تجمع اعتراضی بازنشستگان فولاد در خوزستان و اصفهان ـ در یک نگاه

در یک نگاه ـ تجمع اعتراضی بازنشستگان فولاد در خوزستان و اصفهان ـ ۱۸مهر۱۴۰۰

بنابر گزارشات رسیده روز یکشنبه ۱۸مهر بازنشستگان فولاد در شهرهای اهواز و اصفهان  برای تحقق خواسته‌هایشان ، دست به تجمعات اعتراضی زدند.

بازنشستگان خواستار افزایش دو میلیون تومانی متوسط حقوق بازنشستگان صندوق فولاد با اجرای صحیح مصوبه متناسب سازی و  انتقال به جدول ۷ قانون بودجه، درمان فولاد و برقراری خدمات رفاهی مطابق تعهدات آیین نامه استخدامی فولاد هستند.

به ویدیوهایی که ازاین تجمعات بدستمان رسیده است توجه تان را جلب میکنم.

صحبت های یکی از بازنشستگان: «روز یکشنبه۱۸ مهر تجمعات بازنشستگان فولاد خوزستان  که برای حق و حقوقشون آمده اند. مسئولین کشور ببینند ، برای حق وحقوقشان ۲۵ درصد  و همسانسازی اینجا جمع شده اند چون حدودا دو میلیون از حقمان خورده شده.....»

حکم ضدانسانی و ضداسلامی کور کردن چشم توسط قضاییه دژخیمان خامنه‌ای

بنابه گزارش روزنامه حکومتی ایران، قضاییه جلاد خامنه‌ای طی یک حکم ضداسلامی وضد انسانی، یک مرد ۴۵ ساله را  به کورکردن چشم محکوم کرد. براساس این حکم جنایتکارانه یک چشم این فرد کور خواهد شد.

کسری ۵۰درصدی بودجه سال آینده رژیم 

علیرغم وعده ووعیدهای آخوند رئیسی‌جلاد مبنی بر حل مشکلات اقتصادی،‌ جعفر قادری عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس رژیم  درگفتگو با خبرگزاری حکومتی ایلنا به کسری بودجه سال آینده رژیم اعتراف کرد و گفت: «بودجه امسال بیش از ۵۰ درصد کسری دارد و دولت باید حتما لایحه جدید به مجلس ارائه کند و در آن کاهش هزینه‌ها و افزایش درآمدها لحاظ شده باشد.»

این اعتراف مهره‌های باند خامنه‌ای درمجلس رژیم نشان میدهد که وعده‌های رئیسی‌‌جلاد تماما غیرواقعی و برای فریب اذهان عمومی است و امکان عملی شدن ندارد.

مردم ایران توان خرید کیلویی برنج ندارند وپیمانه‌ای میخرند

علی شفاهی مشاور انجمن حکومتی  واردکنندگان برنج درگفتگویی با سایت حکومتی تجارت نیوز، دریک اعتراف تاسف بار گفت: «پیش از این، فروش برنج خارجی که کیسه آن باز شده باشد، ممنوع بود اما قدرت خرید مردم آن قدر کاهش پیدا کرده که برخی سوپر مارکتی‌ها کیسه برنج‌های خارجی را باز کردند و برنج خارجی را پیمانه‌ای به مردم می‌فروشند.»

خرید پیمانه‌ای برنج توسط مردم ایران گوشه‌ای دیگری از فقر و تنگناهای معیشتی مردم ایران تحت حاکمیت آخوندی است

مطالب مرتبط

کیهان خامنه‌ای: بیش از ۱۵۰۰ تحریم، نانی بود که با مذاکرات در سفرهٔ مردم گذاشته شد ـ دریک نگاه

تجمع اعتراضی بازنشستگان فولاد در اهواز و اصفهان