افزایش موضعگیری های رژیم علیه مجاهدین بیانگر پایگاه اجتماعی مقاومت

  • هراس فزاینده رژیم آخوندی از مجاهدین خلق ایران ، گفتگو با اسحاق علی نژاد

 کهکشان امسال ایرانیان در پاریس آن چنان زخم کاری بر پیکر فرتوت نظام آخوندها وارد کرده است که ریز و درشتشان از آن می‌نالند، که البته حق دارند بنالند، در این کهکشان آلترناتیو دموکراتیک انقلابی تثبیت و بین‌المللی شد، بسیاری از شخصیت‌های تراز اول جهانی به آن اشاره کردند، وجود این آلترناتیو قدرتمند نه تنها سرنگونی این رژیم، بلکه شرایط بعد از سرنگونی را هم تضمین می‌کند، گفتگویی داریم با بردارمان اسحاق چرا رژیم آخوندی از مجاهدین وحشت دارد ؟

این روزها با حجم زیادی از موضعگیریها و سخنرانیهای مقامهای رژیم و امام جمعه ها و روزنامه ها و خبرگزاریها و سایتهای آن علیه مجاهدین روبرو هستیم. در برنامه امروز می خواهیم به بررسی این موضوع  و علت آن بپردازیم. مهمان برنامه ما .اسحاق .. است

س)راستی  علت این حجم از تبلیغات رژیم علیه مجاهدین چیست؟ 

ج)وحشت !برای این که تصویری از میزان این موضعگیریها بدهم. اجازه بدهید اشاره کنم که از روز اول مردادماه جاری تا روز ششم مردادماه بیش از ۵۰۰مصاحبه و گزارش و مطلب و جلسه و مراسم و  معرفی کتاب در سایتها و خبرگزاریهای رسمی رژیم در مورد مجاهدین و عملیات فروغ جاویدان درج شده است. بدون احتساب گزارشهای تلویزیونی و مستندها و خبرهایی که در این رابطه داده است. اینها منابع رسمی است. انبوهی هم در منابع غیر رسمی است

مدیرکل انتشارات جنگ در استان کرمانشاه ، از رونمایی ۱۵عنوان کتاب و برگزاری برنامه های سپاه پاسداران در استان کرمانشاه بمنظور گرامیداشت سالروز عملیات باصطلاح مرصاد در همین رابطه خبر داده است.این آمار فقط مربوط به سالگرد عملیات فروغ جاویدان است. انبوهی موضعگیری دیگر هم در سایر زمینه ها هست

علت این حجم  این است که خامنه ای و رژیمش تمامی ضربات استراتژیک را  که می خورند و تمامی شکستهایی بزرگی که متحمل می شوند  را از چشم مجاهدین می بینند.

نامگذاری تروریستی مجاهدین

مثلا همین نامگذاری تروریستی سپاه پاسداران . روشن و واضح است که افشاگریها و فعالیتهای مجاهدین و مقاومت ایران نقش تعیین کننده داشته است.  صدها افشاگری و کنفرانس مطبوعاتی و مقاله و مطلب و …این یک ضربه کاری و استراتژیک به اصلی ترین عامل بقای رژیم را ناشی از فعالیتهای مجاهدین می بینند:

سپاه در لیست رفته مجاهدین از لیست درآمدند 

آخوند حسینی همدانی  نماینده خامنه ای در استان البرز در نمایش جمعة کرج گفت: اکنون نام مجاهدین از لیست تروریست ها بیرون رفته و اسم سپاه پاسداران به عنوان تروریست قرار داده شده که لازم است دستگاه دیپلماسی در این خصوص مواضع محکمی اتخاذ کند».

 اخوند  محمدعلی آل‌هاشم  در جمعه بازار  تبریز :

 «(مجاهدین)  دشمن درجه یک بوده و در تلاش افزایش تحریم آمریکا علیه ایران هستند».

پاسدار علی لاریجانی رئیس مجلس:

حالا شما طرفدار تروریسم و بلکه مادر تروریسم هستید نه اینکه ایران را متهم می کنید طرفدار تروریسم است خجالت آور است  بزرگان کشور ما توسط تروریستها به شهادت رسیدند, ۱۷۰۰۰شهید ترور داریم که امروز آمریکاییها نام منافقین را از فهرست تروریستها حذف کردند.

