تجمع اعتراضی  کارکنان آب قم ـ در یک نگاه

در یک نگاه ـ تجمع اعتراضی  کارکنان آب قم ـ ۲۴مهر۱۴۰۰

بنا بر گزارش گزارشگر سیمای آزادی از قم کارکنان آب قم جهت تحقق مطالباتشان امروز شنبه ۲۴ مهرماه یک تجمع اعتراضی برگزار کردند.

توجهتان را به فیلمی که توسط گزارشگر سیمای آزادی از این تجمع اعتراضی به‌دستمان رسیده جلب می‌کنیم

محکومیت کارگزاران بانک مرکزی دوران روحانی توسط قضاییه

در جریان جنگ و تسویه حسابهای باندی، قضاییه خامنه‌ای سیف رئیس بانک مرکزی زمان آخوند روحانی را به ۱۰سال و احمد عراقچی معاون ارزی بانک مرکزی را به ۸سال زندان محکوم کرد.

سخنگوی قضاییه رژیم در کنار این دو مهره باند مغلوب برای چند نفر دیگر از کارگزاران حکومتی در بانک مرکزی در دوران آخوند روحانی احکام محکومیت صادر کرد.

بنا‌به‌گفته سخنگوی قضاییه رژیم میثم خدایی کارمند نهاد ریاست‌جمهوری و رسول سجاد مدیر وقت بین‌الملل معاونت ارزی بانک مرکزی رژ‌یم به ۱۲سال زندان و سالار آقاخانی را که متهم به پرداخت رشوه به میثم خدایی و رسول سجاد هست را به ۱۳سال زندان محکوم شدند .

این احکام قضاییه آخوندی در مورد عناصر باند مغلوب نشان از تشدید جنگ باندهای درونی رژیم بعد از روی کارآوردن آخوند رئیسی جلاد توسط خامنه‌ای است.

مسکن رویایی دست‌نیافتنی مردم ایران، ۱۷۸سال انتظار برای خانه‌دار شدن

بر اساس گزارش سایتهای حکومتی، سخنگوی کمیسیون عمران مجلس رژیم در یک اعتراف تکان‌دهنده از خانه‌دار شدن برای مردم ایران به‌عنوان یک رویا نام برد و گفت:

«مدت انتظار دهک اول برای خانه‌دار شدن حدود ۱۷۸سال و برای دهک‌های دوم و سوم به ترتیب به حدود ۱۰۹ و ۷۹سال رسیده است. بر اساس گزارش بانک مرکزی متوسط قیمت هر متر مربع خرید خانه در تهران ۳۰میلیون و ۹۷۰هزار تومان بوده و خرید یک خانه ۷۵ متری حدوداً دو میلیارد و ۳۰۰میلیون تومان در تهران خواهد بود، لذا با درآمد کنونی اقشار متوسط جامعه و هزینه‌های سرسام‌آور زندگی، خانه‌دار شدن به رویا تبدیل شده است. »

زلزله‌زدگان اندیکا

در حالی‌که نزدیک به دو هفته از زمین‌لرزهٔ ۵ و ۷ دهم ریشتری در شمال شرق خوزستان و منطقهٔ اندیکا می‌گذرد، هنوز مردم این منطقه نه‌تنها هیچ کمکی دریافت نکرده‌اند، بلکه در سرما و گرسنگی، بی‌سرپناه هستند.

مطالب مرتبط

معاون کمیسر هماهنگ کننده ارشد مبارزه با تروریسم قتل دیوید ایمس را به‌طور رسمی تروریستی اعلام کرد ـ دریک نگاه

خیز حسابرسی از خامنه‌ای در متن بحرانها - مروری بر رسانه‌های حکومتی