سیاست بازگشایی مدارس در غلغله کرونا ـ قضاوت با شما

قضاوت با شما ـ سیاست بازگشایی مدارس در غلغله کرونا ـ ۱۱شهریور۱۴۰۰

نگاهی به سیاستهای جنایتکارانه خامنه‌ای

علیرضا رئیسی سخنگوی ستاد مقابله با کرونا درباره بازگشایی حضوری مدارس و واکسیناسیون دانش‌آموزان گفت: تأمین واکسن فقط برای دانش‌آموزان دارای بیماری زمینه‌ای صورت خواهد گرفت.

محبوب‌فر، مدرس دانشگاه گفت رئیسی می‌داند آمار رسمی منتشر شده در ایران تنها کوه یخ را نشان می‌دهد. آمار واقعی در کشور چند برابر آمار موجود است

اعلام بازگشایی مدارس همزمان با پیک ششم

همدلی به‌نقل از محبوب‌فر کارشناس رژیم نوشته است: «اعلام بازگشایی مدارس همزمان با روند صعودی بیماری کرونا در کشور موجی از نگرانی‌ها در جامعه را پدید آورده است».

این کارشناس حکومتی در ادامه نوشته است: «آمار رسمی منتشر شده در خصوص بیماری کرونا در ایران چون محرمانه و دور از دسترس حتی مراجع سلامت کشور است تنها نوک کوه یخ را نشان می‌دهد و بر اساس دو منبع و مرجع رسمی و تأیید شده اپیدمیولوژی از داخل خود دانشگاه علوم پزشکی تهران، آمار واقعی بیماری کرونا در کشور بین چندین برابر آمار موجود است».

«ضرورت آسیب‌شناسی رویکردهای دولتهای پیشین» عنوان مطلبی است در شرق روزنامه باند مغلوب، که با تأکید بر این نکته که «گسترش مرگ‌بار کرونا هم پیامدهای انسانی، اجتماعی و اقتصادی گسترده‌یی بر جای گذارده است»، قیام آبان ۹۸ را به نظام گوشزد کرده و افزوده است در انتخابات ریاست‌جمهوری نظام، آرای باطله و غایبین را باید از «نشانه‌های بروز این نارضایتی‌ها قلمداد کرد».

در ادامه هم اذعان کرده است: «سیاست‌ها موجب تشدید فقر و در نتیجه تشدید نارضایتی سیاسی شده است. بررسی آماری اقشار درگیر در حوادث آبان ماه ۱۳۹۸ می‌تواند ابعادی از این موضوع را نمایان کند».

مطالب مرتبط

نسل کشی تابستان ۶۷ بی‌پاسخ نمی‌ماند ـ قضاوت با شما

تلاش رژیم برای کشتار سیستماتیک دانش‌آموزان با کرونا

لطفا به اشتراک بگذارید: