عین اللهی وزیر بهداشت خبیثی بعد از مجیزگویی نمکی رفته تو نخ افتتاح واکسن جدید ـ موشکاف

عین اللهی وزیر بهداشت خبیثی بعد از مجیزگویی نمکی رفته تو نخ افتتاح واکسن جدید ـ موشکاف ـ ۲۳شهریور۱۴۰۰

 

موشکاف: دوستان!‌رفقا! سلام! حال و احوالتون چطوره؟ دماغتون چاقه؟ اوضاع رو به راهه؟هاهاهاها. به امید خدا همه چی واستون جور باشه. هاهاهاهاها. عرض کنم خدمتتون که یارو عین‌اللهی وزیر بهداشت خبیثی، بعد از مجیز گویی نمکی، رفته تو نخ افتتاح واکسن جدید. هاهاها.

تلویزیون رژیم ۲۲شهریور

گوینده: آغاز مرحله سوم کارآزمایی بالینی واکسن فخرا مرحله سوم کارآزمایی بالینی و صدور مجوز مصرف اضطراری واکسن ایرانی فخرا با حضور وزیران بهداشت و دفاع آغاز شد

 

موشکاف: هاهاهاها. یا الله! واکسن فخرا هم از راه رسید. هاهاهاها.

اما گاگولی! بالاخره کارآزمایی بالینی یا صدور مجوز مصرف اضطراری؟. ضمنا! وزارت دفاعو چه به تولید واکسن؟ اون قبلیا یعنی پاستور و کووو برکت و رازی چه گلی به سر ملت زدن که این یکی بزنه؟هاهاهاها.

بعله، یه خوان یغمایی هست، هر کی میخوان بخوره و ببره. هاهاهاها.

 

 

وزیر بهداشت در این مراسم بهترین راه مقابله با کرونا را انجام واکسیناسیون در کشور دانست و گفت اطمینان می‌دهم که فخرا یکی از واکسنهای با کیفیت بالا و مؤثر است

 

موشکاف: دددی‌دی‌دی! آی یارو! مگه تو همون نیستی که با یه عده کاسب کرونا و تاجر مرگ نامه امضا کردی که واکسن اخه و پیفه و واکسن بی‌واکسن! از کجا یهو کشف کردی که واکسن بهترین راه مقابله با کروناس هاهاهاها.

 

روزنامهٔ حکومتی آرمان - ۲۲شهریور

دیگر خبری از ممنوعیت واکسن و تقدم تولیدات واکسن داخلی بر واردات واکسن خارجی نیست. از طرفی، در دولت قبل بارها به‌دلیل ممنوعیت واردات واکسنهای آمریکایی و انگلیسی به کشور، محموله‌های سبد جهانی کوواکس در خصوص ایران نادیده گرفته می‌شد و وزیر جدید بهداشت و درمان ٨ماه پیش حتی در حمایت از تحریم‌های واکسن نامه امضا می‌کرد اما امروز او از سرازیری سیل واکسن به کشور سخن می‌گوید.

در دولت جدید و در مدت دو هفته‌یی چه تحولی در تحریم‌ها رخ داده است یا پول واکسنهای خریداری شده طی یکی- دو هفته اخیر از طریق نهادهایی پرداخت شده است که پیش‌تر صلاح دیدند مردم هم‌چون برگ خزان در بیمارستانها پر پر شوند و به گورستانها منتقل شوند.

 

موشکاف: هاهاهاها. یارو هنگ کرده! پروسسورش نمی‌کشه این همه تناقضو پردازش کنه. هاهاهاها. آخه یه واقعیت بزرگ‌تر وجود داره اونم سیاست کلان تلفات کرونایی عظماس که اینا یا نمی‌فهمن یا خودشونو زدن به نفهمی. هاهاهاها. علاوه بر این مافیای دارو و واکسن هم پشت داستانه. هاهاهاها.

 

علی مؤیدی ـ تلویزیون رژیم ـ ۱۹شهریور

مجری: گفته بودید من صحبت‌های وزیر بهداشت را قبول دارم و مافیای دارو وجود دارد.

مویدی: الان هم عرض می‌کنم و خدمت جناب آقای عین اللهی که اخیراً به‌عنوان وزیر بهداشت منصوب شدند و هم به مردم و هم کارگزاران نظام عرض می‌کنم، مافیایی که در دارو داریم در هیچ حوزه دیگری نداریم

موشکاف: هاهاهاهاه. بعله، عظی بیخود نمی‌گفت که کرونا نعمته، فرصته. آخه با کرونا هم جلوی قیام سد بست، هم دست کرد تو جیب مردم و هپلی‌هپو! هاهاهاها.

حالا هم از ترس این‌که واکسن رو سرش آوار شه و... رپ‌ت‌پتو، وعدهٔ واردات واکسن و تولید واکسن داخلی میدن. اما دیر شده. هاهاهاها.

این روزا مردم بالا و پایین نظامو می‌شورن و می‌چلونن و میندازن رو طناب. هاهاهاها. مرحمت زیاد.

مطالب مرتبط 

افشای پشت پرده مافیای واکسن، تولید ۵میلیون بجای ۱۲۰میلیون واکسن توسط موسسه برکت

پزشکیان: آمار واقعی مرگ‌و‌میر روزانه در اثر ابتلا به بیماری کرونا در کشور بالاتر از ۱۵۰۰نفر است