ابراز رضایت عظی از وفور واکسن و واکیسناسیون عمومی نیستا ـ موشکاف

ابراز رضایت عظی از وفور واکسن و واکیسناسیون عمومی نیستا ـ موشکاف ـ ۸شهریور۱۴۰۰

 

موشکاف: سلام و صد سلام به همهٔ دوستان و رفقای موشکاف و موشکافی! ایشالا که سالم و سرحال باشین و دست کرونا و مخصوصاً کرونای ولایت بهتون نرسه. هاهاهاها. آخه کرونا واکسن داره و تو خیلی از کشورا مهار شده اما کرونای ولایت واکسن نداره، فقط باید رپ‌ت‌پتوش کرد. هاهاهاها. ملاحظه بفرمایین که عظی تو دورهمی با دولت خبیثی سر کرونا و واکسن چی گفته. هاهاهاها.

 

خامنه‌ای – ۶شهریور

البته در مسألت سلامت تلاش خوبی در گذشته شد. کارهای خوبی انجام دادند، دنبال کردند. هم برای تولید واکسن کار شد هم برای واردات واکسن کار شد. حالا شایعاتی تو دهن‌ها هست حالا اعتبار نداره اینها. غالباً بی‌اعتبار است. کارهای خوبی انجام گرفت. باید این کارها دنبال بشه و تأکید بشه

موشکاف: هاهاهاها. ابراز رضایت عظی از وفور واکسن و واکسیناسیون عمومی نیستا! از اینه که واکسیناسیون انجام نشده و حسابی و به‌طور کامل از کرونا پذیرایی کردن تا بیشتر سپر بلای عظی بشه. یه نمونه از عملکرد شیخ فری که رضایت عظی رو جلب کرده داشته باشین. هاهاهاها.

 

محمد حسین صفار هرندی - عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام – ۶شهریور

مثلا چینیها یک سال پیش پیشنهاد کردند که ما ۱۸میلیون دوز می‌خواهیم به شما واکسن بدهیم تقریباً مجانی خیلی ارزان

ما پس زدیم گفتیم نه

 

خب این کار را کردیم لگد به بخت خودمان زدیم اون زمان اون سیستم علیلی که در حقیقت در این قصه نتوانست تصمیم درست بگیرد لگد به بخت‌زده خب بعداً دیدیم همان چیزی که به ما پیشنهاد شده بود را به کشورهای اطراف ما

اونها رفتند در صف ایستادند در نوبت و دریافت کردند اون امکان را پس معلوم میشه مشکل احتمالاً ساختاری اینجا داریم

 

موشکاف: هاهاهاها. ملاحظه فرمودین؟ خود عظی که علنی گفت واکسن از آمریکا و انگلیس ممنوع. سگ و سیله‌هاش هم که واکسن روسی و چینی رو پس زدن تا کوره‌های آدمسوزی عظی، حسابی رونق داشته باشه. آشی که پختن چقدر شوره که حتی روزنامه‌های خودشون هم هشدار امنیتی میدن. هاهاهاها.

 

روزنامهٔ حکومتی همدلی – ۷شهریور

مرگ‌های کرونایی ۴ رقمی در پیش است و در این شرایط فوق بحرانی نیز وعده بازگشایی مدارس نه‌تنها بازی با جان دانش‌آموزان و هرج و مرج آموزشی را باعث می‌شود، بلکه تبعات امنیتی و اجتماعی می‌تواند برای کشور به بار آورد.

به نظر نمی‌رسد با تغییر دولت، کرونا به مسأله اول کشور تبدیل شده باشد، زیرا که همزمان با متوقف شدن پخش جلسات ستاد مدیریت مبارزه با کرونا از تلویزیون پس از روی کار آمدن دولت جدید، وزارت بهداشت و درمان و وزیر مربوطه به‌راحتی می‌پذیرد تعداد مرگ‌های کرونایی تا بهمن‌ماه دو برابر شود

موشکاف: ب‌ب‌بعله! واسه عظی و شیخ فری و خبیثی مهمه که تلفات کرونایی چقدره، هر چی بیشتر بهتر! واسش برنامه‌ریزی می‌کنن که چطوری و چه موقع، آدمای بیشتریو بفرستن تو کورة آدمسوزی کرونا. الآن هم واسة دانش‌آموزا دندون تیز کردن، چون می‌گن اگه دانش‌آموزا مدرسه نرن سر از کانون‌های‌شورشی درمیارن هاهاهاها. اما رفقا! با کرونا و بی‌کرونا، نظام ولایت ر‌پ‌ت پتینا!هاهاهاها. مرحمت زیاد.

مطالب مرتبط 

نمای روز – واکسن خامنه‌ای، عامل چپاول یا کشتار مردم؟

پارادوکس پیشرفت در تولید واکسن و مرگ و میر بالا