سرکرده سابق سپاه، محسن رضایی :‌ اين تحريمها به معناي براندازي است

پاسدار رضایی :‌ این تحریمها به معنای براندازی است

هر مقدار جلو ميرويم، وحشت نظام ولايت از سقوطش بيشتر و بيشتر ميشود و در هر فرصتي هم مهره هاي نظام اين موضوع را مطرح ميكنند. چند روزپيش محسن رضايي بعد از تحريمها عليه سپاه پاسداران گفت كه اين تحريمها به معناي براندازي است.

احمد خاتمي هم در ۵-۶ روز اخير، بارها به ترس از اين موضوع اشاره كرده. مثلا روز۶ مرداد گفت :دشمن در یک عملیات شفاف در پی براندازی نظام است. و روز ۸ مرداد گفت:«دشمنان از اول انقلاب پایشان را در یک کفش قرار داده بودند تا نظام را براندازند و این مسیر را شروع کردند. باید هوشیار بود»

جلسه تنفيذ روحاني هم صحنه ي ديگری از اين ابراز وحشت ها بود. آخوند روحاني ترس خودش را از اعتراضهاي اجتماعي نشان داد و به ولي فقيه هشدار داد:«در نظامهای دیکتاتوری، چون حکومت خود را فارغ از خواست مردم می‌داند، امکان انطباق حکومت با تحولات اجتماعی از بین می‌رود، لذا با یک انقلاب یا شورش، حاکمان گویا ناگهان از خواب بیدار می‌شوند و تازه صدای مردم را می‌شنوند»

خامنه اي هم نسبت به  قول خودش «التهاب آفريني» و «دودستگي» هشدار داد و به روحاني توصيه كرد كه دنبال حفظ نيروهاي سركوبگر نظام باشد و گفت: «قدر نیروهای انقلابی و پر انگیزه را بدانید، اینها کسانی هستند که در مشکلات نظام را حفظ می‌کنند و سینه سپر می‌کنند.»

قبل از هركس خود ديكتاتور به حركت در آمدن چرخ هاي تغيير را حس كرده و دنبال راه فرار يا چاره ميگردد. البته بايد بداند كه وقتي چرخ هاي تغيير به حركت در ميآید، توقفي ندارد و سقوط در انتظارش است.

همزمان با تنفيذ روحاني، شيادي كه ادعاي حقوق شهروندي را دارد، سازمان گزارشگران بدون مرز دوباره ايران را يكي از ۵ زندان بزرگ جهان براي فعالان رسانه اي معرفي كرد . طبق اين گزارش روحاني نه تنها به هيچ وعده اي عمل نكرده بلكه طي ۴ سال رياست جمهوريش حداقل ۲۰۰ روزنامه نگار و شهروند خبرنگار احضار و بازجويي شدند و ۳۲ نفر ازآنها به حبسهاي از ۳ تا ۱۶ سال محكوم شده اند.

اين آمار و ارقام مربوط به باند به اصطلاح اصلاح طلب رژيم است. ۳۸ سال حكومت اعدام و زندان نشان داده كه آزادي بيان، فقط با سقوط ديكتاتوري ولايت فقيه است كه ميتواند محقق شود.

۲۹ سال پيش روزي كه ديكتاتور تصميم گرفت صورت مسئله اي به نام «زنداني سياسي» را ازصحنه ايران پاك كند، هيچوقت فكرش را نميكرد روزي اين جنايت جهاني شود. وقتي كه همه دربها را بست، همه ارتباطات زندانها را قطع كرد و ملاقات ها را ممنوع كرد، وقتي كه گورهاي بي نام و نشان را به كسي نشان نداد و پيكر شهدا را به خانواده ها برنگرداند،فاتحانه فكر ميكرد فرهنگ مقاومت را از تاريخ ايران پاك كرده. اما امروز جوانهاي آزاديخواه و يكانهاي ارتش آزادي در داخل ايران نشان داده اند كه آن صدا را تكرار ميكنند و به اوج ميبرند.

 

Category: فردای ما