جانباختن هموطنان در کوره کرونا در نظام ولایت فقیه ـ ساعت وصل ـ قسمت اول تا چهارم

ساعت وصل ـ جانباختن هموطنان در کوره کرونا در نظام ولایت فقیه ـ قسمت اول ـ ۲۹مرداد۱۴۰۰


میهمان برنامه: دکتر جواد احمدی


فاطمه از کرج: خیلی ممنونم که این امکان و فرصت را به من دادید تا فریاد اعتراض خودم را به گوش جهان برسانم. این آخوندها دارند ریشه ایران و ایرانی را می‌سوزانند. مردم ایران را دارند نابود می‌کنند. اما کور خوانده‌اند ما مردم ایران و جوانان شورشی ریشه این آخوندها را خواهیم سوزاند. ما سالهاست اسیر ویروس ولایت یزدی خامنه‌ای و رئیسی شده‌ایم.

چطور است که واکسن خارجی برای تو خامنه‌ای حلال است ولی برای مردم ایران نیست. می‌گویند که خودمان واکسن می‌سازیم بله درست می‌گویند یک واکسن به اسم برکت ساخته‌اند که بیشتر مردم را می‌کشد. سرم نیست. چند روز پیش مادرم مریض شده بود رفتم سرم بخرم پیدا نمی‌کردم.

خامنه‌ای اشتباه محاسبه دارد ما مردم ایران ویروس کرونا را با ویروس ولایت با هم دفن می‌کنیم. رئیسی دارد کابینه خودش را می‌چیند ولی ما ریشه این آخوندها را می‌کنیم.

مهدی از زاهدان: این هفته کرونا در ایران بخصوص در بلوچستان تلفات زیادی گرفت. مدتها ما تلفات زیادی در اپیدمی کرونا دادیم. ما کمترین امکانات را نداشتیم. رژیم اقدام به ارسال این امکانات به تروریستها می کند. خامنه‌ای یزید دوران نیاز به سوگواری دارد و مردم را در این مراسم به کرونا مبتلا می‌کند تا چند صباحی به حکومت خود ادامه دهند. اینها از همین مراسم برای قتل‌عام مردم استفاده کردند تا قیام را سرکوب کنند.

خامنه‌ای نگذاشت واکسن وارد کشور بشود. در کجای قران گفته شده یک نفر به اسم ولی فقیه بجای ۸۰ میلیون نفر صحبت کند. از طرف ملت بلوچستان بخصوص جوانان آن اعلام آمادگی می‌کنیم که با کمک مجاهدین بلوچستان، منتظر یک فرمان هستند که بلوچستان را قتلگاه این حیوان صفتان کنیم و میهن خود را از شر آنها پاک کنیم.

حسین از تهران: در ابتدا خواستم این ایام سوگواری را به تمامی شیعیان تسلیت بگویم. تسلیت ویژه به تمامی خانواده‌هایی که عزیزان خودشان را در اثر بی تدبیری و کم سوادی و کم خردی مسئولین در اثر کرونا از دست دادند دارم. رهبری که چند وقت پیش برمی‌گردد و وارد کردن هرگونه واکسن معتبر خارجی را به کشور ممنوع می‌کند باید جواب این کشت و کشتارهای مردم بیگناه را گردن بگیرد و در دادگاههای بین‌المللی جواب بدهد.

سرمی که جز آب و نمک نیست در داروخانه پیدا نمی‌شود ولی در ناصر خسرو بازار آزاد با قیمت فراوان پیدا می‌شود. چند وقت پیش چند هزار واکسن آسترازینکا تقلبی فروخته شده است. چرا مسئولین نظام کرونا نگرفته اند ولی مردم بیگناه کرونا می‌گیرند و فوت می‌کنند.

ساعت وصل ـ شخص خامنه‌ای نگذاشت واکسن معتبر وارد کشور شود ـ قسمت دوم


تماس هموطنان از شهرهای مختلف میهن


https://vimeo.com/589938661

ساعت وصل ـ نفرت و بیزاری جستن روز افزون از نظام ولایت فقیه ـ قسمت سوم


تماس هموطنان از داخل کشور


https://vimeo.com/589942619

ساعت وصل ـ این نفرت و خشم اجتماعی بی‌گمان رو به ازدیاد خواهد نهاد ـ قسمت چهارم


سخنان هموطنان از داخل میهن


https://vimeo.com/589945177

مطالب مرتبط


کرونای ولایت و کشتار با کرونا ـ ساعت وصل ـ قسمت اول تا چهارم

نمای روز - تحریم واکسن با هزاران کشته، سهل‌انگاری یا سیاست خامنه‌ای