عرض اندام قدرت مدارانه مجلس نظام -۳۶۰ درجه-۱۲ تیر ۱۳۹۶

دیروز قرار بود مجلس ارتجاع طرح دو فوریتی خودش را در مقابله به مثل به تحریمهای سنا را تصویب بکند اما حتی طرح دو فوریتی آن هم تصویب نشد و گزارشگر تلویزیون رژیم به نقل از دست اندرکاران گفت که :

فراکسیون های مختلف مجلس چند روز فرصت خواستند تا این طرح را بیشتر « چکش کاری » کنند

.به نظر میرسد که رژیم یک شعری گفته و در قافیه آن مانده است. چون قرار بود این طرح بلافاصله بعد از تعطیلات مجلس مطرح شود که نشد . دیروز قرار بود لااقل دو فوریت آن تصویب شود، که آنهم نشد . تا هفته آینده و تا روز نامعلومی این موضوع به تاخیر افتاد .حال خدا رحم کرده که قید دو فوریت داشته که اینطور شده است .اما خوب است ببینیم که این طرح که منتشر شده و حدود 20 ماده دارد و دارای خیلی ضمائم هم هست شامل چه چیز هایی است .برای تفریح هم که شده به زحمت شنیدن بعضی از موادش می ارزد .

از جمله در مورد این که ، چه افراد و نهاد های آمریکایی تحت تحریم رژیم قرار میگیرند .در این مورد گفته شده که شخص ، و اشخاصی که در آمریکا مسئول قتل خارج از رویه قضایی ، شکنجه و نقض فاحش حقوق بشر شناخته میشوند . ماده دیگرش ، نوشته است که اشخاص آمریکایی که عالمانه و عامدانه در ارتکاب نقض قواعد اساسی و اصول بنیادین حقوق بین الملل از جمله حقوق بین الملل بشر دوستانه و حقوق بشر مشارکت موثر دارند .حال معلوم نیست ، این حقوق بشر ، که وقتی که به رژیم میرسد ، چقدر نامطبوع و ضد شرعی و …..میشود، به آمریکا که میرسد چرا این قدر عزیز و گرامی میشود

.در ادامه نوشته است اشخاصی که به دنبال فساد و تقلب در انتخابات اخیر آمریکا بودند! .جالب است .انگار تنظیم کننده های این طرح یک طوری تعمد داشتند که نظام و ولی فقیه و شورای نگهبان و …..را مسخره کنند . منتها زیر پوشش تحریم آمریکا

.اما یک ماده جالب دیگر این که نوشته است، اشخاص آمریکایی که عالمانه و عامدانه از مجاهدین یا سایر گروه های افراطی و تروریستی به طور مستقیم و یا غیر مستقیم حمایت میکنند .

علاالدین بروجردی ، رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس چند روز پیش در باره این طرح گفته بود که« این طرح عرض اندام قدرت مندانه جمهوری اسلامی ایران در برابر اقدام اخیر کنگره آمریکا ست » .
خوب ، آیا حالا گرفتید که مقامات رژیم چرا این قدر در تصویب این طرح این دست و آن دست میکنند ؟ میترسند مبادا یک وقت مقامات آمریکا از دیدن این عرض اندام از ترس پس بیفتند و خون اونها به گردنشان بیفد!