دفن ۲۱۶ فوتی کرونا در روز گذشته در بهشت زهرای تهران و ۳۰۰مورد فوتی در مشهد ـ در یک نگاه

در یک نگاه ـ ‌ دفن ۲۱۶ فوتی کرونا در روز گذشته در بهشت زهرا تهران و ۳۰۰مورد فوتی در مشهد ـ ۲۳مرداد۱۴۰۰


خبرگزاری سپاه پاسداران در گزارشی به آمار مهندسی شده فوتی های کرونا که بدلیل سیاست های جنایتکارانه ملاهای حاکم بر میهن به ابعاد حیرت آوری رسیده است، اشاره می کند و مینویسد: حسن خلیل‌آبادی، عضو شورای شهر تهران در گفت‌وگو با خبرنگار شهری خبرگزاری فارس اعلام کرد که روز جمعه ۲۲مرداد، ۲۱۶ نفر در بهشت‌زهرای تهران دفن شده‌اند.دفن ۲۱۶ فوتی کرونا در روز گذشته در بهشت زهرا تهران و ۳۰۰مورد فوتی در مشهد ـ در یک نگاه

قابل توجه اینکه این آمار فوتی ها فقط شامل بهشت زهرا در تهران میشود. مطابق گزارش خبرگزاری حکومتی ایرنا در روز جمعه ۲۲ مرداد تعداد فوتی های روزانه کرونا در مشهد به حدود ۳۰۰ تن رسیده و هر روز این آمار در حال افزایش است

بر اساس گزارشات رسانه های حکومتی فقط تعداد فوتی های روز گذشته در تهران و مشهد به تعداد حدود ۵۱۶ فوتی رسیده است این در حالیست که ستاد حکومتی کرونا تعداد فوتی های کل کشور را در روز جمعه ۲۲ مرداد فقط ۵۲۷ تن اعلام کرده است

خبرگزاری حکومتی: صف‌های طولانی مردم کرونایی در خیابانها


خبرگزاری حکومتی ایسنا، با اشاره تلویحی به سیاست کشتار جمعی رژیم با کرونا نوشت: قرار بود صف مرغ و تخم مرغ برای دارو و درمان مردم ایجاد نشود. حالا اما ورق برگشته و در جولانگاه کرونا اقلام دارویی کرونا کمیاب شده و صف‌های طویل چند ساعته برای بیماران کرونایی تشکیل شده است.

ایسنا ادامه داد: صف‌های طویل بیماران کرونایی درحالیست که کرونا هر روز در کشور کرور کرور جان می‌گیرد و آدم‌های زیادی را زیر خاک سرد مدفون می‌کند.

یک مدیر بیمارستان امام رضای مشهد: در یک موقعیت کاملا وحشتناک قرار گرفته‌ایم. جوان، پیر، دختر و پسر می‌میرند


مدیر بخش مراقبت‌های ویژة بیمارستان امام رضای مشهد، در گزارشی تکاندهنده گفت: ۴۰درصد بیماران بیمارستان قائم و امام رضا در ۲۴ تا ۳۶ ساعت ابتدایی فوت می‌شوند.

علیرضا صداقت ادامه داد: اوضاع اصلا خوب نیست. در یک موقعیت کاملا وحشتناک قرار گرفته‌ایم. جوان، پیر، دختر و پسر می‌میرند. بیمارستان پر و تخت‌ها اشغال است. تیم درمانگر هم خسته شده‌اند و کرونا می‌تازد.

این مدیر بیمارستان امام رضای مشهد دربارة آمارهای رسمی حکومتی گفت: عددهای اعلام شدة رسمی فوتی را باید ضربدر ۳و نیم کنیم. تنها آمار فوتی‌های بهشت رضای مشهد ۲۱۰ نفر است.

مطالب مرتبط


آخوند نکونام: تلاش مجاهدین این است که اصل نظام نباشد ـ در یک نگاه

فاجعه کرونا در ایران -سخنگوی ستادحکومتی کرونا: اعمال ممنوعیت تردد از فردا ساعت ۱۲ظهر