دونالد ترامپ درخواست تماس تلفنی رئیس جمهور ونزوئلا را رد کرد

12 Aug
دونالد ترامپ درخواست تماس تلفنی رئیس جمهور ونزوئلا را رد کرد

 

  • رد درخواست تماس تلفنی رئیس جمهور ونزوئلا توسط دونالد ترامپ

کاخ سفید  روز شنبه طی بیانیه یی اعلام کرد:  «روز جمعه بعد از اینكه نیكولاس مادورو رئیس جمهور ونزوئلا درخواست تماس تلفنی با رئیس جمهور آمریكا کرد، دونالد ترامپ گفتگو با وی را رد كرد.

سارا ساندرز سخنگوی كاخ سفید گفت: ”از شروع این دولت، دونالد ترامپ از نیكولاس مادورو خواست تا به قانون اساسی ونزوئلا احترام گذاشته, انتخابات آزاد و عادلانه برگزار كند. زندانیان سیاسی را آزاد نماید, نقض حقوق بشر را متوقف کند و به سركوب مردم بزرگ ونزوئلا خاتمه دهد». وی افزود:‌ ”آمریکا تا زمانی که  سركوب رژیم مادورو ادامه دارد در كنار مردم ونزوئلا ایستاده است. ”. 

واکنش دونالد ترامپ به بحران سیاسی ونزوئلا و تهدید به گزینه نظامی
  • دونالد ترامپ رئيس جمهور آمريكا روز جمعه تهديد به انجام مداخله نظامي در ونزوئلا كرد،

اين موضعگیری غيرمنتظره   واكنش واشينگتن به بحران سياسي ونزوئلا است.

دونالد ترامپ به  خبرنگاران گفت :‌« مردم در حال رنج كشيدن و از دست دادن جان خود هستند. ما گزينه هاي مختلفي در رابطه با ونزوئلا  داریم در صورت نياز از گزينه نظامي استفاده می کنیم»

در چهار ماه گذشته در ونزوئلا بيش از 120 نفر كشته و هزاران نفر دستگير شده اند…

دونالد ترامپ درخواست تماس تلفنی رئیس جمهور ونزوئلا را رد کرد

جهان |

ما را بر روی شبکه اجتماعی دنبال کنید

درباره سیمای آزادی

«سیمای آزادی» تلویزیون ملی ایران نوید بخش آزادی و حاکمیت مردم ایران است. این سیما ضمن انعکاس تحولات سیاسی و اجتماعی و واقعیت های میهنمان، به دور از هر گونه سانسور و تحریف، تلاش می کند گسترش، پیشرفتها و دستاوردهای جنبش آزادیخواهانه مردم ایران و مقاومت عادلانه و سازمان یافته آنها را در زمینه های مختلف بازتاب ‌کند.
«سیمای آزادی» برنامه های شبانه روزی خود را که شامل برنامه های متنوعی در زمینه های سیاسی، اجتماعی، فرهنگی و هنری است در هفت روز هفته از سه ماهواره هاتبرد ، یوتلست و گالکسی پخش می‌کند. برنامه های ماهواره‌یی «سیمای آزادی» در ایران و سایرکشورهای خاورمیانه، اروپا و آمریکای شمالی قابل دریافت است.
برنامه های «سیمای آزادی» به طور زنده از طریق وب سایت و نیز از طریق تلفنهای همراه قابل دریافت است. این سایت و شبکه های اجتماعی آن برنامه ها را به شکل کلیپ های قابل دانلود در دسترس دوستداران قرار می‌دهند.
«سیمای آزادی» به عنوان نخستین تلویزیون فارسی زبان که اقدام به پخش برنامه های ماهواره یی ۲۴ساعته برای مردم ایران در سراسر ایران و جهان کرده است در طول نزدیک به دو دهه، فعالیتهای خود را تماماً با اتکا به کمکهای مالی هم میهنان آزاده به پیش برده است. «سیمای آزادی» همواره در این مسیر از اعتماد و پشتیبانی هم وطنان برخوردار بوده است.
برای ارتباط با ما و اهدای کمکهای خود لطفا با آدرسهای زیر تماس بگیرید:

Phone: +44 20 3286 2433
SMS: +44 75 4621 8789
Email: sima@iranntv.com
Email: hamyari@iranntv.com