دخالتهای رژیم آخوندی در سراسر منطقه خاورمیانه فاجعه بار بوده است

1 ـ هشدار کاخ سفید:‌ رژیم اسد در حال برنامه ریزی برای تهاجم شیمیایی است. اگر این رژیم دست به چنین تهاجمی بزند بهای سنگینی خواهد پرداخت

2ـ وکلای آمریکایی خواهان مصادره یک برج یک میلیارد دلاری رژیم ایران در نیویورک شدند. این مبلغ  به  بستگان قربانیان بمبگذاریها و حملات تروریستی رژیم ایران پرداخت می شود.

3 ـ بحران آب در 6 کلانشهر و  289 شهر ایران

مايك پمپيو  رئیس سازمان اطلاعات مرکزی آمریکا می گوید رژیم ايران  در مقایسه با داعش تهديدی بزرگتر و دراز مدت برای امنيت ملي آمريكاست. دخالتهای این رژیم در سراسر منطقه خاورمیانه فاجعه بار بوده است.

تلویزیون فرانسه 24 گزارشی از طرح شکست خورده انفجار در مکه مکرمه را پخش کرد.  بخشهایی از این گزارش را باهم می بینیم:

حالا سری به شهر دوما در حومه دمشق می زنیم. این شهر در کنترل رزمندگان است.

خروج انگلستان از اتحادیه اروپا  بر زندگی مناطق مرزی بین دو ایرلند تأثیر جدی خواهد داشت. ساکنان این مناطق به شدت نگران هستند:

کمیسیون اروپا برای کاریابی پناهجویان دست به ابتکار عمل جالبی زده است. گزارشی را در همین رابطه:

 همکاری بین آژانس های فضایی دو قاره برای انجام مأموریت های بزرگ حیاتی است و ناگزیر پای سیاست را هم به میان خواهد کشاند. یان برنر مدیر کل آژانس فضایی اروپا، در این باره توضیح می دهد.

دانشمندان  برای اندازه گیری اثر تغییرات منطقه ای آب و هوایی،   گاز دی اکسید کربن  را به جنگل های انگلیس تزریق می کنند. خوبه کمی هم با هدف این طرح آشنا بشویم .

بانا العابد، دختر هشت ساله سوری چهره تأثیر گذار مجله تایم شد .

آخرین رویداد:

هیل نشریه کنگره آمریکا:‌ لايحه سياست بودجه دفاعي سالانه مربوط به کمیته نيروهاي مسلح مجلس نمايندگان آمريكا از رئيس جمهور دونالد ترامپ  خواست تا استراتژي این کشور در افغانستان و سوريه را ارائه دهد. يك دستيار كميته نيروهاي مسلح گفت،  قانون اختيارات دفاع ملی، همچنین  از دولت آمریکا می خواهد مشخص کند رژیم ایران در سوریه به دنبال چه اهدافی است.