دونالد ترامپ: امروز با رژیمهای یاغی مانند رژیم ایران روبرو هستیم . ۲۰دقیقه ۲۳ تیرماه ۱۳۹۶

۱ ـ عفو بین الملل:‌ دیدار دیپلوماتهای خارجی از زندان اوین،  نمایشی ناشیانه بود.

۲ ـ فراخوان دولت قانونی یمن به سازمان ملل متحد:‌  ارسال سلاح و تأمین موشک برای شبه‌نظامیان حوثی توسط رژیم ایران رامتوقف کنید

 – رژيم ایران در پشت قتل رفیق حریری نخست وزیر سابق لبنان

جیمز ماتیس وزیر دفاع آمریکا اخیرا گفته است  رژيم ایران در پشت ترور رفیق حریری نخست وزیر پیشین لبنان قرار دارد. رژيم ایران این ترور را برای برهم زدن امنیت در منطقه انجام داده است.

وی اشاره کرد کمکهای نظامی رژیم ایران و روسیه مانع از سرنگونی بشار اسد در سوریه شده است.  

 ـ نیروی نظامی همیشه یک گزینه است

دکتر سباستیان گورکا معاون دستیار رئيس جمهور آمریکا می گوید تجربه نشان داده است  راه حل نظامی برای چالشهایی مانند کره شمالی همیشه یک گزینه است

 ـ بحران قطر

عربستان و متحدانش می گویند  توافق قطر با آمریکا کافی نیست. این کشور باید با رژیم ایران قطع رابطه کند و تأمین مالی تروریسم و بنیادگرایی را متوقف کند.

 ـ  روسیه باید حمایت از رژیم ایران را متوقف کند

آمریکا باید  از روسیه بخواهد  حمایت از رژیم اسد و رژیم ایران را متوقف کند. اظهارات کارشناسان در گفتگو با فاکس نیوز:

رژیم ایران و متحدانش صدها هزار نفر را قتل عام کردند

مایکل والتز، فرمانده سابق كلاه سبزها و مشاور پیشین  معاون رییس جمهور آمریکا دیك چینی در امور ضد تروریست می گوید رژیم ایران و متحدان آن صدها هزار نفر را قتل عام کردند. 

 ـ جلسات هیأت عالی مذاکرات اپوزیسیون سوریه با گروههای قاهره و مسکو

هیأت مذاکره کننده اپوزیسیون سوریه به ریاست نصر الحریری تلاش می کند گروهها و نیروهای مختلف سوری را  متحد کند تا با یک صدا در مذاکرات انتقال قدرت شرکت کند.

 ـ  پیش بینی تأثیر تغییرات اقلیمی بر چرخه آبرسانی در اروپا

اروپا هم مثل دیگر مناطق جهان با مشکلات مربوط به تغییرات آب و هوایی درگیر است. چگونه می توان این مشکلات را بدرستی شناخت و راه حلی برایشان پیدا کرد؟ گروهی از محققان اروپایی و متخصصان هیدرولوژی و علوم خاک در قبرس و در آلمان مشغول انجام آزمایشهایی هستتند تا به درک بهتری از چرخه آب دست بیابند.  

ـ استفاده از فناوری نانو در مرمت آثار تاریخی

استفاده از فن آوری نانو در مرمت آثار تاریخی  روز به روز گسترش می یابد

دونالد ترامپ: امروز با رژیمهای یاغی مانند رژیم ایران روبرو هستیم

دونالد ترامپ که به دعوت امانوئل ماکرون به پاریس سفر کرد با استقبال بسیار گرم روبرو شد. او در جریان این سفر در ضیافتی در برج ایفل شرکت کرد.  

آخرین رویداد :

‌ قتل و اعدامهای صحرایی توسط نیروهای عراقی در موصل 

آسوشیتدپرس:‌ هیومن رایتس واچ  با استناد به  ویدئوهایی که در روزهای اخیر در رسانه‌های اجتماعی منتشر شده،  قتل، کشتار و شکنجه  افراد توسط نظامیان  عراقی در موصل را محکوم کرده است. آنها اسیران را از بلندی پرت می کنند و به اعدام صحرایی متوسل می شوند.