مجاهدین امید امروز و فردای ایران زمین ـ ساعت وصل ـ قسمت اول تا چهارم

ساعت وصل ـ مجاهدین امید امروز و فردای ایران زمین ـ قسمت اول ـ ۱۲شهریور۱۴۰۰

میهمان برنامه: عباس داوری

معصومه از مشهد: اول تبریک می‌گویم پنجاه و هفتمین سالگرد تاسیس سازمان پرافتخار مجاهدین را به مردم ایران، مجاهدین اشرفی و برادر مسعود و خواهر مریم عزیز. من یکی از مخالفین رژیم آخوندی هستم. خوشبختانه مردم ایران روز به روز تنفرشان نسبت به رژیم آخوندی بیشتر می شود.

جنایت رژیم بیش از پیش افشا می‌شود بخصوص در فضای مجازی. به همین دلیل آگاهی مردم خیلی بیشتر از قبل شده است. همین هم باعث شده که تنفرشان بیشتر شود. مردم ایران حاضر هستند که بمیرند ولی زیر حاکمیت آخوندی زندگی نکنند.

ولی خوبی ناامیدی خودش بالاترین گناه است. انشاالله همگی با هم بتوانیم این رژیم را نابود کنیم همانطور که رژیم شاه را سرنگون کردیم. در آخر بعنوان یکی از کانونهای شورشی به برادر مسعود می‌گویم اسم مرا هم در موسسان پنجم بنویس.

محبوبه از کرج: من مادر شهید قیام آبان ۹۸ هستم. ممنون که به من این فرصت داده شده تا در این برنامه شرکت داشته باشم. می خواستم پنجاه و هفتمین سالگرد تاسیس سازمان مجاهدین را به آقای مسعود رجوی رهبر مقاومت ایران و خانم مریم رجوی و مجاهدین و کانونهای شورشی تبریک بگویم.

هزاران درود بر استقامت و پایداری مجاهدین عزیز. مردم ایران دیگر واقعا از این همه ظلم و قتل و غارت خسته شده اند. حکومت دیکتاتور هر روز به بهانه‌ای مردم ایران را قتل‌عام می‌کند. کرونا در ایران هر روز جان هزاران انسان بی‌گناه را می‌گیرد به رهبری خامنه‌ای و مسئولین بی‌کفایت.

ما مردم ایران باید با اتحاد خودمان و تمامی ایرانیان آزاده خارج از کشور مردم و ایرانمان را از دست این شیاطین آزاد کنیم. به امید پیروزی هر چه زودتر مرگ بر خامنه‌ای درود بر رجوی به امید دیدار

موسی از کنگاور: من هم تبریک عرض می‌کنم پنجاه و هفتمین سالگرد تاسیس سازمان را. در این روز جای شهیدانی نظیر محمد حنیف نژاد و موسی خیابانی خالی است. من کارگر هستم. شما می‌دانید که وضعیت چگونه است و سعی می‌کنیم که زندگی را سپری کنیم. ولی ما به عقاید خودمان پایبند هستیم و تا آخر نیز خواهیم بود.

عادل از آذربایجان: من پنجاه و هفتمین سالگرد تاسیس سازمان را به مردم ایران و تمامی میلیشیاهای قدیم تبریک می‌گویم. جوانانی که ۵۷ سال پیش احساس مسئولیت کرده و سازمانی را تشکیل دادند که وقتی راه گفتگو بسته شد فقط جنگ مسلحانه باید باشد. جواب گلوله را با گلوله بدهیم و جواب مشت را با مشت بدهیم.

سازشکارانی که می‌گویند این مزدوران عفو شوند نه نمی‌شود. اول آتش بگیر بعد ببین که من چه کشیده‌ام. مگر می‌شود بچه مادرانی را کشت و بعد به آنها بگوییم که بیایید اینها را ببخشید. بچه‌هایی که باسوادترین آدمهای جامعه بودند و یک سری بی سواد و نادان آمده و اینها را اعدام کرده اند. مگر میشود اینها را بخشید. ما حمایت خودمان را همیشه از خواهر مریم اعلام می‌کنیم.

ساعت وصل ـ سازمان مجاهدین تنها امید مردم ایران برای سرنگونی نظام آخوندی ـ قسمت دوم

تماس هموطنان از شهرهای مختلف میهن

ساعت وصل ـ فدا و صداقت رمز ماندگاری و پایداری مجاهدین بر سر اصول در گذر سالیان ـ قسمت سوم

تماس هموطنان از داخل کشور

ساعت وصل ـ مجاهدین تنها حامی مردم ایران در بحبوحه بلایای آخوندی ـ قسمت چهارم

سخنان هموطنان از داخل میهن

مطالب مرتبط

جانباختن هموطنان در کوره کرونا در نظام ولایت فقیه ـ ساعت وصل ـ قسمت اول تا چهارم

قتل‌ عام ۱۰ شهریور - حمله به اشرف