کشف دهها قبضه سلاح جنگی در نوار مرزی جنوب غرب ـ خوزستان ـ در یک نگاه

در یک نگاه ـ کشف دهها قبضه سلاح جنگی در نوار مرزی جنوب غرب ـ خوزستان ـ ۵مهر۱۴۰۰

وزارت اطلاعات آخوندی با وحشت زدگی از کشف دهها قبضه سلاح جنگی در خوزستان خبر داد و با نگرانی از مردم خواست گزارش وجود هرگونه سلاح را به این وزارت‌خانه منفور و بدنام بدهند!

هشدار آخوند قوامی از مهره‌های باند مغلوب: معلوم نیست که اگر مردم به خیابان‌ها بیایند، سرنوشت نظام چه می‌شود؟

خودسوزی یک زن هموطن بعلت عدم توانایی مالی  تهیه  لوازم‌التحریربرای فرزندانش

بنابرگزارش خبرگزاری حکومتی ایسنا همسر یکی ازکارگران شهرداری دهدشت روز چهارشنبه ۳۱شهریورماه بدلیل عدم توانایی مالی برای خرید لوازم التحریر برای فرزندانش دست به خودسوزی زد.

همسراین خانم هموطن گفت: چند روز قبل از حادثه خودسوزی همسرم، در اعتراض به پرداخت نشدن حقوق و مطالباتمان جلوی شهرداری تجمع کردیم اما کسی به دادمان نرسید»

این کارگر هموطن در ادامه گفت: «برخی از همکارانم بعلت پرداخت نشدن حقوق و نداری، کارت یارانه خود را پیش نانوایی گرو می گذارند تا بتوانند نان قرضی بگیرند و به خانه ببرند.در شهرداری دهدشت افراد دیگری هم هستند که چنین وضعیتی دارند.»

ریزش صدا و سیمای رژیم

مرکز نظرسنجی حکومتی «ایسپا» اعتراف کرد طی ۳ سال گذشته، صدا و سیمای آخوندی باز هم با ریزش شدید مخاطب روبرو بوده است. این مرکز نظرسنجی حکومتی اذعان کرد: «کیفیت پایین برنامه‌ها، جهت‌گیری‌های سیاسی غیرحرفه‌ای و هزینه‌های سرسام‌آور تولید محتوا در رسانه نظام، عرصه اثرگذاری رادیویی و تلویزیونی را در اختیار شبکه‌های ماهواره‌ای و بسترهای اینترنتی قرار داده است».

همچنین این مرکز نظرسنجی حکومتی، با سوز و گداز اعتراف کرد: روزنامه‌های نظام تقریبا به‌طور کامل از گردونة‌ اثرگذاری رسانه‌‌ای حذف شده‌اند! 

یادآوری می‌کنیم مردم ایران بارها در قیام‌های خود رادیو تلویزیون حکومتی را آماج شعارهای تند خویش قرار داده‌ و آن را مایه ننگ دانسته‌اند.

مطالب مرتبط

هلاکت دو تن از پاسداران بر اثر آتش‌سوزی در یکی از مراکز سپاه ـ در یک نگاه

کشف دهها قبضه سلاح جنگی در منطقه مرزی جنوب غربی خوزستان