافات کرده! اگه تورمو کاهش بدیم، درآمدا رو افزایش بدیم، هزینه‌ها رو کم کنیم، اوضاع رو به راه می‌شه! چش نخوری! به پدر زنت بگو اسفند واست دود کنه! اما رفقا لابد متوجه شدین که منظورش از هزینهٔ دولت چیه؟ بعله منظور حقوق کارمندای دولته، مثل معلما و پرستارا که هر روز تو خیابونان. هاهاهاها. حالا بوفالوی نظامو داشته باشین که از دامادش چطوری دفاع می‌کنه. هاهاها.

 

آخوند علم‌الهدی امام جمعه مشهد:

با این گرانی‌های روزافزون مردم در اداره زندگی‌شان شب و روز شان با تلخ کامی می‌گذرد هنوز مردم حلاوت و شیرینی تسهیلاتی که در نتیجه این مدیریت جدید برای زندگی‌شان حاصل بشه هنوز این شیرینی را مردم نچشیده‌اند و این را مردم لمس نکردن و عاملش چی هست؟؟ آیا در این صد روز البته کار با صد روز درست نمیشه معلوم است با سه ماه نمیشه.

موشکاف: هاهاها. سه ماه کمه؟ ۴۳سال چطور؟هاهاهاها. آخه این سه ماه ادامهٔ همون ۴۳ساله. هاهاهاها. اتفاقاً مردم تو این سالا خیلی خوب طعم نظام ولایتو چشیدن. هاهاهاها. اما ملاحظه بفرمایین عظی قبلاً راجع به دولت یارو خبیثی چی گفته بود. هاهاهاها.

خامنه‌ای در مراسم تنفیذ آخوند رئیسی ـ ۱۲مرداد

یک نکته این است که این جا به جایی قدرت امید آفرین است چون کسان جدیدی وارد میدان می‌شوند ابتکارهای جدید دارند چهره‌های جدیدی هستند، اراده‌های تازه‌یی وارد میدان می‌شوند.

موشکاف: هاهاهاها. اینم از دولت امیدآفرین بعد ۱۰۰روز! البته واقعاً برای بر و بچه‌های شورش و قیام امیدهای خیلی زیادی آفریده شده. دوستان مرحمت زیاد.

مطالب مرتبط 

امام جمعه خامنه‌ای در خرمشهر: فضای مجازی بسیار خطرناک است مخصوصاً شبکه‌های ماهواره‌ای

رسانه حکومتی: بار سنگین معیشت که اکنون بر دوش مردم است سنگین‌تر خواهد شد