  •   شکست مهندسی انتخابات

قبل از نامگذاری تروریستی هم  شکست در نمایش انتخابات بود.  شکست بزرگ در یکدست کردن نظام . خامنه ای شکست مهندسی انتخابات و خوردن زهر شقه را ناشی از فعالیت مجاهدین می داند و همان شعار نه به جلاد و نه به  شیاد طوری که خامنه ای خودش به صراحت گفت. که جای جلاد و شهید را عوض نکنید.

آخوند احمد خاتمی، امام جمعه خامنه‌ای در تهران:

آنوقت به اینها شما مجوز همایش میدهید, آنوقت بعضی ها هم در داخل در سایت هایشان جای جلاد و شهیدرا عوض می کنند. برخورد با اینها و کندن کلک منافقین از کشور, از عملیات امام ..بود و همه آنها که فرمان را عمل کردند, باید مدال داد به اینها.نه اینکه بیایند در سایت هایشان جای جلاد و شهید را عوض کنند… توبه کنند آنهایی که در سایت هایشان جای جلاد و شهید را عوض می کند.

تطهیر مجاهدین در دوران انتخابات

آخوند عباسیان یکی دیگر از ائمه جمعه رژیم نیز گفت: «در فضای سیاسی انتخابات ما شاهد بودیم، عده یی دنبال تغییر دادن چهره مجاهدین بودند و کسانی را که در مقابل مجاهدین ایستادند سرزنش کردند.

دبیرخانه شورای ملی مقاومت ایران ۳۱تیر ۱۳۹۶(۲۲ژوییه ۲۰۱۷)

قبل از نمایش انتخابات هم  زهر اتمی  و برجام بود و واگذاری بخش  جدی از پروژه اتمی   که ضربه جدی به عامل بقای نظام بود .از این هم دادشان به هوااست که این داستان با افشاگری مجاهدین در مورد سایتهای اتمی مخفی شروع شد. داستان از افشای نطنز و اراک در سال ۲۰۰۲شروع شد و بعد بحران بین المللی شد  و پروژه یی که برای بقای نظام طناب دار نظام شد.لیست بالابلندی از این شکستهامی شود داد

در مورد حقوق بشر

رژیم تا به حال ۶۳بار در ارگانهای ملل متحد به خاطر نقض فاحش حقوق بشر و جنایاتش علیه مردم ایران محکوم شده است. در گزارشهای متعدد گزارشگران ویژه ملل متحد از احمد شهید گرفته تا عاصمه جهانگیر باز نقض حقوق بشر در ایران محکوم می شود. عفو بین الملل و سایر ارگانها و پارلمانهای متعدد از انگلستان گرفته تا آمریکا و تا کانادا  و استرالیا 

در هر محکومیتی یا وزارت خارجه اش رسما یا مقامهای مختلفش فریادشان به هواست که این گزارشها و مبنای این قطعنامه ها مغرضانه است و با استناد به گزارشهای مجاهدین است.       

س)حرف رژیم در مورد عملیات فروغ جاویدان چیست ؟

ج)ابراز خوشحالی می کنند که سرنگون نشدند. به پاسدارها و بسیجیها دلداری می دهند که ما مجاهدین را تارو مار و منهدم کردیم.اما یک گام آنطرف ترس و نگرانی و کابوس بر این خوشحالی غلبه می کند و می گویند اینها هنوز هستند. هنوز در کمین هستند. مراقب باشید.

 اعترافهای صریحی هم  به توان و قدرت مجاهدین دارند از جمله

علت زهر خوردن آتش بس در جنگ ایران و عراق، تا  قبل از عملیات فروغ جاویدان در سال۶۷سازمان مجاهدین ۱۰۴حرکت نظامی علیه  نظام انجام داد که دو عملیات آفتاب و چلچراغ موفق ترین آنهاست،سازمان با حمله سریع به مهران در عملیات چلچراغ

توانست بر آن مسلط شود و غنائم خوبی به ارمغان آورد اینها مجموعا نظام را به این نتیجه می رساند که 

اینها مجموعا نظام را به این نتیجه می رساند که به قطعنامه ۵۹۸ تن دهد

،کوثری جانشین قرارگاه ضد ثارالله قرارگاه ویژه سپاه برای سرکوب قیام در تهران:

دشمن میخواست در عرض چند روز غائله را ختم کند و نهایتا این چنین بشود که اصلا وجود جمهوری اسلامی در روی زمین نباشد

تهاجم نیروهای مجاهدین بدون تعارف طوفان سهمگینی بود نقشه با دست شان کشیده بودند و به فرماندهانشان داده بودندکه در عرض هشت ساعت به تهران میرسندو حکومت جمهوری اسلامی را ساقط می کنند خوب این مربوط به گذشته یعنی تمام شد؟ نه مشکلشان ادامه این داستان است.

