کاهش سرعت اینترنت و زمینه‌سازی سرکوب اینترنتی در دولت رئیسی جلاد ـ در یک نگاه

در یک نگاه ـ کاهش سرعت اینترنت و زمینه‌سازی سرکوب اینترنتی در دولت رئیسی جلاد ـ ۲۱مهر۱۴۰۰

روزنامه  حکومتی جمهوری  درادامه جنگ باندهای درونی رژیم  از کاهش سرعت اینترنت توسط دولت رئیسی‌جلاد پرده برداشت و نوشت:
«این کاهش در عملکرد گوگل کاملا تشخیص داده می‌شود. انتظار کاربران این است که جبران شود»

شایان یادآوریست که آخوند رئیسی‌جلاد روز سه‌شنبه ۲۰مهر به کارگزاران رژیم دستور  تکمیل و راه اندازی اینترنت باصطلاح ملی که نام مستعار همان سرکوب وخفقان اینترنتی  و قطع اطلاع‌رسانی واقعی است، را داده بود . 

اعتراف مدیر حکومتی شبکه بهداشت شادگان: آب شادگان قابلیت شرب و استحمام ندارد

نورالله طاهری‌نسب، مدیر حکومتی شبکه بهداشت و درمان شادگان روز سه‌شنبه ۲۰ مهر در مصاحبه با خبرگزاری حکومتی ایسنا گفت: «آب شرب شادگان دارای کیفیت مناسبی نیست و قابلیت شرب ندارد. آب شادگان حتی برای استحمام مناسب نیست و موجب بروز مشکلات پوستی به ویژه در کودکان شده است.»

شادگان یکی از شهرهای استان خوزستان است و در فاصله ۷۰ کیلومتری اهواز  و ۵۰ کلیومتری آبادان واقع شده است.
شایان یادآوری است که مردم قهرمان خوزستان خشم و انرجار خود را از سیاست های ضدمردمی این رژیم  در قیام های پیاپی منجمله در قیام تیرماه امسال ابراز کرده اند.

روزنامه جمهوری

روزنامة‌ حکومتی جمهوری در مطلبی به دروغ‌درمانی دولت رئیسی جلاد اعتراف کرد و نوشت: «مشکلات را به گردن این دولت و آن دولت انداختن، فقط فرافکنی و نوعی سرگرم کردن مردم است. 

از دولت سیزدهم نباید انتظار معجزه داشت. می بینید که کالاهای موردنیاز مردم همچنان با سیر صعودی قیمت ها مواجهند و سکه و ارز هم حاضر نمی شوند قدری عقب نشینی کنند».

این روزنامة‌ حکومتی ادامه داد: «بنیان اقتصادی کشور متزلزل است و تا معالجه اساسی نشود، هیچ مشکلی حل نخواهد شد. مسئولان با حقوق و مزایای منظم خود، زندگی راحتی را سپری می کنند ولی زندگی اکثریت مردم در حال فروپاشی است. این واقعیت را حضرات باید درک کنند».

ممنوعیت موتورسواری بانوان

پاسدار هادیانفر، رئیس پلیس راهور رژیم به گوشه‌ای از قوانین قرون وسطایی و زن ستیزانة آخوندهای حاکم اعتراف کرد و گفت: بر اساس قانون صریح جمهوری اسلامی، موتورسواری زنان ممنوع است!

هشدار پیک جدید کرونایی درایران 

علیرغم تبلیغات وزارت بهداشت رژیم مبنی برواکسیناسیون گسترده و روند نزولی بیماری کرونا درایران  خبرگزاری حکومتی موج درگزارشی به نقل از پیام طبرسی رئیسی بخش عفونی بیمارستان مسیح دانشوری نوشت: «حتما در روزهای آتی افزایش موارد بیماری را خوهیم داشت اما تنها امیدواری ما این است که پیکی مشابه پیک پنجم برایمان رخ ندهد و بیماری در حد قابل کنترلی بماند.»

این خبرگزاری حکومتی درادامه درمورد غیرواقعی بودن رنگ بندیهای کرونایی توسط ارگانهای حکومتی از به نقل از پیام طبرسی نوشت: «این رنگبندی‌ها بیشتر برای کارهای آماری است و برای واکنش سریع کارایی ندارد. زمانی که آمار در حال افزایش است متوجه نمی‌شویم و وقتی که وضعیت قرمز شد تازه به فکر می‌افتیم؛ درحالی که باید اقداماتی انجام دهیم که به آن فاز نرسیم.»

 

مطالب مرتبط

بسته شدن ۳۱۶حساب جعلی سپاه پاسداران و اطلاعات آخوندها با فالوئرهای خریداری شده موهوم در فیسبوک و اینستاگرام، پیام سخنگوی مجاهدین ـ دریک نگاه

بسته شدن ۳۱۶حساب جعلی سپاه پاسداران و اطلاعات آخوندها با فالوورهای خریداری شده موهوم در فیس‌بوک و اینستاگرام