اوضاع نظام ناجوره بحران اندر بحران، عظی فک کرد که با خبیثی میتونه درد نظام دوا کنه ـ موشکاف

عظی فک کرد که با خبیثی میتونه درد نظام دوا کنه، اوضاع نظام ناجوره بحران اندر بحران ـ موشکاف ـ ۱۸مرداد۱۴۰۰


موشکاف: سلام و صد سلام به همهٔ دوستان گرام! ایشالا که همه چی واستون جور باشه که از قضا، اوضاع و احوال نظام ناجوره. هاهاهاها. بحران اندر بحران! عظی فک کرد که با خبیثی میتونه درد از نظام دوا کنه اما ملاحظه بفرمایین که در مورد این نورسیدهٔ نظام چیا میگن. هاهاها.


تلویزیون رژیم – ۱۶مرداد


خوش چشم: همین الآن آقای رئیسی نیامده کل اروپا و آمریکا بستن برای این‌که در رسانه آقای رئیسی را یک آدم ضد حقوق‌بشر و چی چی چی معرفی کنند درست است که روز سوگند خوردن و تحلیف آمد خوب تهاجمی گفت ما مدعی حقوق‌بشر هستیم ولی این کفایت نمی‌کند خوب هست لازم هست باید می‌گفت ولی اصلاً کفایت کافی نمی‌کند


موشکاف: هاهاهاها. اون چی و چی و چی که یارو روش نشد بگه اینه که رسانه‌ها تو تمام دنیا می‌گن که این خبیثی، قاتل بی‌رحم و خون‌ریزه. قاتل قتل‌عامه، قاتل بچه‌هاست. هاهاهاها. اما درد عظما اگر یکی بودی چه بودی. هاهاهاها. عظی فلک زده تو برجامشم مثل حمار تو گل گیر کرده. هاهاها.


روزنامهٔ حکومتی آرمان – ۱۷مرداد


مجموعه نظام می‌خواهد همان نگاه سنتی را نسبت به برجام داشته باشد که تغییری به‌وجود نخواهد آمد و آمریکا هم از موضع خود عقب‌نشینی نخواهد کرد... شرایط حساسی است... از جهت منابع داخلی در تنگنا هستیم، معیشت مردم با مشکل مواجه است. پس باید نوع نگاه‌مان را به برجام تغییر دهیم؛ سیاست خارجی‌مان را مورد باز بینی قرار دهیم.


آمریکا غیر از مسأله برجام، انتظارات دیگری هم از نظام دارد، از جمله موضوع حقوق‌بشر و بحث موشکی.


موشکاف: هاهاها. بحث حقوق بشره. یعنی این‌که عظی اگه جدی جدی بخواد بره پای برجام باید یارو خبیثی رو کت‌بسته تحویل بده هاهاهاها. این وسط دزدی دریایی نظام هم کار دست عظی و خبیثی دادن. هاهاهاها. اما رفقا! به‌نظر تون با این وجود، عظی هوس دزدی دریایی از سرش می‌پره یا این‌که اوضاع بی‌ریخت‌تر از این حرفاس که دست برداره و بیشتر از اینا به بحران نیاز داره؟هاهاهاها. حالا ملاحظه بفرمایین که یارو خالیباف چی گفته. هاهاها.


محمدباقر قالیباف – رئیس مجلس ارتجاع – ۱۷مرداد


به‌دلیل درست حکمرانی نکردن نه تنها خودمان بلکه مردم هم خسته و اذیت می‌شوند. به ۲۰سال گذشته برگردیم و ببینیم چند بار گفته‌ایم که در تولید گوشت خودکفا هستیم؛ امروز باید ببینیم در یک نگاه اولیه در چه موضوعی خودکفا هستیم؟ آیا مشکل ما نهاده‌ها نیستند؟ آیا دارو وغذایش را وارد نمی‌کنیم؟ هفت، هشت قلم اصلی ما همگی وارد می‌شود پس معنی خودکفایی چیست؟


موشکاف: هاهاهاها. بعله، مقر میاد که تمام چیزایی که تا حالا تو خوکفایی می‌گفتن کشک و دوغ و دروغ بوده!


تنها چیزی که نظام ولایت در اون به خودکفایی رسیده هپلی‌هپو کردنه که در سطح جهان، مقام اولو که هیچ مقام ۲ و ۳ و ۱۰ و ۲۰ و ۳۰ و تا ۹۰ رو به خودش اختصاص داده. . هاهاها.


اما رفقا! به‌نظر تون آخرین برگ عظی که یارو رئیسی باشه، برگ برنده‌اس یا بازنده. هاهاهاها. مرحمت زیاد.مطالب مرتبط


فیگارو: ژان فرانسوا لوگاره ـ رئیسی مأمور اجرای فتوای خمینی برای نابود کردن اپوزیسیون بود

ساندی اکسپرس: ابراهیم رئیسی هنگام تماشای اعدامهای سیاسی، به نشخوار شیرینی می‌پرداخت