مردم ایران خامنه‌ای را مقصر اصلی کشتار کرونا می‌دانند ـ در یک نگاه

در یک نگاه ـ ‌ مردم ایران خامنه‌ای را مقصر اصلی کشتار کرونا می‌دانند ـ ۲۴مرداد۱۴۰۰


بنابر گزارشات رسیده از شهرهای میهن وضعیت گورستانها و بیمارستانها در اکثرشهرهای میهن اشباع شده و مملو از متوفیان و مبتلایان به کروناست .

مردم ایران خامنه‌ای را مقصر این وضعیت وحشتناک و این قتل‌عام کرونایی میدانند. به صحبت های یکی از هم وطنانمان ازشهر کلاکه استان گلستان که درشبکه‌های اجتماعی پخش شده توجه کنید

اعتراف خبرگزاری رسمی رژیم به دویست هزار کشته کرونا


خبرگزاری حکومتی ایرنا شامگاه شنبه به دویست هزار جان‌باخته کرونایی اعتراف کرد و نوشت: « کرونا با خوش رقصی تاکنون حدود یکصدهزار و به گفته برخی «دوصد هزار»! کشته و میلیون مبتلا را به هیولای مرگ هدیه کرده است»
یادآوری می‌شود این آمار بیش از دو و نیم برابر آمار رسمی رژیم است.

اعتراف روزنامة رژیم: روزانه به اندازه سقوط دو هواپیما کشته می‌دهیم


روزنامه حکومتی شرق از قول شماری از استادان دانشگاه‌های رژیم و در انتقاد یه سیاست‌های کرونایی رژیم نوشت: « روزانه به اندازه سقوط دو هواپیما کشته می‌دهیم!

حتی اگر همین امروز رویکرد دولت برای مقابله با این بیماری تغییر کند و بر اساس تجربه‌های موفق جهانی تنظیم و عمل شود، باز رشد شتابان مبتلایان و جان‌باختگان تا یک‌ماه‌و‌نیم آینده همچنان ادامه خواهد یافت.

اعتراف سخنگوی هلال احمر رژیم: تا فروردین ۱۴۰۰هیچگونه مجوزی برای واردات واکسن داده نشدمردم ایران خامنه‌ای را مقصر اصلی کشتار کرونا می‌دانند ـ در یک نگاه


سخنگوی جمعیت هلال احمر رژیم ضمن بیان اینکه به‌رغم همة‌ وعده‌ها فعلا خبری از واردات کافی دارو و واکسن نیست، اعتراف کرد تا فروردین ۱۴۰۰ رژیم آخوندی هیچگونه مجوزی برای وارد کردن واکسن نداده و هیچ واکسنی وارد نشده است.

صادرات کپسول اکسیژن به‌رغم نبود آن برای مردم ایران


مهراد عباد، عضو هیأت نمایندگان اتاق تهران اعتراف کرد: با آن‌که صادرات اکسیژن ممنوع است، این محصول هم‌چنان به‌صورت غیرمجاز و با عناوینی چون نیتروژن صادر می‌شود.

مطالب مرتبط


رسالت: رأس نظام نشانه است ـ در یک نگاه

مسعود رجوی: کوره‌های کرونا در رژیم اعدام و قتل‌عام در ایران