سی مهر سالروز انتخاب مریم رجوی به‌عنوان رئیس‌جمهور برگزیده مقاومت ایران ـ ساعت وصل ـ قسمت اول تا چهارم

ساعت وصل ـ سی مهر سالروز انتخاب مریم رجوی به‌عنوان رئیس‌جمهور برگزیده مقاومت ایران ـ قسمت اول ـ ۳۰مهر۱۴۰۰

میهمانان برنامه: ابوالقاسم رضایی و فروغ گلستان

نیلوفر از گیلان: سلام و درود به شما. قبل از همه چیز می‌خواستم سی مهر را خدمت شما عزیزان تبریک بگویم. ما در ایرانی بسر می‌بریم که جز سیاهی و بدبختی چیزی نیست. در این ایران آخوندهای فاسدی وجود دارند که به ما یاس و ناامیدی تزریق می‌کنند.

ولی در برابر این همه یاس و ناامیدی یکی بود و یکی هست و یک خواهد بود. یک شیر زن یک قهرمان که نقطه امید و باور آینده روشن را به ما نشان می‌دهد. این شخص کسی نیست جز خواهر مریم عزیزمان.

من با نماد می‌توان و باید بود ایمان دارم که بزودی سرنگونی این آخوندهای پست را خواهم دید.وقتی من با چشم خودم می‌بینم که خواهر مریم عزیز در این مصیبت و بدبختی به ما امید می‌دهد و ما را به اتحاد و همبستگی فرامی‌خواند من در ذهنم، در قلبم و در ضمیر ناخودآگاهم جز عشق چیزی نمی‌توانم پیدا کنم در برابر این شیر زن.

فریبا از تهران: قبل از هر سخنی از می خواستم از دوستانم در شورای ملی مقاومت و ارتش آزادیبخش قدردانی کنم. همانطوریکه می‌دانید اینروزها اعتراضات مردمی بسیار گسترده‌تر و هدفمندتر شده است. ما مردم ایران این حکومت را نمی‌خواهیم و خواهان دمکراسی و آزادی هستیم.

خانم رجوی سالهاست برای رسیدن به آن تلاش می‌کند. حکومتی می‌خواهیم که حقوق زنان را به رسمیت بشناسد و در آن آزادی بیان و پوشش داشته باشیم. رژیم وحشی آخوندی بالاخره از جایی ضربه خواهد خورد که اصلا فکرش را نمی‌کند.

ما تا سرنگونی این رژیم به عنوان یک کانون شورشی دست خواهران و زنان آزاداندیش را خواهیم فشرد. حاضر حاضر حاضر از وقتی که به من دادید بی‌نهایت متشکرم. لطفا سلام مرا به عزیزان و خانم مریم رجوی و آقای مسعود رجوی برسانید و اسم مرا در موسسان پنجم اگر قابل می‌دانید بنویسید.

پیمان از مشهد: تبریک تبریک تبریک. سی مهر سالروز انتخاب ظفرنمون رئیس جمهور برگزیده مقاومت ایران خانم مریم رجوی را به تمامی ملت ایران تبریک عرض می‌کنم. و به تمامی خانواده‌های شهدا و اشرف نشانها و رهبری مقاومت آقای مسعود رجوی.

ما مردم ایران قسم می‌خوریم تا سرنگونی این رژیم ضدبشری دست بر نمی‌داریم تا که خواهر مریم و برادر مسعود را به کشور شیر و خورشید ببریم. همچنان که رهبر مقاومت ایران گفته است باید روزی نو در جنگ با ویروس کرونا و کرونای ولایت آغاز کنیم.

با درود بیکران به کانونهای شورشی و موسسان پنجم ارتش آزادیبخش ملی ایران که تمامی هستی خود را فدای آزادی ملت ایران می‌کنند و همه چیز خود می‌گذرند تا آزادی را برای مردم خود به ارمغان بیاورند.

ساعت وصل ـ روزی می‌آید که به‌جای این برهوت سوخته، صد گل در هر جای ایران بشکفد ـ قسمت دوم

تماس هموطنان از شهرهای مختلف میهن

ساعت وصل ـ ایران آزاد فردا، یک ایران عاری از چوبه‌های نفرت‌انگیز دار و تیرک‌های خون‌آلود تیرباران خواهد بود ـ قسمت سوم

تماس هموطنان از داخل کشور

ساعت وصل ـ طرح ما برای آینده ایران، پی‌ریزی یک قضاییه مستقل است ـ قسمت چهارم

سخنان هموطنان از داخل میهن

مطالب مرتبط

اعتراضات و خروش فزاینده مردم علیه غارت و سرکوب ـ ساعت وصل ـ قسمت اول تا چهارم

مریم رجوی و برنامه فردای ایران