سر رسیدن قطار پیک ششم

سر رسیدن قطار پیک ششم ـ ۱۰آبان۱۴۰۰

طبق آمار حکومتی طی یک هفته ۱۱شهر به شهرهای قرمز کرونایی افزوده‌شده و این به معنای این است که پیک ششم شروع‌شده است. این در حالی بود که حکومت آخوندی مدعی بود که به دلیل پایان یافتن پیک ششم و حجم بالای واکسیناسیون مدتی از روند سعودی کرونا خبری نخواهد بود، پیک ششم به پیک پنجم پیوست.

مشکل در نوع واکسیناسیون است، کارشناسان حکومتی وضعیت واکسن‌های تزریق‌شده را این‌طور توصیف می‌کنند

«واکسن‌هایی که ادعا می‌شد دولت جدید در تزریق آن‌ها رکورد جهانی را پشت سر گذاشته است، واکسن‌هایی هستند که ایمنی‌زایی پایینی دارند و برای سویه‌های ویروس از نوع دلتا و لامبدا و مو و سویه‌های جدید دیگر طراحی و ساخته نشده‌اند»

۸ماه طلایی برای خرید واکسن‌های معتبر از سبد کوواکس با فتوای جنایت‌کارانه‌ی خامنه‌ای از دست رفت، بیش از ۲۰۰هزار نفر از مردم ایران در این ۸ ماه در اثر ابتلا به کرونا جان باختند که مسبب اصلی مرگ آنها خامنه‌ای است!!

حالا که پیک ششم از راه رسیده و هشدار کارشناسان از خطری بسا بزرگ‌تر از پیک پنجم خبر می‌دهد. حکومت آخوندی به دنبال بازگشایی مدارس است، این بازگشایی حضوری مدارس یک جنایت دیگر است و در میان مردم ایران کشتار وحشتناکی به راه خواهد انداخت. خامنه‌ای، رئیسی و دیگر عوامل حکومتی قاتلان مردم در ابتلا به کرونا هستند.

مطالب مرتبط

هشدار رسانه های حکومتی درباره رشد فوتی های کرونا ظرف ۵ روز

آمار قربانیان کرونا در سراسر کشور از ۴۶۸هزار و ۵۰۰نفر بیشتر است