از دادخواهی شهیدان قتل‌عام ۶۷ تا قیام آبان ۹۸ ـ ساعت وصل ـ قسمت اول تا سوم

ساعت وصل ـ از دادخواهی شهیدان قتل‌عام ۶۷ تا قیام آبان ۹۸ ـ قسمت اول ـ ۲۱آبان۱۴۰۰

مهمان برنامه: مهری علیقلی

بابک از آذربایجان: خواستم خدمت مادران عزیز که طلایه دار این قیام هستند که از آبان ۹۸ شروع شد و اینها پاره‌های تن خودشان را قربانی کردند. می‌خواستم پیامی بدهم از طرف مردم آذربایجان، در تمامی قیامها در مقابل خونخواران نقش خودشان را ایفا کردند.

از بابک خرمدین که بیش از بیست سال جلوی خلافای عرب مقاومت کرد تا ستارخان و باقرخان که در این مبارزات بوده‌اند. ما حمایت می‌کنیم از این مادران که شهیدان آنها در قیام آبان سینه خودشان را سپر کردند در راه آزادی در مقابل خامنه‌ای و رئیسی خونخوار.

در این مبارزات ما هم نه تنها از جان و خونمان و هر چه که داریم و از دار و ندارمان مایه می‌گذاریم و خودمان را سپر قرار می‌دهیم و در کنار این مادران قرار می‌گیریم تا این قیام به ثمر برسد و خون این شهیدان پایمال نشود. 

این مادران زمانی آرام می‌شوند که انتقام فرزندانشان و سایر شهیدان گرفته شود و این حکومت آخوندی ظالم سرنگون شود. این مبارزات با کمک مجاهدینی که طی این چهل سال در میدان مبارزه بودند قطعا به ثمر می‌رسد و تمامی عاملان و آمران این جنایات به کیفر خود خواهند رسید.

انتقال این دادگاه یک حرکت مهمی بود که کلید این دادگاهها خورد. رژیم هیچ گاه به جنایت خودش در تابستان ۶۷ اقرار نکرد و این یک نسل‌کشی بود و رئیسی که یکی از جلادان بوده و همچنین خامنه‌ای به دادگاهها کشانده می‌شوند تا مرهمی باشد برای قلب مادران.

لیلا از سمنان: ممنون از این وقتی که به من دادید. سه ماه پیش در جلسه تنفیض رئیسی گفته شد که این جابجایی امیدآفرین است زیرا افراد جدیدی وارد میدان می‌شوند که ابتکارات جدیدی دارند.

الان هم سه ماه است که رئیسی با انشاالله انشاالله وعده می‌دهد. سالی یک میلیون خانه می‌سازم و ۸۵۰هزار شغل ایجاد می‌کنم. بورس را سبز می‌کنم و تورم و گرانی را مهار می‌کنم. ولی عمرا بتواند این کار را بکند. همانطوریکه ما در این سه ماه دیدیم.

این وضعیت باید مهار شود ولی این مسئولین نه می‌توانند این بحران را مهار کنند و نه دلشان می‌خواهد که این مشکلات را حل کنند. اینها رئیسی را نیاوردند که این بحران را مهار کند بلکه آورده‌اند که پیامدهای آنرا مهار کند.

ساعت وصل ـ جنبش دادخواهی با گام‌های بلند، پیوند خورده با خشم خونین آبان عرصه را بر جلاد۶۷ تنگ کرده است ـ قسمت دوم

تماس هموطنان از شهرهای مختلف میهن

ساعت وصل ـ این فصل دیگری است که بشارت گامهایش با نو به نو طلوع همراه است ـ قسمت سوم

تماس هموطنان از داخل کشور

مطالب مرتبط

خشم و اعتراض فزاینده جامعه ـ ساعت وصل ـ قسمت اول تا چهارم

تظاهرات ایرانیان آزاده و هواداران سازمان مجاهدین در استکهلم همزمان با دادگاه دژخیم نوری در دورس - جمعه ۲۱آبان