انتخاب وزرای کابینه روحانی زیر نظر آخوند خامنه ای

  1. انتخاب وزرای کابینه روحانی زیر نظر ولایت فقیه
  2. حمل پایان نامه های دانشجویان دانشکده فیزیک دانشگاه اصفهان توسط تریلر
  3. ساختن فیلمهای سریالی علیه مجاهدین در وحشت از سرنگونی

انتخاب كابينه روحاني اين مدت اخير خيلي پر ماجرا بود، از داستان نظر ولي فقيه گرفته تا انتخاب تك تك وزرا. با توجه به حرفهاي روحاني در مورد اينكه گفته بود كابينه را با نظر خامنه اي انتخاب ميكند، و بعد هم ملاقاتش با سر كرده هاي سپاه اين شايعات  بيشتر مطرح شد كه امتيازهايی به سپاه داده و باند اصلاحات هم شروع كرد به سهم خواهي.

اما حتي جدا از كرنش روحاني براي ولي فقيه، طبق قانون رژيم وزراي دفاع امور خارجه، اطلاعات، علوم، آموزش و پرورش و ارشاد بايد با نظر ولي فقيه انتخاب شوند. علتي كه رژيم براي اين قانون عنوان كرده اين است: «چراکه انحراف در آنها، موجب ایجاد انحراف در حرکت کلان کشور به سمت آرمان‌ها می‌شود و نگهبانی و مراقبت از حرکت عمومی به سمت آرمان‌ها، وظیفه قطعی رهبری است»

يكي از اين پست هاي حساس وزارت علوم  است كه اگر يادتان باشد در دور قبلي روحاني هم تقريبا به يك بحران تبديل شده بود. چون ارتباط مستقيم با نسل جوان و به خصوص دانشجویان دارد و رژيم روي اين موضوع خيلي حساس است. تا اينجاي كار رييس دانشگاه خواجه نصير يعني علی خاکی صدیق به عنوان كانديد اين پست مطرح شده. اما  در كمال تعجب روز 17مرداد وقتي كه ليست پيشنهادي روحاني مطرح شد، خبري از اسم وزير علوم نبود! و دولت اعلام كرد در اين مورد هنوز به جمعبندي نرسيده! بايد ديد كه امسال روحاني ميخواهد اين بحران را چطور حل كند!

بايد دانشجو باشيد و دوره دانشجويي و همه سختي ها و فشارهایش به خصوص سال آخر و موقع پايان نامه نويسي را تجربه كرده باشيد تا بدانيد پايان نامه چه اهميتي براي دانشجو دارد. آن هم در نظام آموزشي حكومت آخوندها كه همه چيز را بر پايه مدرك و نمره و پارتي و مقاله و پايان نامه هاي كيلويي مي سنجند. حالا تصور كنيند كه با چنين صحنه اي رو به رو میشوید.

اين پايان نامه هايي كه ديديد چطور بار ماشين زده شده بودند و پرتاب ميكردند و با پا روی آن ميرفتند، پايان نامه هاي دانشجویان دانشكده فيزيك دانشگاه اصفهان و حاصل ماه ها زحمت دانشجوئی است . در تعطيلات تابستان و روزهايي كه دانشجویان و اساتيد در دانشگاه نيستند، اين پايان نامه ها به بهانه كمبود فضاي نگهداري به جاي نامعلومي منتقل ميشوند!  اينهم نحوه برخورد با علم و دانش در حكومت جهل و سركوب!

فيلمها و سريالهايي كه رژيم اخيرا دارد تلاش ميكند عليه مجاهدين بسازد قابل توجه است. فيلمهايي كه با هدف جدا كردن مجاهدين از جامعه واز ترس جذب جوانها به آنها ساخته ميشود اما تا اينجاي كار تاثير معكوس داشته و بيشتر باعث جذب جوانها و ايجاد اين سوال برایشان شده كه مجاهدين كي هستند كه رژيم آنقدر از آنها ميترسد.

يكي از مهره هاي اطلاعاتي رژيم به اسم صادق كوشكي روي ضرورت ساخت فيلم و سريالهاي بيشتر عليه مجاهدين تاكيد كرده و گفته:بر اساس تحقیقاتی که انجام شده است از سال 1380 تا سال 1386 اعدام‌های سال 67 جزو چهار شبهه رایج در کل دانشگاههای ایران بوده است.همان کسانی که در سال‌های 80 تا 86 این شبهه را در میان دانشجویان مطرح می‌کردند امسال هم آن را در بحث انتخابات مطرح کردند.

از طرف ديگر رژيم به شكست سياست شان اشاره ميكند و ميگوید اينكه طي دهه 70 ما سياست مان اين بود كه اسمي از مجاهدين در رسانه ها نبريم اشتباه بوده. يک به اصطلاح كارشناس ديگر گفته:

ما یک مشکلی داشتیم که نسل جوان ما (سازمان مجاهدین) را کمتر می‌شناختند.به همین خاطر ما آسیب‌هایی را از این بابت دیده‌ایم که در جریان فتنه 88جوانی که به نتیجه انتخابات اعتراض دارد، ناگهان سر از اردوگاه اشرف در می‌آورد.

حقيقت بالاخره راه خودش را باز ميكند. بعد از 38 سال تبليغ دروغ و سياه نمايي و شيطان سازي از مجاهدين حالا رژيم به جايي رسيده كه مجبور است به محبوبيت مجاهدين در جامعه ايران و به شكست سياست سانسور و اختناقش در اين زمينه اعتراف كند. اما واقعيت اين است كه اين مقاومتي است كه با عميق ترين ريشه هاي اجتماعي در ايران پيوند خورده و امروز هم در بام جهان براي سرنگون كردن آخوندها همه چيز

Category: فردای ما