هوای قاتل در حاکمیت منفور آخوندی ـ قضاوت با شما

قضاوت با شما ـ هوای قاتل در حاکمیت منفور آخوندی ـ ۲۰بهمن۹۹


نگاهی به آلودگی این روزهای کلان شهرها


سیل پرسش‌ها پایانی ندارند؛ اما توجه به یک نکته از دروغ‌گویی‌های رسوای آخوندی در مورد آلودگی هوای قاتل تهران ضروری است.

در حالی‌که شاخص آلودگی بالاتر از ۱۵۰ برای تمامی گروهها «ناسالم» و شاخص ۲۰۰ محدوده‌ٔ «قرمز» آلودگی تعریف می‌شود،

صحبت ما در مورد شاخص آلودگی بالاتر از ۴۰۰ و حتی ۵۰۰ است! عددی که مانند نقل و نبات در رسانه‌های حکومتیهوای قاتل در حاکمیت منفور آخوندی ـ قضاوت با شما

هم ثبت و اعلام می‌شود؛ اما مگر اهل ولایت وقیح به روی نامبارک می‌آورند؟!

ریشه‌ٔ آلودگی کجاست؟!

نیاز به جستجوی عجیب و پیچیده‌ای نیست! نیاز به منابع «دشمن» حکومت آخوندی هم نیست! کافی است جلوی هر ناظر بیرونی بی‌طرف و حتی بی‌خبری چند خبر و مقاله و گزارش در مورد آلودگی هوا از همین رسانه‌های ولایتمدار بگذارید؛ دست شما را خواهد گرفت و مستقیماً به در بیت‌العنکبوت خامنه‌ای خواهد رساند!

واقعیت این است که هیچ معضل و کلان معضلی در ایران امروزی نیست که ناشی از سیاست‌گذاریهای ضدمردمی و ایران بر باد ده حکومت منحوس آخوندی نباشد! به همین دلیل هم هیچ راه‌حل موقت و مسکنی راه به درمان نخواهد برد، الا این‌که اولین و بزرگترین «آلودگی» از خاک و آب و هوای ایران پاک شود!

چرا میلیون‌ها شهروند ایرانی را «آگاهانه و عامدانه» با آسیب‌های تنفسی و بیماری و مسمومیت و مرگ تدریجی مواجه می‌کنید، اما با شیادی به نام «حفاظت از مردم و کشور» ثروت ممکلت را غارت کرده و به پای «شهر موشکی» و «بمب اتمی» خرج می‌کنید؟!

و چرا حتی پای باج‌گیری وقاحت‌بار خودتان هم نمی‌مانید؟! مگر شهروندان را میان «قطع برق یا دود مازوت» مخیر نکرده بودید؟ پس چرا الآن در پایتخت یک کشور مدعی پیشرفت؟!

مطالب مرتبط


حکم دادگاه اسدی و آینده روابط با رژیم آخوندی ـ قضاوت با شما

ماورای وقاحت؛ هم قطعی برق، هم دود مازوت؟!