ضحاک خون‌آشام زمان همچنان خون می‌خواهد - قضاوت با شما

قضاوت با شما - ضحاک خون‌آشام زمان همچنان خون می‌خواهد – ۱۱شهریور۹۹


نگاهی به شلیک عوامل خامنه‌ای ضحاک زمان ما به جوانان میهن تحت عناوین واهی

بر اثر شلیک مستقیم نیروهای سرکوبگر انتظامی و ضرب و شتم وحشیانه دو جوان روز جمعه ۳۱مرداد در شهریار،

این دو جوان متأسفانه جان باختند. بر اساس گزارشات رسیده این دو جوان موتورسوار که علیرضا جعفرلوضحاک خون‌آشام زمان همچنان خون می‌خواهد - قضاوت با شما

متولد ۱۳۷۴، دانشجو و علیرضا گودرزی متولد ۱۳۷۲ نام داشتند، روز جمعه هنگام عبور از میدان کشاورز،

واقع در شاهدشهر شهریار مورد شلیک نیروهای انتظامی قرار می‌گیرند و

علیرضا گودرزی در دم جان باخته، اما علیرضا جعفرلو به‌شدت زخمی می‌گردد.

نیروهای سرکوبگر به‌جای اعزام وی به بیمارستان به ضرب و شتم وحشیانه وی باباتون می‌پرازند که منجر به خون‌ریزی داخلی وی گشته و سرانجام قبل از هر گونه مداوا، وی بر اثر شدت جراحات جان می‌بازد.

بر اساس همین گزارش یکی از شاهدان صحنه جنایت در این باره می‌گوید: «مأموران ضحاک زمان در همین وضعیت به علیرضا جعفرلو دست‌بند زده و او را باباتون و مشت و لگد به‌شدت مورد ضرب و شتم قرار دادند. مردمی که در محل حاضر بودند و با صدای تیراندازی متوجه ماجرا شده بودند، سعی کردند تا کمک کرده و او را به بیمارستان منتقل کنند. اما مأمور نیروی انتظامی با اسلحه مردم را تهدید کرد که هر کس جلو بیاید به او هم تیراندازی می‌کند».

سخنگوی مجاهدین به جوانان شورشگر در شهریار: علیرضا جعفرلو و علیرضا گودرزی (برقکار) را در شمار شهیدان قیام آبان محسوب کنید. قاتلان و سرکردگان و سردمداران بایستی در برابر عدالت قرار بگیرند. آتش جواب آتش. برای قیام بعدی از جمیع جهات آماده شوید.

روز دوشنبه ۳شهریورماه ۹۹، مراسم خاکسپاری ۲جوان در شهریار برگزار شد. دو جوان راکب موتورسیکلت اهل شهریار روز جمعه ۳۱شهریور با نقض قوانین به کارگیری سلاح، هدف تیراندازی مأموران انتظامی قرار گرفتند

مطالب مرتبط


خامنه‌ای قاتلی که مدعی دیگران است – قضاوت با شما

ضحاک زمان مالطفا به اشتراک بگذارید: