انتظامی هرمزگان ادعا کرد عامل آتش‌سوزیهای عمدی و تخریب اماکن دولتی در بندرعباس دستگیر شده است

ادعای سرکرده وحوش انتظامی خامنه‌ای در هرمزگان برای روحیه دادن به پاسداران و بسیجی های ترسان ـ۱۴مرداد۱۴۰۰


عامل آتش‌سوزیهای عمدی و تخریب اماکن دولتی که همان مراکز سپاه و بسیج باشد در بندرعباس دستگیر شده است.


خبرگزاری رسمی رژیم از بندرعباس به‌نقل از سرکرده نیروی انتظامی هرمزگان ادعا کرد:


مأموران پلیس امنیت عمومی استان با بررسیهای اطلاعاتی عامل اصلی تخریب و آتش‌سوزی درهای ورودی اماکن دولتی و شعارنویسی علیه مسئولان کشور را شناسایی کردند و متهم با همآهنگی قضاییه در یکی از محله‌های بندرعباس دستگیر شد.


به گزارش خبرگزاری رسمی رژیم سرکرده وحوش انتظامی استان به نام غلامرضا جعفری اعلام کرد: متهم دستگیر شده در بازجویی‌های فنی و تخصصی، به آتش زدن "در" ورودی چند مکان دولتی، یک پایگاه مقاومت بسیج و هم‌چنین به آتش کشیدن چند بنر و شعارنویسی علیه نظام و ارتباط گیری با گروهک‌های مجاهدین در خارج کشور اعتراف کرده است. تحقیقات (که همان شکنجه و اعتراف گیری اجباری باشد) بر روی متهم برای تکمیل اطلاعات و شناسایی و دستگیری دیگر همدستان و سایر عوامل ادامه دارد که و نتیجه اطلاع‌رسانی خواهد شد.


یادآوری میکنیم که تاکنون رژیم و مزدورانش از اساس منکر وجود و حضور کانونهای شورشی بودند اما پس از مؤسسان پنجم و رویت ۱۰۰۰ شورشگر در کهکشان ایران آزاد رژیم ناگزیر در «بازجویی های فنی و تخصصی» به آتش زدن پایگاههای سپاه و بسیج و بنر و شعارنویسی علیه نظام اعتراف کرده و به دستگیریهای متعدد در استانهای مختلف روی آورده و به اعتراف گیری برای دلخوش کردن سرجلاد رئیسی در همآهنگی با قضاییه جلادان و سردژخیم اژه ای و تسلی خاطر مزدوران سپاه و اطلاعات متوسل شده است.مطالب مرتبط


کهکشان و شرکت هزار شورشگر

مسعود رجوی: سراشیب سقوط و سرنگونی سلطنت دینی