خود واقعی اصلاح‌طلب ـ قضاوت با شما

قضاوت با شما ـ خود واقعی اصلاح‌طلب ـ ۱۲بهمن۹۹


نگاهی به واقعیت مدعیان اصلاح‌طلبی در نظام آخوندی

با وجود تحقیر باند مغلوب از جانب خامنه ای، مصطفی کواکبیان، یک عضو مجلس ارتجاع از این باند،

یک بار دیگر سرسپاری این باند به ولایت فقیه را مورد تأکید قرار داد و گفت اصلاح‌طلب واقعی

تابع ولایت فقیه است. خبرگزاری حکومتی فارس ۲۹دیماه: عضو فراکسیون اقلیت مجلس که از ارائه

لیست سراسری جریان اصلاحات برای انتخابات مجلس نهم خبر می‌داد گفت: کسانی اصلاح‌طلب هستند که

تابع ولایت فقیه و قانون اساسی باشند.

به گزارش فارس،‌ مصطفی کواکبیان نماینده مردم سمنان و عضو فراکسیون اقلیت مجلس شورای اسلامی دیروز در یک نشست خبری با بیان اینکه اصلاحاتی را که قبول دارد متفاوت از نگاه براندازان و مخالفان قانون اساسی است، خاطرنشان کرد: در اصلاحاتی که من آن را تعریف می‌کنم چندین محور از جمله قانون اساسی، خط امام، ارزش‌های دینی، منافع ملی و مطالبات مردم نقش اساسی دارد؛ ممکن است عده‌ای در خارج از کشور مفهومی خاص از اصلاحات داشته باشند اما بنده به اصلاحاتی قائل هستم که در چارچوب قانون اساسی باشد.

کواکبیان با تأکید بر اینکه اصلاحاتی که تعریف می‌کنند سکولارها و اسلام‌ستیزها جایی ندارند تأکید کرد: ما نظام جمهوری اسلامی را برپایه اسلامیت آن و ارزش‌های دینی قبول داریم و هرگونه انحراف از مبانی دینی و نظام جمهوری اسلامی را نمی‌پذیریم و یا حداقل اینکه با منحرفان همکاری نمی‌کنیم.

به گفته یک عضو مجلس ارتجاع، فساد در هر دو جریان اصولگرا و اصلاح‌طلب وجود دارد و مردم بین این دو جریان تفاوتی قائل نیستند.

آخوند مجتبی ذوالنور از مهره های خامنه ای در مجلس ارتجاع در اعتراف به فساد فراگیر حکومتی و نفرت مردم از هردو باند حاکمیت گفت: از بهمن ۵۷ تاکنون، «مشکل اصلی فساد است».

مطالب مرتبط


اگر ما نبودیم ـ قضاوت با شما

یک عضو مجلس ارتجاع از باند مغلوب: اصلاح‌طلب واقعی تابع ولی‌فقیه است