موحدی کرمانی: بند دل خیلیها در نظام پاره شده است – ۳۶۰ درجه-۲۳ تیر ۱۳۹۶

آخوند موحدی کرمانی گماشته خامنه‌ای در نمایش جمعه امروز تهران، اعتراف کرد که بر اثر موضعگیریهای اخیر مقامهای آمریکا مبنی بر تغییر رژیم، بند دل خیلیها در رژیم پاره شده است  البته آخوند موحدی از روحانی و باندش اسم نبرد، ولی اشاراتش خیلی واضح بود، گوش کنید

  • «آنچه مایه تعجب است این است که بعضی از ضعیفان بیمار دل میگویند آمریکا قوی است و ایران قدرت مقابله ندارد پس چه بهتر که دست از مقاومت بردارد و رو به مذاکره و سازش کند واعجبا»
    اعتراف-موحدی-کرمانی-گماشته-خامنه-ای

    موحدی کرمانی: بر اثر موضعگیریهای اخیر مقامهای آمریکا مبنی بر تغییر رژیم، بند دل خیلیها در رژیم پاره شده است

گماشته خامنه‌ای بعد برای دل دادن به این «ضعیفان بیمار دل» ورد مفصل ما قدرت داریم را خواند، فکر می‌کنم تفریحش به زحمت شنیدنش می‌ارزد! گوش کنید

  • « ما رهبر داریم رهبری مقتدر توانا شجاع صاحب عزم قوی جا گرفته در دلهای پاکان، پوتین وقتی از فرودگاه میخواد به طرف تهران بیاد مستقیما به دیدار رهبر میرود و شیفته رهبر میشود ولی ما رهبر قاطع داریم ما نیروهای مسلح داریم نیروی مسلح کاردان خستگی ناپذیر سخت کوش ایثارگر عاشق شهادت؛ سپاه داریم ارتش داریم نیروی انتظامی داریم اینها در صنایع نظامی پیشرفت چشمگیری دارند سپاه داریم که با موشک خود دل دشمن رو لرزوند »

– با این قدرت نمایی و نمایش قدر قدرتی ناظران سیاسی پیش‌بینی می‌کنند که همه دشمنان نظام از ترس، همین جور تیک تیک دارند می‌لرزند! خب راست می‌گوید! این عوامل قدرت را هیچ ابرقدرتی توی دنیا ندارد!اولاً این نظام ولی فقیه دارد که هیچ کشور دیگه ندارد! ولی فقیهی که پوتین یک راست از فرودگاه می‌رد دیدنش، تا حالا سابقه نداشته که پوتین یک راست از فرودگاه رفته باشد دیدن ولی فقیه هیچ کشور دیگه ای! علاوه بر این نظام، سپاه پاسداران دارد و علاوه بر ارتش، هیچ کشور دیگه سپاه پاسداران ندارد! نیروی انتظامی و بسیج هم دارد که آن هم هیچ کشوری ندارد، تازه لباس شخصی هم دارد که اینو از قلم انداخت، راستش خیلی چیزهای دیگر رو هم از روی فروتنی بود یا برای این که ریا نشود از قلم انداخت. مثلاً این همه امام جمعه‌یی که نظام دارد و لنگه‌شان در هیچ جای دنیا پیدا نمی‌شود؛ شورای نگهبان و رئیس بی‌نظیرش آخوند جنتی و نظارت استصوابی را هم از قلم انداخت. حالا با این همه عوامل اقتدار چرا باز هم یه عده می‌ترسند و می‌لرزند، خب به بیماردلیشان‌ برمی‌گردد، اما من فکر می‌کنم اگر آنها این ورد «ما قدرت داریم» شیخ موحدی را فوت کنند به لرزونک و سه وعده در روز بخورند، حتماً مؤثر است، خود مقام معظم هم همین کار را می‌کنه و نتیجه داشته است.