گردهمایی پاریس تداوم همان عملیات فروغ جاویدان است

حسن حمیدزاده معاون پارلمانی سازمان پدافند غیر عامل رژیم طی مصاحبه یی رادیویی گفت: منافقین بااستعداد 30 تیپ رزمی هر تیپ به استعداد ۲۸۰نفر، دو گردان پیاده، یک گردان تانک، یک گردان ادوات، یک گردان ارکان و پشتیبانی رزم به ایران حمله ور شدند…   به هر حال ما شاهد این هستیم که جریانی که در روز‌های اخیر همایشی در یکی از کشور‌های غربی برگزار کردند و محور اصلی مباحث آن جلسه هم براندازی جمهوری اسلامی و فشار از بیرون و براندازی از دورن لقب گرفت تداوم همان عملیات به اصطلاح فروغ جاویدان است

بررسی کارنامه عملیاتی «مجاهدین خلق» در فرهنگسرای رسانه خبرگزاری مهر۷مرداد۹۵ :

‌نشست تخصصی بررسی کتاب «کارنامه عملیاتی مجاهدین خلق» روز دوشنبه ۹ مرداد از ساعت ۱۷ تا ۱۹ در فرهنگسرای رسانه واقع در میدان قبا برگزار می شود. در این برنامه اساتید و کارشناسان شاخص ملی نظیر «علی اکبر طاهری» کارشناس ارشد حوزه اطلاعات امنیت و «محمد حسن روزی طلب» نویسنده کتاب عملیات مهندسی و کارشناسان حوزه مبارزه با نفاق, به طرح بحث و پاسخگویی به سوالات می پردازند.

  • مجاهدین در کمین هستند

آخوند علیرضا اعرافی در نمایش جمعه  قم:امروز  منافقین در کمین انقلاب نشسته اند

  • نماز جمعه بیش از ۲۰شهر

روز ۳۰ تیر، علاوه بر نمایش جمعة تهران که در آن سرکرده هوانیروز رژیم همراه با آخوند احمد خاتمی  هراس دیکتاتوری ولایت فقیه را از عملیات کبیر فروغ جاویدان به نمایش گذاشتند گماشتگان خامنه ای در نمایش جمعه در دهها شهر دیگر زوزه های هراس آلود سر دادند. از جمله در شهرهای تهران آشتیان، اصفهان، تبریز، رشت، سمنان،‌قم، رودهن،‌خوی، ماکو، تفت،  چٌرام،دهدشت، زنجان، آران و بیدگل، شهرستان قدس، خرم آباد، خور، اسالم و خرم دره.

س)یکی از نگرانیهای رژیم حضور مجاهدین در فضای مجازی است . چرا نمی بندد؟

ج)لابد نمی تواند این فضا را ببندد . اگر توانسته بود صدبار بسته بود.

یکی از عرصه های فعالیت گسترده مقاومت ایران و هوادارانش همین عرصه است.

حتما هموطنانمان خاطرشون هست درجریان نمایش انتخابات و به شکست کشاندن پروژه خامنه ای شبکه های اجتماعی بود که وسیع شعار نه جلاد نه شیاد را بردند و داد خامنه ای بلند شد. آخوند رئیسی سوخت. علاوه بر شهرهای مختلف  خیابانها و میادین اکثر شهرها به ویژه تهران که فیلمهای آن در سیمای آزادی پخش می شد.

این موضوع گستردگی نقش مجاهدین در فضای مجازی به حدی بالا گرفته  که به درگیری میان قوه قضاییه و دولت روحانی و  وزارت ارتباطات رژیم کشیده شده است.

  • کانال تلگرامی مجاهدین مجرمانه است

 عبدالصمد خرم آبادی معاون قضایی دادستان کل رژیم گفت کانال مجاهدین در تلگرام از نمونه های بارز کانالهای مجرمانه تلگرامی است که مجرمانه بودن آنها محرز است و دستور قضایی برای مسدود شدن آن صادر شده اما مسدود نشده اند.معاون قضایی دادستان کل رژیم از وزیر ارتباطات آخوندها پرسیده است چرا مدیر تلگرام را ملزم به فیلتر کردن کانال مجاهدین و امثال آن نمیکند؟

درخواست ابلهانه دادستانی رژیم درحالیست که مسدود و فیلتر کردن تلگرام بلحاظ تکنیکی برای رژیم امکانپذیر نیست.

