زبون آخوندی قانونش اینه که همه چیشو در محتوا باید عکس کنی ـ موشکاف

زبون آخوندی قانونش اینه که همه چیشو در محتوا باید عکس کنی ـ موشکاف۲مهر۱۴۰۰

موشکاف: سلام و صد سلام تقدیم به شما رفقا و دوستان با صفا و با مرام! به امید خدا سازتون کوک باشه و آوازتون شاد!هاهاهاها.

عرضم به حضورتون که اون قدیم مدیما یه سری زبون اختراع شده بود مثل زبون زرگری، سوسکی یا چپی . هر کدوم یه قانونی داشت واسه خودش. یه زبون هم هست زبون آخوندی که قانونش اینه که همه چیشو در محتوا باید عکس کنی. هاهاهاها.

ملاحظه بفرمایین که یارو خبیثی تو سخنرانی ضبط شده سازمان مللش، چه جوری سوزنش روی کلماتی مثل آزادی و عدالت گیر کرده بود. هاهاهاها. یه ریزه‌اشو داشته باشین. هاهاهاها.

آخوند رئیسی – سخنرانی آنلاین در مجمع عمومی ملل‌متحد – ۳۰شهریور

صلح و امنیت پایدار در گرو اجرای عدالت است که انسان‌ها به مطالبه حق و عدالت برخیزند. دستیابی به عدالت و آزادی صرفاً از مسیر تأمین حقوق همه ملتها محقق می‌شود

پیام عقلانیت، عدالت و آزادی را که سه اصل اساسی برای حیات انسان معاصرند، و بحرانهای زیست‌محیطی همگی ناشی از بی‌توجهی به اصول عقلانیت، عدالت و آزادی است.

استقلال یک ملت، آزادی آن ملت است. انقلاب اسلامی حامی این آزادی و مانع افراطی­ گرایی است؛

آزادی و عدالت، این واژه­گان مقدس و مظلوم، در مقام توصیف بسیار گسترده و فراخ؛ و در مقام عمل، بسیار سخت و با ظرافت است. آزادی به‌معنی حق اندیشیدن،

موشکاف: هاهاهاها. ای روتو برم شیخ جلاد! زده همهٔ کلماتو سر بریده، تازه واسشونم گریه می‌کنه ملاحظه بفرمایین، یه نمونه دیگه. هاهاهاها.

اما تحریم‌های دارویی مقابل ملت ایران قرار گرفت و لذا از همان ابتدا به فکر تأمین پایدار واکسن از طریق تولید داخلی قرار گرفتیم.

موشکاف: هاهاهاها. این روزا بازار چاخان تو نظام، از آفتاب ظهر تابستون هم داغ‌تره! هاهاهاها. البته از قدیم گفتن آدم چاخان فراموشکار هم هست. یارو یادش رفته که چطوری از عظماش به‌خاطر تحریم واکسن تقدیر و تشکر کرده. هاهاهاها.

رهبری حکیمانه ممنوع کرد واکسن را

آخوند رئیسی – ۲۲دی ۱۳۹۹

رهبری بسیار حکیمانه تحریم کردند و ممنوع کردند واکسن آمریکایی و انگلیسی را. در واقع سخنان حکیمانهٴ رهبری صیانت کرد از جان مردم در مقابل کسانی که خیلی بی‌پروا دنبال این بودند که بروند واکسن آنها را وارد کشور بکنند، ایشون ممنوع کردند یعنی تحریم شد

موشکاف: هاهاهاها. اما قدرت چاخان‌گویی یارو مثل قدرت سیاهچالهٔ کهکشانیه ملاحظه بفرمایین حتی در زمینهٴ اتمی هم چاخان می‌کنه. هاهاهاا.

پانزده گزارش آژانس بین‌المللی انرژی اتمی، پایبندی ایران به تعهدات خود را تأیید کرده است.

موشکاف: هاهاهاها. حرفای یارو خبیثی رو مار پیتون هم نمی‌تونه قورت بده، چه برسه به این‌که هضمش کنه. هاهاهاها. هنوز به‌قول معروف مرکب بیانیه آژانس خشک نشده که بابا این رژیم آخوندی چند ساله به سؤالات ما جواب نداده و می‌خواستن محکومش بکنن که فعلاً دست نگه‌داشتن اما این یارو این جوری تو مجمع عمومی چاخان تحویل ملل میده. هااهاها. اما رفقا! به‌نظر تون این وارونه گویی، اونم از زبان شیخکی مثل خبیثی! دردی از دردای نظام دوا می‌کنه؟ نه والا! هاهاهاها مرحمت زیاد.

مطالب مرتبط 

شرکت نکردن رئیسی در مجمع عمومی «فرصت‌سوزی بزرگ» (؟!) یا ترس از حسابرسی

آنالیز انشای رئیسی در سازمان ملل