تجمع اعتراضی بازنشستگان آموزش و پرورش ـ در یک نگاه

در یک نگاه ـ تجمع اعتراضی بازنشستگان آموزش و پرورش ـ ۲۰مهر۱۴۰۰

بازنشستگان فرهنگی ۹۹صبح روز سه‌شنبه ۲۰ مهرماه ۱۴۰۰ در اعتراض به عدم پرداخت پاداش بازنشستگی خود، مقابل سازمان برنامه و بودجه رژیم تجمع کردند. آنها تأکید می‌کردند این جا می‌مانیم تا حق خودمان را بگیریم.

تهدید آخوند روحانی به محاکمه در جلسه علنی مجلس رژیم

در ادامه جنگ باندهای درونی رژیم آخوند نقدعلی نماینده مجلس رژیم در جلسه علنی روز سه‌شنبه ۲۰مهرماه با تهدید آخوند روحانی به محاکمه گفت:

«هم اکنون شکایت از روحانی با ۵۰۰هزار امضا به کمیسیون اصل ۹۰ تقدیم شده است ضمن این‌که در گزارش تحقیق و تفحص از وضعیت بورسیه‌ها نیز اسم روحانی و معاونش در صدر اسامی متخلفان ذکر شده است»

مشکلات برق در ایران و وعدهٔ ساخت نیروگاه در لبنان

محرابیان وزیر نیروی رئیسی جلاد با وعده یک زمستان سرد به مردم گفت، امکان تولید ۲۲درصد از برق مورد نیاز خودمان را نداریم. این در حالیست که رژیم می‌خواهد در لبنان دو نیروگاه بزرگ برق بسازد و شب گذشته، حسن نصرالله سرکردهٔ حزب‌الشیطان نیز به سنگ‌تمام گذاشتن رژیم از جیب مردم ایران و برای نفوذ بیشتر در لبنان، اعتراف کرد.

حسن نصرالله: «... درباره ایران خب ایرانیها از قدیم یک پیشنهاداتی برای لبنان داشته‌اند جدیداً هم وزیر خارجه کشور جمهوری اسلامی ایران هم پیشنهاد جدیدی را به دولت لبنان تقدیم کرد که ما آماده هستیم که نیروگاههای برق را احداث بکنیم در لبنان خب جواب دولت لبنان چیست؟...

خواهش ما این است که دولت لبنان برود مستقیم از ایران خریداری بکند و ما تضمین می‌کنیم!. ». .

روزنامهٔ جمهوری

روزنامهٔ حکومتی جمهوری، در شمارهٔ امروز خود به «بازیهای تبلیغاتی» دولت رئیسی جلاد اعتراف کرد و نوشت: «از دولت سیزدهم نباید انتظار معجزه داشت. کالاهای اساسی مردم هم‌چنان با سیر صعودی قیمتها مواجهند و سکه و ارز هم حاضر نمی‌شوند کمی عقب‌نشینی کنند. علت این است که بنیان اقتصادی کشور متزلزل است».

این روزنامهٔ حکومتی ادامه داد: «مشکلات را به گردن این دولت یا آن دولت انداختن، فقط فرافکنی و سرگرم کردن مردم است. به‌دور از بازیهای تبلیغاتی باید بپذیریم که فقط دو راه برایمان وجود دارد: رفع تحریم‌ها و مقابله با مافیای فساد!»

این روزنامهٔ حکومتی در حالی از ضرورت «مقابله با فساد» حرف می‌زند، که روزنامهٔ حکومتی شرق در شمارهٔ امروز خود نوشت: «در مجمع تشخیص مصلحت نظام، افشای اموال مسئولان جرم و مستوجب مجازات دانسته شد».

مطالب مرتبط

پاسدارقالیباف دشمن چهل سال است که درپی براندازی نظام است ـ دریک نگاه

تجمعات اعتراضی در شهرهای رمشک، شهرکرد، عسلویه و مشهد