پاول دوروف مدیر تلگرام گفته است ما به خواستهای رژیم ایران که خودش سانسورچی است پاسخ نمی دهیم و هیچ کانال سیاسی را نمی بندیم.

  – حضور بلامانع منافقان در تلگرام/چرایی فیلتر نشدن ۸۰۰۰ کانال مجرم

آذری جهرمی مدیر عامل شرکت ارتباطات زیرساخت با اشاره به تعبیر مقام معظم رهبری که «فضای مجازی قتلگاه جوانان شده است» , نقدی بر صحبتهای خرم‌آبادی زد و گفت: اینکه می‌گویید تلگرام باز است و منافقین بر بستر این شبکه بسیار فعال هستند, آیا اگر تلگرام نبود منافقینی که از ابتدای انقلاب علیه ما دست به اقداماتی زده‌اند قادر به انتشار کتب ضاله‌شان نبودند؟ ! قطعا قادر به انجام این کار اما با سرعت کمتر بودند.

  • دادستان کل کشور: فضای مجازی خانمان سوز است

 سایت رادیو زمانه ۹۶/۴/۳۰ : « …کمتر روزی می گذرد که یک مقام رسمی جمهوری اسلامی درباره ضرورت کنترل و سانسور فضای مجازی صحبت نکند. آنها حرف های علی خامنه ای، رهبر جمهوری اسلامی را تکرار می کنند: فضای مجازی خطرناک است! .

خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) ، روز جمعه ۳۰ تیر از قول محمدجعفر منتظری نوشته است متأسفانه برخی از آثار فضای مجازی، مخرب و خانمان سوز است: فضای مجازی یکی از مهم ترین راه های نفوذ دشمن در عرصه فرهنگ در میان جوامع است و نباید این فضای پرخطر بدون محدودیت رها شود. منتظری فضای مجازی را از عوامل فروپاشی خانواده ها دانسته است.

… حمیدرضا مقدم فر ایجاد شبکه ملی اطلاعات را راه حلی برای این موضوع دانسته و گفته بود: از نظر رهبر جمهوری اسلامی، فضای مجازی به اندازه خود انقلاب اسلامی اهمیت دارد اما مسئولان و دست اندرکاران اقدام در خوری در این عرصه انجام نداده اند.

دادستان کل کشور اما از اصطلاح جهاد فرهنگی استفاده کرده و گفته است راهبرد دشمنان استفاده از غفلت و ناآگاهی مردم است: سرمایه گذاری دشمن در داخل و خارج از کشور نشان دهنده تلاش روزافزون دشمن در جهت نابودی نظام مقدس جمهوری اسلامی است که باید در این مسیر هوشیار بود. ».

 

س)برخی وجوه  نگرانی رژیم را در رابطه با مجاهدین گفتید نگران اصلی یعنی اصلی ترین آنها چیست؟

ج)نگرانی از تغییر نظام و سرنگونی است که خودشان می گویند براندازی. نیروی تغییر. تنها نیروی تغییر. از آلترناتیو است.

احمد جنتی: بعضی می‌گویند نظام به چهل سالگی نمی‌رسد

سایت بی بی سی(فارسی) ۹۶/۵/۵ : « احمد جنتی، دبیر شورای نگهبان و رئیس مجلس خبرگان در نشست این مجلس گفته است: “ما باید به مردم بگوییم که مسئله اصلی دشمن مقابله با اصل اسلام و نظام است و مسائل دیگر در حاشیه قرار دارد.” وی افزوده است: ” بعضی اظهارنظر کردند که نظام جمهوری اسلامی به ۴۰سالگی خود نمی‌رسد و می‌خواهند فاتحه انقلاب و نظام را تا چند سال دیگر بخوانند.”

دشمن در فکر براندازی هست و این فکر هم ادامه دارد، دشمن می خواهد این براندازی را از داخل شروع کند. خامنه‌ای بیش از صد مرتبه راجع به فتنه صحبت کرده است. وظیفه ما این است روی فتنه فکر کرده, کار کنیم, فتنه و فتنه گر را بشناسیم نقشه های آنها را بشناسیم.

