شخصیتهای آمریکایی در حمایت از ایران آزاد ـ قضاوت با شما

قضاوت با شما ـ شخصیتهای آمریکایی در حمایت از ایران آزاد ـ ۴مهر۱۴۰۰

نگاهی به کنفرانس بزرگ مقاومت ایران در واشینگتن

دبورا لی جیمز - وزیر نیروی هوایی آمریکا (۲۰۱۷)

من همراه با شما، به‌مجمع عمومی ملل متحد فراخوان می‌دهم که پرونده قتل‌عام۱۳۶۷و سایر جنایات رئیسی را به‌شورای امنیت ارجاع دهد و یک تحقیقات رسمی در مورد این نسل‌کشی فجیع و جنایت علیه بشریت انجام دهد

به‌شرکت‌کنندگان در اجتماع بسیار مهم امروز در واشنگتن دی.سی.، به‌رئیس‌جمهور منتخب شورای ملی مقاومت خانم مریم رجوی و به‌هزاران هزار نفر دیگر که در ایران و سراسر جهان صحبتم را گوش می‌کنند، از جمله و به‌طور خاص‌تر از همه به‌زنان کانون‌های شورشی حضوری در کنار شما نیستم، ولی از صمیم قلب و در عمل و با صدایم قویاً با شما هستم. من جان‌فشانی، فداکاری و تعهد شما برای هدف یک جمهوری مبتنی بر جدایی دین و دولت، دمکراتیک و غیراتمی در ایران را بسیار تحسین می‌کنم. این منبع عظیمی از الهام برای من و بی‌شمار افراد دیگر در ایالات متحده و سایر کشورهاست.

می‌خواهم لحظاتی از صمیم قلب و به‌عنوان یک زن صحبت کنم. تلاش خستگی‌ناپذیر شما در دفاع از حقیقت، شفافیت و عدالت چیزیست که هر مبارز، هر رهبر، هر مادر، دختر و خواهر باید و باید در آینده از آن حمایت کند.

من این امتیاز را داشتم که در ماه ژوئیه با بسیاری از شما در اجلاس جهانی ایران آزاد صحبت کنم که در پی انتخابات نمایشی در ایران و تحریم و اعتراض قدرتمند شما نسبت به‌آن برگزار شد. باور کنید که پیام شما در سراسر جهان شنیده شد. می‌توانم با قطعیت به‌شما بگویم که رژیم فاسد در ایران هم صدایتان را شنید و آنها هم‌چنان شما را تهدیدی بزرگ می‌دانند و هر کار ممکن را برای خاموش‌کردن صدایتان انجام خواهند داد.

مطالب مرتبط

پیمان شانگهای پیروزی یا پروپکانی ـ قضاوت با شما

کنفرانس واشنگتن، هم‌زمان با اجلاس مجمع عمومی سازمان ملل متحد و سخنان ابراهیم رئیسی جلاد۶۷ - (۱)