تجمع اعتراضی مردم و کشاورزان خشمگین اصفهان در پل خواجو ـ در یک نگاه

در یک نگاه ـ تجمع اعتراضی مردم و کشاورزان خشمگین اصفهان در پل خواجو ـ ۲۱آبان۱۴۰۰

‌چهارمین روز تجمع کشاورزان اصفهان در محل تحصن در بستر خشک زاینده رود در  اعتراض به‌غصب حکومتی حقابه. 

در ادامة بن‌بست برجام باقری معاون وزارت خارجه رژیم گفت: هیچ‌ مذاکره‌ای با طرف‌های غربی بر سر قابلیت‌های دفاعی و امنیتی نظام را نمی‌پذیریم.

باقری، در واکنش به تأکید کشورهای اروپایی به آغاز مذاکرات از نقطه‌یی که متوقف شده، گفت: نقطه شروع دور بعدی مذاکرات، لغو تحریمهای آمریکاست.

روز گذشته در جریان تظاهرات سراسری معلمان، در یاسوج هنگامی که یکی از معلمان از ظلم و غارت ۴۲ ساله می‌گفت، فردی که مردم در شبکه‌های اجتماعی او را از مسئولان پایگاه بسیج رژیم معرفی کردند، تلاش کرد خواسته معلمان را به‌انحراف بکشد، با واکنش معلمان خشمگین روبرو شد. 

رسانه‌های حکومتی: به علت مشکلات اقتصادی اقشار کم درآمد، به‌جای درمان دندان، تنها برای کشیدن دندان به دندانپزشکی مراجعه می‌کنند.

اعتراف آخوند علم الهدی به پوچ بودن وعده‌های رئیسی جلاد: خطی که زندگی مردم را با یک تنگنای زیستی روبرو کرده با ۱۰۰ روز و ۳ ماه حل نمی‌شود.

وقاحت و دجالیت آخوند صدیقی، امام جمعة‌ خامنه‌ای در تهران: اگر مردم دو بال تقوا و ایمان داشتند، مبتلا به مشکلات معیشتی و کم آبی نمی‌شدند!

وحشت آخوند نوری همدانی، مرجع حکومتی: دشمن به‌دنبال ایجاد اختلاف و تفرقه در (نظام) است. هدف توطئة دشمنان، تضعیف نظام است.

پاسدار سلامی، سرکردة سپاه: نیروهای نظام نباید اجازة نفوذ دشمن را بدهند. دشمن، ساعتی و روزانه برای نابودی نظام برنامه دارد.

محمدرضا سیفی، از کارگزاران وزارت آموزش و پرورش رژیم: بیش از ۵۰ درصد دختران عشایر، پس از اتمام دورة ابتدایی، ترک تحصیل می‌کنند.

کشاورزان اصفهان

کشاورزان محروم اصفهان چهارمین روز تحصن و راهپمایی خود را در اعتراض به غارت حقابه‌شان توسط مافیای خامنه‌ای، برگزار کردند.
امروز مردم اصفهان به‌صورت گسترده به محل تحصن و راهپیمایی کشاورزان رفتند و ضمن اینکه خطاب به مافیای حکومتی شعار می‌دادند «زاینده رود را پس بدید»، از کشاورزان و خواست و تحصن آنها حمایت کردند.

واکسن برکت

تلویزیون رژیم در گفتگو با «عالیزاده»، از دست‌‌اندرکاران واکسن برکت، اعتراف کرد که در سطح جامعه و حتی درون ساختار رژیم، همه به قلابی بودن واکسن برکت، آگاه هستند، همان‌گونه که می‌دانند خامنه‌ای و سران رژیم، واکسن فایزر تزریق کرده‌اند.

مطالب مرتبط

باقری گفت ـ هیچ‌ مذاکره‌ای با طرف‌های غربی بر سر قابلیت‌های دفاعی و امنیتی نظام را نمی‌پذیریم ـدریک نگاه

پنجمین روز تجمع اعتراضی کشاورزان خشمگین اصفهان در پل خواجو برای زاینده‌رود