 وی همچنین در اشاره غیرمستقیم به سخنان حسن روحانی در جریان مبارزات انتخاباتی گفته است: “دشمن هم می‌خواهد ما بگوییم این نظام در طول ۳۸ سال جز اعدام چیز دیگری نداشته است.”».

  • آخوند احمد خاتمی:‌مریم رجوی گفت شعار ضد ولایت فقیه کار ما بود

آخوند احمد خاتمی، عضو هیأت رئیسه خبرگان ارتجاع، در هراس از شعارهای سرنگونی استبداد دینی و نظام ولایت فقیه در گردهمایی بزرگ مقاومت گفت: فتنه ۸۸ ریشه‌دار بود و با هدف براندازی نظام طراحی شده بود, فتنه‌گران می‌خواستند ولی فقیه نباشد و (مریم رجوی) در این همایش اخیر در فرانسه گفت, ما شعارهای ضد ولایت فقیه را در زبان فتنه‌گران گذاشتیم.  فتنه ۸۸, نقشه برای سقوط نظام ولایی بود که برخی خواص نفهمیدند…

وی درباره فراگیر شدن فراخوان به تغییر رژیم در داخل و خارج کشور گفت: در داخل نیز دشمن نقشه نفوذ دارد, در همین راستا تیلرسون وزیر خارجه آمریکا گفت که استراتژی ما در ایران، تغییر در درون است و (رهبر) نیز بارها این مسأله نفوذ را مطرح کرده‌اند.

تلویزیون تحت امر خامنه ای  تلویزیون شبکه پنج(رژیم) ۹۶/۵/۶

 در ادامه سلسله برنامه های پراز ترس و نگرانی خود درباره گردهمایی بزرگ مقاومت در پاریس که آن را استمرار حماسه فروغ جاویدان و تهاجم ارتش آزادی توصیف می کند، به حمایت فزاینده از مجاهدین و دادخواهی خون شهیدان قتل عام۶۷ درداخل کشور اذعان کرد: 

در دورهمی چندی پیش در بورژه در حومه پاریس برگزار شد. دور همی با حضور مقامات سابق غربی سناتورها و فرماندهان نظامی امریکا, نمایندگان معارضان سوری و این چهره, ترکی فیصل, شاهزاده سعودی و رئیس پیشین سازمان اطلاعات این کشور.اینها همصدا با منافقین براندازی نظام ایران را خواستار شدند و از این گروه تروریستی قدردانی کردند.

جولیانی: ما هم مثل شما معتقدیم که نظام جمهوری اسلامی ایران باید برود.

گزارشگر: و در این میانه جماعتی در داخل, جاهلانه همتشان را بر این گذاشتند تا به حافظه تاریخی این ملک گرد نسیان بپاشند.

  • اقدامات عملی رژیم

اما واکنشهای رژیم محدود به موضعگیری و مصاحبه و چاپ کتاب و … نمی شود و اقدامهای عملی مشخصی است. راستی چرا رژیم دیپلوماسی خود را کوک کرده روی محدود کردن مجاهدین. ظریف را چند روز قبل از گردهمایی مجاهدین می فرسته فرانسه تا مانع بشه اما بور  می شه و دست از پا درازتر بر می گرده. بعد از گردهمایی هم که اثار عظیم آن را می بیند کمال خرازی را می فرستد تا مجاهدین را محدود کنند. او هم دست از پا درازتر بر می گردد

کمال خرازی، وزیر خارجه سابق رژیم  و رئیس شورای راهبردی سیاست خارجی رژیم درجلسه یی درپاریس سخنرانی می‌کرد، گفت:   خارج ساختن این گروه از لیست گروه‌های تروریستی خود نشان می‌دهد که مسئله گروه‌های تروریستی به مسئله ای سیاسی تبدیل شده است

 خرج و مخارج کلانی هم می دهند . حاتم بخشی و به تاراج دادن سرمایه های ایران است. یک قلم همین امتیازهای کلان به شرکت نفتی توتال فرانسه است.

اینجا یک مورد جالب دیگر هم بگویم روشن شود تاکجاها این دلارهای رژیم  کار می کند:

واشینگتن پست چرا علیه تغییر است و رابطه آن با آمازون چیست؟

روزنامه واشینگتن پست که صاحب آن جیفری بیزوس    مؤسس و مدیر کمپانی آمازون است به جزییاتی از معامله غیرقانونی این کمپانی  با رژیم ایران اذعان کرد.

