ادعای ورود واکسن انبوه و صفهای طویل واکسیناسیون ـ تیک تاک ـ قسمت اول و دوم

تیک تاک ـ ادعای ورود واکسن انبوه و صفهای طویل واکسیناسیون ـ قسمت اول ـ ۲۹شهریور۱۴۰۰

گفتگو با دکتر یوسف لسانی از ایتالیا

رژیم از واردات واکسن خبر می‌دهد ولی وضعیت کرونا و صفهای واکسن چیز دیگری به ما می‌گویند، واقعیت چیست؟

دکتر لسانی: بله قبل از اینکه پاسخ شما را بدهم یک مقدمه کوتاهی را به عرض شما می‌رسانم. بعد از گذشت تقریبا ۱۸ماه از هجوم پاندمی ویروس کرونا که تمامی دنیا را درگیر خود کرد، الان ثابت شده که تمامی کشورها تمامی توانایی‌ها و ظرفیتهای خود را برای نجات جان شهروندان خود بکار گرفتند.

اما در ایران ما چه اتفاقی افتاد. خامنه‌ای خلیفه ارتجاع در ۱۹دیماه۹۹ از تلویزیون حکومتی اعلام کرد که ورود واکسنهای معتبر جهانی از آمریکا و انگلستان ممنوع یعنی واکسنهایی مانند فایزرز، مدرنا، آسترازینکا و جانسون.

از طرف دیگر از انتشار تمامی فیلمهای مربوط به پاندمی جلوگیر کرد. اما موقعی که مجبور شد آمد و اینها را اعلام کرد. آن هم به یمن مقاومت ایران و مردم و کادرهای درمانی. وقتی که اعلام کرد آنها را خیلی بی‌اهمیت و کوچک جلوه داد و با تجویز دعا و توسلات خواست بحران کرونا را رد کند.

همزمان مقامات رژیم از شیخ حسن روحانی گرفته تا زالی و نمکی و غیره با تمام وجود به پنهانکاری، کتمانکاری، فریب و دروغ همان استراتژی کلان تلفات انسانی را برای سد بستن جلوی قیامهای مردمی که در راه بود که ناگزیر سرنگونی این رژیم ضد بشری را دنبال می‌کرد دنبال کردند.

این پروژه تا همین امروز که رئیسی جلاد بر سر دولت رژیم است ادامه دارد. البته این عمل عامدانه و مجرمانه در چارچوب جنایت بر علیه بشریت قابل پیگیری است.

فضیحت دجالبازیهای رئیسی جلاد بر سر واکسیناسیون، و انداختن تقصیرات کلان تلفات به گردن باند رقیب، به حدی است که یک روزنامه رژیم می‌نویسد: آنچه فاجعه‌انگیز بوده است این‌که هر بار مسئولان جدیدی در کشور ما روی کار می‌آیند، گویی برای نخستین‌بار از کشوری بیگانه به اینجا وارد شده‌اند، همه مسائل را بر گردن مسئولان پیشین می‌اندازند، گویی آنها هم چند سالی بیشتر نیست در این کشور بوده‌اند...

روزنامه حکومتی اعتماد ۲۷شهریور نوشت: امروز به‌دلیل بی‌کفایتی عظیم در زمینه واکسیناسیون‌، همه ترس جان خود و عزیزان‌شان را دارند و هزاران هزار خانواده ایرانی در غم از دست رفتگان‌شان هستند. . بهداشت را که بهتر است چیزی از آن نگوییم، زیرا نزدیک شدن به یک بیمارستان بلافاصله فکر از دست دادن خانه و آشیانه و آواره شدن را برای تأمین مخارج ضروری‌ترین درمانها در ذهن هر کسی می‌آورد.

تیک تاک ـ فساد و چپاول در رژیم آخوندی ـ قسمت دوم

گزارش سیاسی

مطالب مرتبط

علل عقب‌نشینی رژیم در داستان سفر گروسی به تهران ـ تیک تاک ـ قسمت اول و دوم

نگاهی مقایسه‌ای به آمار واکسیناسیون ایران و بقیه کشورهای جهان