کنفرانس مطبوعاتی نمایندگی شورای ملی مقاومت ایران در آمریکا ـ روی خط ایران ـ قسمت اول و دوم

روی خط ایران ـ کنفرانس مطبوعاتی نمایندگی شورای ملی مقاومت ایران در آمریکاـ قسمت اول ـ ۱۴مهر۱۴۰۰

گفتگو با علیرضا جعفرزاده معاون نمایندگی شورای ملی مقاومت در آمریکا

نماینده شورای ملی مقاومت در آمریکا در شروع این کنفرانس گفت پهپاد از تسلیحات محوری رژیم برای صدور تروریسم و جنگ‌افروزی است و در طول یک دهه گذشته رژیم سرمایه‌گذاری سنگینی روی تولید پهپاد کرده و به‌رغم بحران شدید اقتصادی بودجه کلانی را به آن اختصاص داده است.

نیروی قدس سپاه پاسداران هم راساً از پهپاد برای تهاجمات تروریستی خود استفاده می‌کند و هم انواع مختلف پهپاد را در اختیار گروه‌های شبه‌نظامی مزدور در منطقه قرار می‌دهد.

سونا صمصامی افزود: ما امروز برای اولین بار سیستمهای تولید و به کارگیری پهپاد را بر اساس اطلاعاتی که سازمان مجاهدین در اختیار ما گذاشته است با شما در میان می‌گذاریم که شامل جزییات کاملی از اماکن ساخت و تولید، چرخه استفاده از پهپاد است؛ از جمله تهیه قطعات و تولید پهپاد، نحوه به کارگیری و نگهداری پهپاد و آموزش و صدور پهپاد.

مشخصات ۸ مرکز تهیه و تولید پهپاد، و مشخصات ۷مرکز بکارگیری و نگهداری پهپاد و هم‌چنین سازماندهی نیروی تروریستی قدس برای بکارگیری پهپاد در عراق و سوریه و لبنان و یمن، و دیگر کشورهای منطقه نیز افشا می‌شود.

در ادامه این کنفرانس علیرضا جعفرزاده جزئیات فعالیت‌های نیروی تروریستی قدس سپاه پاسداران در مراکز ساخت و آموزش پهپادها در نقاط مختلف ایران و و ارسال آن برای شبه‌نظامیان وابسته به خود در کشورهای مختلف منطقه را همراه با عکسهای هوایی و کروکی‌های سازماندهی و شیوه‌های تولید و ارسال آن، تشریح کرد.

روی خط ایران ـ علت دامنه‌دار شدن تجمعات اعتراضی معلمان و فرهنگیان زحمتکش ـ قسمت دوم

گفتگو با سهیلا صادق مسئول کمیسیون آموزش و پرورش شورای ملی مقاومت

مطالب مرتبط

وضعیت دانشگاهها در ایران تحت حاکمیت آخوندی ـ روی خط ایران ـ قسمت اول و دوم

خبرگزاری فرانسه: اپوزیسیون ایران می‌گوید پهپادها ستون اصلی عملیات‌های خارج کشوری نیروی قدس است