این رونامه در شماره ۱۰مرداد ۹۶خود نوشت:‌

کمپانی عظیم اینترنتی آمازون گفت تحت تحقیقات فدرال برای نقض احتمالی تحریمهای آمریکا علیه رژیم ایران قرار دارد.

آمازون گفت بین ژانویه ۲۰۱۲ تا ژوئن ۲۰۱۷ در حدود ۳۴ هزار دلار اقلام شامل کتاب ، نرم افزار، اقلام الکترونیکی، سازهای موسیقی و جواهرات به یکی از سفارتهای رژیم ایران و همچنین به دیگر خریداران در ارتباط با دولت ایران فروخته است…   

موسس و مدیر ارشد اجرائی آمازون جیفری بیزوس   صاحب روزنامه واشینگتن پست است.

واشینگتن پست اخیرا مقالات و مطالب متعددی علیه سیاست تغییر رژیم ایران می نویسد و به همکاری  و معامله با آخوندها تشویق و ترغیب می کند

  • نتیجه گیری

ما اشاره کردیم به گوشه یی و واقعا گوشه کوچکی از واکنشهای و موضعگیریهای رژیم علیه مجاهدین. اولا که وحشت اصلی مال شخص خامنه ای است. به دنبال شکست در مهندسی انتخابات خود او بود آمد و گفت جای جلاد و شهید را عوض نکنید. ۱۴خرداد ۹۶ و در سالمرگ خمینی و سر قبر او گفت. پشت سرش یک موج بزرگی را در نماز جمعه ها و رسانه هایش راه انداخت که جنایت رژیم در دهه۶۰ را تطهیر کند.

  • تمجید خامنه ای از فیلم نیمروز

فیلم نیمروز یک فیلم حکومتی مفتضح هست که رژیم درست کرده علیه مجاهدین وماجرای شهادت سردار کبیر خلق موسی خیابانی است در ۱۹بهمن سال۶۰ این فیلم ماجرای نیمروز انبوهی هم جایزه دادند و گسترده تبلیغ کردند ولی در درون رژیم به شدت مفتضح شد و خودشان می گفتن این صحنه سازیها مسئله یی حل نمی کند. از نظر اجتماعی که مطرود و منفوری بود. خود خامنه ای آمد پشت این داستان و تعریف و تمجید .

خامنه ای در اسفند گذشته دیدار داشته با دست اندرکاران این فیلم که معلوم شد خودش پشت ساختن این فیلم بوده است.  می گوید: «این فیلم «ماجرای نیمروز» بسیار خوب بود. همه اجزاء فیلم عالی بود, کارگردانی عالی بود. بازی ها عالی, قصه عالی بود. فیلم خوش ساخت بود.

 این گزارش نشان می‌دهد که خامنه ای در همین دیدار دستور ساختن یک فیلم برای جلاد اوین اسدالله لاجوردی را به عواملش صادر کرده است. ولایت قتل عام است. روی قتل عام مجاهدین سوار است.

اما جا دارد در پاسخ به خامنه ای و همه آمران و عاملان قتل عام مجاهدین پیام روز ۷مرداد امسال۱۳۹۶ خانم مریم رجوی رئیس جمهور برگزیده مقاومت را یادآوری کنم.  اجازه بدید عینا از روی آن بخوانم:

مریم رجوی:‌

در قتل‌عام سال۶۷، که هدف محوری آن کشتار مجاهدین بود، خمینی به‌جانشینان خود، این درس را آموزش داد که حفظ قدرت، با انهدام همین جریان سرموضع امکان‌پذیر است. در سه دهه گذشته، خامنه‌ای و همدستان‌اش، به‌همین درس عمل کرده‌اند. در مقابل، مجاهدین و شورای ملی مقاومت به‌مثابه جایگزین دمکراتیک این رژیم، نیروی پیروزی و آزادی‌اند و به‌اتکای مردم ایران، به این هدف پرشکوه، جامه عمل خواهند پوشاند. در آن روز، قهرمانان قتل‌عام شده و تمام یک صد و بیست هزار شهید آزادی ایران، در جان‌ها و اراده‌های پرشور جوانان ایران و در هزار اشرف و ارتش آزادی برخواهند خاست و روزگار فرخنده آزادی و دمکراسی و برابری را آغاز خواهند کرد.     

 

Category: سرخط