وطن‌فروش‌ترین دم از وطن می‌زند ـ قضاوت با شما

قضاوت با شما ـ وطن‌فروش‌ترین دم از وطن می‌زند ـ ۵مهر۱۴۰۰

نگاهی به سخنان اخیر ولی فقیه ارتجاع

پاسدار قالیباف درباره جلسه غیرعلنی مجلس ارتجاع گفت: ما در جلسهٔ امروز مجلس که از ساعت ۸ و ۱۵دقیقه به‌صورت غیرعلنی آغاز شد، در ارتباط با سند راهبردی همکاری بین دولتهای ایران و چین صحبت کردیم.

تعدادی از نمایندگان نیز در راستای مادهٔ۴۰ درخواست تشکیل کمیسیون ویژه برای نظارت بر اجرای این سند دادند. این موضوع از اهمیت ویژه‌یی برخوردار است و مجلس به‌طور منظم باید اجرای این سند را رصد و پیگیری کند، لذا موضوع را در هیأت‌رئیسه بررسی و سپس برای رأی‌گیری در دستور کار قرار خواهیم داد

در فضای مجازی می‌بینیم حمله می‌شود به قرارداد ایران و چین بدون قضاوتی که ما بخواهیم انجام بدهیم هی این کلید واژه ترکمنچای چه تناسبی بین واقعاً ترکمانچای در آن زمان و این قرارداد وجود دارد که این همه رسانه‌های حالا مقابل جمهوری اسلامی ایران آن‌قدر دارند این کلید واژه را وایرال می‌کنند به‌قول معروف از آن استفاده می‌کنند هشتک اش می‌کنند و می‌زنند در واقع قرارداد ایران و چین را از طریق این کلمه.

ما یک اپوزیسیون داریم یک خود ملت را داریم که در فضای مجازی دارند فعالیت می‌کنند در هیچ جای این سند همکاری اشاره‌یی به هیچ شهری و منطقه‌یی به هیچ جایی نشده که قرار است واگذار بشود فروخته شود یا کاری انجام می‌شود صرفاً به مکران اشاره شده آن هم برای ساخت و ساز و توسعه. 

مطالب مرتبط

شخصیتهای آمریکایی در حمایت از ایران آزاد ـ قضاوت با شما

فضحیت توافق وطن‌فروشانه خامنه‌ای با چین؛ هراس رژیم از روشنگری مجاهدین و اعتراضات مردمی