خامنه‌ای به دنبال مقصری برای کرونا ـ قضاوت با شما

قضاوت با شما ـ خامنه‌ای به دنبال مقصری برای کرونا ـ ۱شهریور۱۴۰۰

مقصر واقعی فوت صدها هزار ایرانی کسی نیست جز خود خامنه‌ای

اظهارنظرهای مقامات حکومت خامنه‌ای در رابطه با کرونا، مملو از تناقض و شیادی است. آنچه که در این میان میزان آسیب پذیری مردم را بالا می‌برد، وضعیت بحرانی حکومتی است. خامنه‌ای از کرونا قصد دارد برای بقای حکومت استفاده کند.

برخی مقامات خامنه‌ای مردم را مقصر می‌دانند و طلبکارانه به مردم نهیب می‌زنند. می‌گویند، گفته بودیم مسافرت نکنید و یا پروتکل‌ها را رعایت کنید. این تناقض‌گویی‌های آشکار در رسانه‌های حکومتی درج می‌گردد و نشاندهنده حاکمیتی است، که توسط عده‌ای تبهکار اداره می‌شود. در این رابطه روزنامه آفتاب یزد مطلبی را درج نموده است که همین تناقض‌گویی‌های سردمداران خامنه‌ای را برملا می‌کند.

تناقض و شیادی‌ها در مورد ویروس کرونا

«پیش از شروع سال جدید و دقیقا در همان ایامی که رئیس جمهور مدعی بود دیگر پیک کرونا نداریم و وزیر بهداشت با «قسم» تلاش داشت مردم را در تعطیلات در خانه نگه دارد مشخص و محرز بود که یک سوء مدیریت شکل گرفته است».

بعد از اینکه ویروس جهش یافته کشف گردید، از جانب برخی رسانه‌ها و ناظران نسبت به تهدیدات این ویروس هشدارهای جدی داده شد اما مهره‌های فاسد حکومتی نه تنها اقدامی نکردند بلکه بیشتر مردم را به قربانگاه کرونا فرستادند.

مطالب مرتبط

جان مردم بازیچه سیاستهای خامنه‌ای ـ قضاوت با شما

مقصر کشتار کیست؟

 

لطفا به اشتراک بگذارید: