خبیثی وامونده از سفر به اسکاتلند رفت دانشگاه تا بسیجی‌های روحیه باخته رو سر و سامون بده ـ موشکاف

موشکاف ـ خبیثی وامونده از سفر به اسکاتلند رفت دانشگاه تا بسیجی‌های روحیه باخته رو سر و سامون بده ـ ۲۱مهر۱۴۰۰

موشکاف: سلام و صد سلام تقدیم به همهٔ شما دوستان و رفقای با مرام! دم همه‌تون گرم! زنده باشین ایشالا! عرض کنم خدمتتون که این یارو خبیثی، وامونده از سفر به اسکاتلند، رفت دانشگاه تا با یه مشت حرف صد من یه غاز، بسیجی‌های روحیهٔ باخته‌شونو سر و سامون بده. هاهاهاها.

آخوند رئیسی – ۱۹مهر

مسله دیگری که دانشجویان عزیز گفتند در رابطه با امید به اینده من می خواهم بگویم به آینده باید بسیار امیدوار بود نه در شعار ظرفیتهای کشور نشان می‌دهد که ما در این کشور هیچ بن‌بستی نداریم بله دشمن برای ما شرایط تحریمی تهدیدی به‌وجود آورده

موشکاف: هاهاهاها. یارو ته کوچه بن‌بست نشسته قسم و آیه می‌خوره که بن‌بست نداریم. هاهاهاها. اصلاً نفس این‌که عظی، یارو خبیثی رو آورد خودش یعنی بن‌بست. هاهاها. حالا ملاحظه بفرمایین این یارو مم‌باقر خالیباف، چطوری بن‌بست نظامو نشون میده. هاهاهاها.

پاسدار قالیباف – رئیس مجلس ارتجاع – ۲۰مهر

در همه محافل حتی بچه‌های جبهه‌ای خودمان کنار هم بودیم با هم صحبت می‌کردیم می‌گفتیم اگر یک بار دیگر جنگی اتفاق بیفتد واقعاً جوانها می‌آیند؟؟؟ بعضی‌ها می‌گفتند بله بعضی‌ها می‌گفتند نه! من این را نمی‌گویم کسانی که ضدانقلاب هستند می‌گویم جبهه خودی‌مان بچه رزمنده‌ها که دور هم بودیم می گفتیم نه دیگر فضای دهه۶۰ درست نمی‌شود!

در این تهران یک روزی آمدند گفتند نه غزه نه لبنان

موشکاف: هاهاهاها. حالا ملاحظه بفرمایین که یارو خالیباف چطوری علت این بن‌بستو توضیح میده. هاهاهاها.

ولی باید بپذیریم که در اداره جمهوری اسلامی دچار ضعفها و اشکالاتی هستیم که این بخش از آن قابل‌قبول نیست و من با صراحت می‌خواهم بگم علت این، این هست که ما از اون خدا باوری و مردم باوری و خود باوری که باعث ضمانت بقای جمهوری اسلامی و هر روز عظیم‌تر و قدرتمندتر شد از این سه تا فاصله گرفتیم در اداره جمهوری اسلامی مبانی مون مبانی دیگری شد در عمل! هم در اقتصادمان هم در سیاست‌مان هم در فرهنگ مان هم در مسائل اجتماعی‌مان خیلی به سنتهای الهی دیگه اینجا توجه نکردیم

موشکاف: هاهاهاها. بعله، مبانی‌شون شد هپلی هپو کردن و چپو کردن. هاهاها. اما رفقا! اگر درد نظام یکی بودی چه بودی. هاهاهاها. ملاحظه بفرمایین که در جواب تحریم چی میگه. هاهاهاها.

من با جرأت می‌گویم که ما امروز در کشور در مشکلات اقتصادی مشکلمان نداشتن پول و امکانات نیست ما باور ما این هست که یک- باورهای غلط، دو - مدیرهای ناکارآمد چرا که ما وقتی تحریم نبودیم پول هم داشتیم همین تورم را داشتیم همین مشکلات را داشتیم امروز هم که فشار تحریم هست باز همین مشکلات هست پس مشکل پول نیست مشکل باور و مدیریت غلط

موشکاف: هاهاهاها. باور و مدیریت غلط؟... کشک! حالا که دولت یکدست عظما پسند دارن چه غلطی کردن؟ دوره یارو مموتی چه غلطی کردن؟هاهاهاها. خانه از پای‌بست ویران است. اونی که غلطه، اصل ولایت فقیهه. هاهاها. تنها راه علاجش هم رپ‌ت‌پتوینا. هاهاهاها. مرحمت زیاد.

مطالب مرتبط 

ترکیدن بادکنک رئیسی

مروری بر یک کاراکتر، در دو سکانس