در ادامه ابراز وحشتهای رژیم از اوج گيري جنبش دادخواهی شهيدان قتل عام 30000 زنداني سياسي در سال 67 با حكم خميني، مهره ها و رسانه هاي حكومتي هراس نظام آخوندي را از فراگیرشدن شعار نه جلاد نه شیاد و شقه و بحران درونی رژیم برملا مي كنند.

آخوند مجتبی ذوالنور نماينده مجلس ارتجاع ، در سخنرانی خود در نمایش جمعه قم ، ضمن اشاره تلویحی به اعتراف به ۳۸سال اعدام و زندان و بحران درونی رژیم برسرحکم  خمینی برای قتل عام مجاهدین و اعتراض منتظری، گفت: برخی از پشت تریبون‌ های ملی اعدام مجاهدين را زیر سؤال بردند.، اما آن‌ ها به حکم شرع اعدام شدند.

آخوند محمدی عراقی، عضو خبرگان ارتجاع نيز در جلسه‌ای که در کرمانشاه علیه مجاهدین برگزار شده بود، در اظهارات هراس‌آلودی گفت : امروز دنیای استکبار در صدد تطهیر (مجاهدین) است و در پاریس برای آنها متینگ راه انداخته و سردمداران استکبار در آن شرکت می کنند.

آخوند عسگری، گرداننده ارگان موسوم به بنیاد شهید استان کرمانشاه نیز در وحشت از گسترش جنبش دادخواهي، به عوامل رژیم هشدار داد و با تکرار حرف خامنه ای گفت: مبادا آن خاطرات تلخ فراموش شود و جای شهید و جلاد عوض شود.

يك رسانه حكومتي ضمن بيان حسرت رژيم از بركناري تحميلي آخوند دژخيم مصطفي پورمحمدي عضو هيئت مرگ در قتل عام 67 و آخوند مجيد انصاري از مهره هاي خميني در قتل عام زندانيان سياسي ، آنان را شبيه آخوند روحاني معرفي كرد و نسبت به كنار گذاشته شدن آنها  از كابينه آخوند روحاني در اثر بالاگرفتن جنبش دادخواهي سوزوگداز كرد.

اين رسانه حكومتي نوشت: تقدیر از مردانی شبیه «روحانی» . از جمله شخصیت هایی که در نظام جمهوری اسلامی ، در مسئولیت های گوناگونی به انجام وظایف خویش اقدام كردند مجید انصاری معاون رئیس جمهور در دولت یازدهم و مصطفی پورمحمدی وزیر دادگستری دولت یازدهم بوده اند.

يك رسانه حكومتي پيش از اين به تاثيرات جنبش دادخواهي قتل عام 67 در تحميل بركناري آخوند دژخيم مصطفي پور محمدي به روحاني اذعان كرده  و نوشته بود: به اجبار رانده شدن وزیر دادگستری از چالشهای روحانی پیش از انتخابات است.

پس از بالاگرفتن کارزار دادخواهی، خون شهیدان قتل عام 67، آخوند جلاد پورمحمدی ناگزیر به اعتراف صریح شده و گفته بود، به ارتکاب این جنایت علیه بشریت افتخار می‌کند.

در باره اعتراف ناگزیر این آخوند جلاد، رئیس جمهور برگزیده مقاومت در پیامی به تظاهرات هموطنانمان در آلمان گفت:

و حرف وزیر دادگستری دولت روحانی، دژخیم پورمحمدی این است که ما:‌ «افتخار می‌کنیم ‌دستور خدا را درباره ‌منافقین ‌اجرا کردیم».

پس خوشا پایداری مجاهدین، خوشا ایستادگی مردم ایران، زیرا آخوندها را به‌چنان ذلتی کشانده‌اند که به‌زبان خود می‌گویند افتخارشان کشتار و خونریزی است. اما مردم ما در این اعتراف ننگین، آغاز فرو ریختن نظام ولایت فقیه را می‌بینند و چنین خواهد شد.

گسترش جنبش دادخواهی قتل عام ۶۷، اظهارات هراس آلود آخوندهای حکومتی

گزارشهای خبری |