ورود پیک ششم کرونا وطلبکاری از مردم توسط حکومت ـ موشکاف

ورود پیک ششم کرونا و طلبکاری حکومت از مردم ـ موشکاف ـ ۲۳مهر۱۴۰۰

موشکاف: سلام رفقا! سلام دوستان! خدا قوت! ایشالا سردماغ باشین و هر چی بلاست از شما دور باشه و بخوره تو ملاج عظما و خبیثی!هاهاهاها. آخه اینا صد بار از کرونا بدترن. ملاحظه بفرمایین که پیک شیشم هم کلید خورد. هاهاهاها.

تلویزیون رژیم – ۲۲مهر

متأسفانه سفرهای اخیر به شهرهای شمالی از جمله مازندران موجب شده آمار بیماران مبتلا به کرونا در این استان افزایش محسوسی داشته باشد.

پهن کردن فرش قرمز برای کرونا با عادی انگاریها.

اینجا بیمارستان رازی رشت. پرستاران صدای پای پیک ششم را شنیده‌اند.

حمید سوری عضو ستاد حکومتی کرونا – ۲۱مهر

ایا ما واقعاً در آستانه شروع پیک ششم هستیم؟

نشانه‌هایی متأسفانه وجود دارد از این‌که ما احتمالاً ممکن است وارد پیک ششم طی هفته‌های آینده پیش رو باشیم

موشکاف: دددی‌دی‌دی! پیک شیشم رو هم میندازن گردن مردم. مگه مردم مدارس و دانشگاههارو وا کردن؟ مگه مردم راهپیمایی اربعین و بعدشم جاماندگان اربعین راه انداختن؟ واکسن فایزر و مدرنارو مردم ممنوع کردن؟ جلو ورود واکسن و واکسن زدن به مدت ۸سال را مردم کردن؟ هاهاهاها. ملاحظه بفرمایین که یارو مجری تی‌. وی ریش هم از دست اینا بالا آورده. هاهاهاها.

تلویزیون رژیم – ۲۱مهر

مجری: دو سال دو سال و نیم است که درگیر کرونا هستیم و فقط هم ما نیستیم الآن در دنیا مسابقات فوتبال داره برگزار میشه تلویزیون نشان می‌دهد در همین امارات مردم می‌روند در ورزشگاه در نمی‌دانم همین بغل دست ما دارند کنسرت برگزار می‌کنند خدا تومان پول ایرانیها داره میره اونجا در اروپا فوتبال نشان میده مردم هستند در مراسمها خب اونها چی کار کردند چه جوری است که اونها به اینجا رسیدند ولی ما نرسیدیم؟ یک موقع می‌گفتند واکسن نزدیم خب الآن واکسن هم که زدیم اگر این واکسن ها تاثیری ندارد خب پس اون واکسن زدنها چی بود و پول خرج کردنها چی بود؟ خب چه سودی برایمان داشته؟

موشکاف: هاهاهاها. واکسنِ چی بابا؟! این آت و آشغالایی که نظام ولایت ساخته و تبلیغ می‌کنه که واکسن نیست. هاهاهاها. اما اگه واسه مردم هیچ سودی نداشته، اما واسه عظی و سگ و سیله‌هاش خیلی سود داشته، هم در رابطه با خود کرونا هم در رابطه با واکسن. هم پول و پله به جیب زدن هم جلوی قیام سد بستن. اما دیگه آخر خطه. کرونا هم بالاخره میره و جوونای قیام و شورشی می‌مونن و این نظام نکبتی که اونو رپ ت پتویینا! هاهاها. مرحمت زیاد.

مطالب مرتبط 

آمار قربانیان کرونا در سراسر کشور از ۴۵۷هزار و ۱۰۰نفر بیشتر است

اربعین و شبح هولناک پیک ششم